آغاز ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بنیاد شهید؛ برای عموم آزاد و بدون کنکور

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

آغاز ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بنیاد شهید؛ برای عموم آزاد و بدون کنکور

فرهاد قنبری

آغاز ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بنیاد شهید؛ برای عموم آزاد و بدون کنکور
1396/5/7
12:43 1395

در تنها دانشگاه قرآنی استان البرز صورت گرفت؛

آغاز ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بنیاد شهید؛ برای عموم آزاد و بدون کنکور

دانشگاه علمی کاربردی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز تنها دانشگاه قرآنی استان در دو نوبت مهر و بهمن ماه سال جاری و در دو قالب دو نیم سال تحصیلی اقدام به پذیرش دانشجو می کند.

کرج- خبرنگار جام جم: این دانشگاه با 13 رشته در بین دانشگاه های علمی کاربردی استان البرز از نظر رشته های تحصیلی دارای مزیت نسبی می باشد و تنها دانشگاهی است که در رشته های قرآنی دانشجو می پذیرد.

امیرحسین دانش کهن رئیس این دانشگاه با اشاره به ظرفیت ها و امکانات این مرکز، گفت: دانشگاه علمی کاربردی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با مساحتی بالغ بر 4500 متر مربع دارای 30 کلاس استاندارد آموزشی، فضای اداری مطلوب کتابخانه، سایت و دیگر زیرساخت های لازم جهت آموزش آماده پذیرش دانش آموزان سوم دبیرستان و دانشجویان علاقمند در فعالیت های قرآنی می باشد.

وی ضمن معرفی رشته های قرآنی اظهار داشت: به منظور پاسخ به نیاز متقاضیانی که از دیپلم برای کسب مدرک کاردانی اقدام نموده اند رشته های تربیت مربی قرآن کریم، تربیت مبلغ قرآن کریم، مدیحه و مرثیه سرایی، امور فرهنگی و مددکاری اجتماعی دایر بوده و برای کاردانی به کارشناسی نیز رشته های تربیت مبلغ قرآن کریم، تلاوت و قرائت قرآن کریم، مدیریت امور فرهنگی و مددکاری اجتماعی برای عموم مردم معرفی می شود.

لازم به توضیح است متقاضیان می توانند جهت دریافت تسهیلات ویژه در زمان تماس کد 200 را اعلام نمایند و در صورت مراجعه گروه 20 نفره مشمول تسهیلات ویژه مالی خواهند شد.

گفتنی است شرایط اختصاصی ثبت نام برای عموم آزاد، بدون کنکور، محیط مذهبی، دارای مهدکودک، سرویس برگشت از دانشگاه در مسیرهای (حصارک، شهریار، فردیس، هشتگرد و...) و رعایت حجاب برتر(چادر) الزامی می باشد، همچنین بدون نیاز به پیش دانشگاهی، صرف داشتن دیپلم، با هر گرایش تحصیلی و ارائ مدرک معتبر از وزارت علوم جز شرایط عمومی ثبت نام به شمار می رود.

نشانی: کرج، سه راه حسن آباد، انتهای بوعلی 16، جنب مسجد جامع امام حسین(ع)، کدپستی: 3149884746

نسانی پست الکترونیکی: Email: uast.bonyad@Yahoo.com

شماره تلفن های تماس: 32502930- 32505927- 32505918- 3256604- 32566100

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر