کتاب اصول برگزاری، غرفه داری و بازدید نمایشگاه ها چاپ شد

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • گروه‌های 8 گانه لیگ قهرمانان آسیا تکمیل شد با صعود ذوب آهن و حذف سایپا گروه‌های 8 گانه لیگ قهرمانان آسیا تکمیل شد.
  • تنها یاریگرتان، خدا باشد شهید «محمد محمد پور» در سال،1340 در یکی از روستاهای شهرستان «هشترود» زمانی که قحطی و خشکسالی در آن منطقه عارض شده بود، چشم به جهان گشود. دوران کودکی و نوجوانی خود را که همراه با از کار افتادگی پدرش بود توام با سختی و مشقت فراوان در کنار خانواده ایثارگرش سپری نمود و در همان دوران کلیه امور مربوط به خانه و کشاورزی را بر دوش می کشید و جهت مرتفع شدن مشکلات مادی خانواده با دستمزد اندک به کار در خارج از منزل همت می گماشت.
  • آموزش فرهنگ رانندگی را باید از مدارس شروع کرد شهردار کرج گفت: سازمان های مردم نهاد نقش به سزایی در ارتقاء فرهنگ ترافیکی، کاهش حوادث و افزایش ایمنی در رانندگی دارند.
  • نخود مانع تغییر DNA نخود از تشکیل سلول های سرطانی ناشی از تغییر DNA جلوگیری میکند.
  • پیام های مردمی خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن026-32210009دفتر تحریریه روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.
  • ایجاد بسترهای لازم برای شادی مردم رئیس کمیسیون نظارت و تحول ادرای شورای اسلامی شهر کرج گفت:دو مجتمع تفریحی گردشگری در باغ جهان و حصار کرج با همکاری بخش خصوصی احداث می شود.
  • سرپرست دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز منصوب شد استاندار البرز با صدور حکمی سعید شفیعیان را به عنوان سرپرست دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز منصوب کرد.
  • همایش بزرگ سرمایه گذاری در شهر جدید هشتگرد همایش سرمایه گذاری در شهر جدید هشتگرد با حضور مهندس طاهرخانی معاون وزیر مسکن و شهرسازی در امور شهرهای جدید کشور، مهندس ارتقائی معاون عمرانی استانداری البرز و فرماندار شهر کرج، دکتر جعفری مدیر عامل شهر جدید هشتگرد، شهرداران قدیم و جدید هشتگرد و جمع زیادی از سرمایه گذاران بخش های مختلف کشور در محل پارک گلستان شهر جدید هشتگرد برگزار گردید.
  • رییس پلیس راهور گفت طرح زوج و فرد در استان قابل اجرا نیست رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز خواستار در اختیار گرفتن کنترل دوربینهای شهری شد.
  • پرواز بادبادک‌ها در آسمان کرج جشنواره بادبادک‌ها با حضور بیش از پانصد نفر از خانواده‌های کرجی در پارک باغستان کرج برگزار شد.

کتاب اصول برگزاری، غرفه داری و بازدید نمایشگاه ها چاپ شد

فرهاد قنبری

کتاب اصول برگزاری، غرفه داری و بازدید نمایشگاه ها چاپ شد
1396/9/19
12:43 1395

کتاب اصول برگزاری، غرفه داری و بازدید نمایشگاه ها تالیف محمد طاهری در چهار بخش به نگارش درآمده است.

کرج- خبرنگار جام جم: بخش اول کتاب شامل پنج فصل است که به تعریف و روند تاریخی برگزاری نمایشگاه ها، اهمیت و اهداف برگزاری نمایشگاه ها، انواع نمایشگاه از ابعاد گوناگون، آثار و نتایج برگزاری نمایشگاه ها همچنین مقررات مربوط به برگزاری نمایشگاه ها پرداخته است. بخش دوم کتاب با عنوان اصول مدیریت و برگزاری نمایشگاه ها و در هشت فصل موضوعات نیازسنجی برگزاری نمایشگاه ها، ساختار مدیریتی و تشکیلاتی برگزاری نمایشگاه ها، مراحل برگزاری نمایشگاه ها، انواع برنامه های جنبی در نمایشگاه ها، نکات لازم برای برگزاری نمایشگاه های خوب و موفق همچنین راهکارهایی که به واسطه آنها می توان میزان استقبال از نمایشگاه ها را افزایش داد، اشاره شده است.

در بخش سوم کتاب با عنوان اصول غرفه داری نمایشگاه ها، طی دو فصل ضمن معرفی غرفه دار و بیان انواع اهداف شرکت کنندگان و غرفه داران از شرکت در نمایشگاه ها، نکاتی که غرفه داران برای شرکت در نمایشگاه ها باید انجام داده و رعایت کنند، ذکر شده است.

در بخش چهارم و پایانی کتاب با عنوان اصول بازدید از نمایشگاه ها هم طی دو فصل ضمن بیان انواع و اهداف بازدیدکنندگان، به مواردی که بازدید کنندگان از نمایشگاه ها باید بدانند و رعایت کنند، اشاره شده است.

گفتنی است این کتاب در زمستان 1395 چاپ گردیده و منبع مناسبی برای کسب اطلاعات لازم برگزارکنندگان، شرکت کنندگان و غرفه داران و بازدیدکنندگان نمایشگاه ها می باشد.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر