آئین کلنگ زنی باغ موزه دفاع مقدس استان البرز برگزار شد

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

آئین کلنگ زنی باغ موزه دفاع مقدس استان البرز برگزار شد

فرهاد قنبری

آئین کلنگ زنی باغ موزه دفاع مقدس استان البرز برگزار شد
1396/5/7
12:43 1395

آئین کلنگ زنی باغ موزه دفاع مقدس استان البرز برگزار شد

همزمان با سالروز عملیات غرور آفرین مرصاد، کلنگ احداث باغ موزه دفاع مقدس استان البرز با حضور نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج، معاون بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کشور، استاندار البرز و جمعی از خانواده های شهداء، اقشار مختلف مردم قدرشناس و مسئولان استانی در پارک جهان نما کرج به زمین زده شد.

کرج- خبرنگار جام جم: استاندار البرز در این مراسم هدف از احداث این مکان فرهنگی، انتقال ارزش های دوران هشت سال دفاع مقدس به نسل های آینده عنوان کرد و گفت: این محل، مکان مناسبی بین دو آزاد راه ملی و بین المللی است که می تواند نشانه ها و ارزش های دفاع مقدس را به نمایش گذاشته و در کنار آن محلی برای انعکاس ارزش های معنوی به نسل آینده باشد.

سید حمید طهایی ضمن بیان این که مجموعه متعلق به کل استان بوده و برای تکمیل آن تمامی مسئولان با کمک و همکاری و مشارکت باید یاری گر در احداث آن باشند، تصریح کرد: برای تکمیل این باغ موزه بخشی از منابع مالی استان ارائه خواهد شد و مابقی نیز از سرفصل بودجه ملی تأمین می گردد.

وی افزود: دفاع از میهن فقط توسط مسلمانان و شیعیان انجام نمی شد، برادران و خواهران اهل تسنن و سایر ادیان نیز برای پیروزی جمهوری اسلامی مجاهدت کردند و متحد و متفق، توانستند اثر ماندگار و ارزشمندی را از خود به یادگار بگذارند؛ آنچه تاریخ نگاران از جنگ معاصر آن را روایت گر بودند و در حافظه تاریخ ماندگار شده است.

طهائی در پایان اظهار امیدواری کرد، با وحدت و انسجام، تحت حمایت های رهبر معظم انقلاب اسلامی پیروزی های بعدی را نیز شاهد خواهیم بود.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر