بازدید هیئت عالی رتبه پاکستانی از پژوهشگاه مواد و انرژی ایران

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • نماز شب بخشی از رزم شبانه پسرم بود رامین معمولاً هر شب کشیک می‌داد و نماز شب می‌خواند. شب‌هایی هم که نوبتش نبود از دوستانش می‌خواست او را برای رزم شبانه بیدار کنند. منظورش برای نماز شب بود. می‌گفتند خیلی شجاع بود و به جای دیگران هم کشیک می‌داد.
  • سخت‌ترین روز اسارتم تیرباران ۶۰ نفر از دوستانم بود هر اسیری را بر طبق مهارتی که داشت در گروه‌هایی جا می‌دادند. مثلاً گروه بناها، آهنگرها، باربر‌ها و...، چون ما تازه‌وارد بودیم در گروه حمل بار قرار گرفتیم. باورکردنی نبود که از ما می‌خواستند کیسه‌های سیمان یا سنگ‌های سنگین را روی دوشمان بیندازیم و چند کیلومتر در ناهمواری کوهستان جا‌به‌جا کنیم
  • قتل با ماده سرطان‌زا! در رابطه با قتل مرحوم ربانی، روزی با آقای... در تهران در منزل قبلی ایشان -گویا اختیاریه بود- صحبت کردیم که چگونه یک ضربه به ایشان بزنیم. گفت: ما وسایل و امکانات سمی و دارو‌های مسموم‌کننده و سرطان‌زا در اختیار داریم که می‏توان به صورت نامرئی فرد را مسموم نمود که در اثر این مسمومیت، به سرطان کشنده مبتلا خواهد شد...
  • «صلوات» حلّال مشکلات حاج‌احمد بود با وقوع زلزله بم در سال ۱۳۸۲ شهید کاظمی خیلی خودجوش و جهادی امکانات نیروی هوایی را در خدمت زلزله‌زده‌ها قرار داد. ایشان با آماده‌سازی فرودگاه بم، ناوگان نیروی هوایی سپاه را برای نجات مردم بم بسیج کرد
  • هشدار آبفای البرز به شهروندان برای رعایت صرفه جویی در آب شرکت آب و فاضلاب استان البرز به شهروندان استان برای رعایت بیشتر صرفه جویی در مصرف آب هشدار داد.
  • فلسفه خبر ؛ در منطقِ خبیر سکوت بود و سایه و سیاهی و خدا در خلوت خلود تنها بود. بعد از آن به حکم " کُن فَیَکون " آسمان‌ها و زمین، جماد و نبات و حیوان و فرشته آفریده شدند و باز خدا تنها بود. آن گاه تنهایی‌اش را در عالم قِدَم و آیینه احدیًت و تماشاخانه وحدت به نظاره نشست
  • پیام های مردمی فضای سبز خیابان رسالت واقع در جنب بازار بزرگ ملاصدرا در حال از بین رفتن است. لطفا مسئولان شهرداری نسبت به بازسازی فضای سبز مذکور و آبیاری درختان حاشیه خیابان با جدیت اقدام نمایند.
  • استان البرز با کمبود 100 میلیون متر مکعبی آب مواجه می‌شود با روند فعلی مهاجرت به استان البرز تا سال 1405 شمسی، این استان با کمبود آب شرب به میزان 100 میلیون متر مکعب در سال مواجه می‌شود.
  • صدای مسلسل و فریاد معترضان بلند شد آیت‌الله میرزا حسین سبزواری: در سنه ۱۳۵۲قمری حکم شد که باید کلاه بین‌المللی پوشیده شود که عبارت از کلاه دوره بود و مردم همگی اطاعت کرده و پوشیدند، مگر مشهد که قیام و مخالفت کرد.
  • یک نفر در کسوت روحانیت منکر وجوب حجاب شد! مروری بر زمینه‌ها و چگونگی دست‌یازی رضاخان به فرهنگ و لباس ایرانیان در آیینه روایت‌ها

بازدید هیئت عالی رتبه پاکستانی از پژوهشگاه مواد و انرژی ایران

ایمیل شده. تنظیم: فرهاد قنبری

بازدید هیئت عالی رتبه پاکستانی از پژوهشگاه مواد و انرژی ایران
1396/5/8
12:43 1395

بازدید هیئت عالی رتبه پاکستانی از پژوهشگاه مواد و انرژی ایران

فضل عباس ماکن معاون و دبیر فدرال وزارت علوم و فناوري پاکستان، سپهبد نوید زمان رئیس دانشگاه ملي علوم و فناوري پاکستان (INSTP) و پروفسور راحیل قمر رييس پژوهش، نوآوري و تجاري سازي- موسسه فناوري اطلاعات- كميسيون علوم و فناوري توسعه پايدار جنوب (COMSATS)، طی بازدید از پژوهشگاه مواد و انرژی، با جمعي از مسئولين پژوهشگاه به رياست دکترمحمدرضا رحيمي پور رئيس دفتر رياست، روابط عمومي و امور بين الملل و سرپرست مركز رشد دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه مواد و انرژی ایران؛ این بازدید به درخواست کامستک از شبکه پارک های علم و فناوری کشورهای اسلامی و به منظور آشنایی با توانمندی های ایران در زمینه علم و فناوری و انتقال فناوری، تاسیس و توسعه پارک های علم و فناوری در پاکستان و انجام پروژه های مشترک صورت گرفت.

هیئت عالی رتبه پاکستاني طي توضيحات ارائه شده از سوي مسئولين پژوهشگاه، با اهداف، ماموريت و چشم انداز پژوهشگاه و محورهاي تحقيقاتي چهار پژوهشكده نيمه هادي ها، سراميك، انرژي و نانو، امور بين الملل، شبكهINN، معاونت پژوهشي و مركز رشد، آشنا شدند و به بحث پيرامون زمينه هاي تعامل بين المللي نظير تبادل دانشجو و استاد، پروژه هاي مشترك و توانمندي هاي مركز رشد پرداختند.

گفتنی است، در پایان این دیدار، طي بازديد از ساختمان سبز و آزمایشگاه های پژوهشگاه، توضيحات مبسوطي از توانمندي هاي پژوهشگاه به میهمانان ارائه شد.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر