ارتقاء فردیس در حوزه نرم افزاری فرهنگ و هنر

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

ارتقاء فردیس در حوزه نرم افزاری فرهنگ و هنر

سایتی. تنظیم: فرهاد قنبری

ارتقاء فردیس در حوزه نرم افزاری فرهنگ و هنر
1396/5/9
12:43 1395

ارتقاء فردیس در حوزه نرم افزاری فرهنگ و هنر

مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان البرز گفت: شهرستان فردیس در حوزه نرم افزاری فرهنگ و هنر در بعد کمی و کیفی گسترش می یابد.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز؛ علی خیلدار در دیدار با امام جمعه شهرستان فردیس، اظهار داشت: فردیس به لحاظ اینکه به تازگی ساختار اداری شهرستان گرفته، در حوزه های نرم افزاری فرهنگ و هنر هنوز نقطه ضعف بسیاری دارد. وی افزود: با توجه به جمعیت نیم میلیونی فردیس لازم است که فعالیت ها دراین قسمت ها را گسترش دهیم و یکی از برنامه ها و سیاست ها تعامل و تفاهم با ائمه جمعه و روحانیت و مدیران استانی است  برای تقویت حوزه های فرهنگی و هنری این شهرستان است.

امام جمعه شهرستان فردیس نیز در این دیدار گفت: ما از برنامه های اداره کل فرهنگ و ارشاد استان البرز در چارچوب نظام و ارزش های انقلاب اسلامی حمایت می کنیم و از مدیر کل ارشاد هم تقاضا داریم در خصوص فردیس قوی ترین مدیران خود را به کار بگیرد. حجت الاسلام علی اکبر ایمانی اظهار داشت: تعامل و همدلی تا به امروز در بخش های مدیریتی شهرستان وجود داشته که باید بیش از پیش تحکیم بخشیده شود و با برگزاری جلسات منظم شورای فرهنگ عمومی و عملیاتی کردن و نظارت بر مصوبات بتوانیم شاهد رشد و ارتقاء بخشهای مختلف فرهنگی و مقابله با ناهنجاری های اجتماعی در شهرستان باشیم.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر