اخبار

 آخرین اخبار 
  • مصاف گل ریحان البرز مقابل سپید رود رشت تیم فوتبال گل ریحان البرز امروز یکشنبه ۲۲ تیرماه 99 مقابل سپید رود رشت صف آرایی می‌کند.
  • عفاف و حجاب نشان دهنده کرامت انسان است رئیس کمیسیون خدمات شهری و ایمنی شورای شهر کرج: رعایت حجاب نه تنها برای خود زن ارزش‌آفرین بوده و موجب حفظ کرامت انسانی می‌شود بلکه موجب سلامت روحی و حفظ ارزش‌های انسانی، کاهش چشمگیر آسیب‌های فردی و اجتماعی، آرامش و پایداری و استحکام نهاد مقدس خانواده، تربیت صحیح فرزندان و پاک نگه‌داشتن محیط اجتماع می‌شود.
  • سال ۱۴۰۱، استان البرز سبز خواهد شد تا پایان سال ۹۸، مجموعاً ۳۳۲ واحد صنعتی گازدار شده که این میزان، معادل ۹۶ درصد برنامه تعیین‌شده بود، ضمن آن که ۲۶۳ مورد واحد صنعتی دیگر هم در حال اجراست که ان‌شاءالله بزودی به مرحله بهره‌برداری خواهد رسید.
  • دیدارمدیر ومسئولین دوایر مختلف بهزیستی ساوجبلاغ با فرماندار مهندس ورزشی به مناسبت هفته بهزیستی با رییس اداره ومدیران زیرمجموعه بهزیستی ساوجبلاغ دیدار وگفتگو کرد.
  • با ماسك خانگی از ابتلا به كرونا پیشگیری كنید دکتر سید حمیدرضا مژگانی متخصص ویروس شناسی پزشکی و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی البرز : اگر تهیه ماسک سه لایه و دیگر ماسک های موجود برایتان مقدور نیست، از ماسک خانگی استفاده کنید. ماسک خانگی را چگونه تهیه کنیم تا بیشترین اثر پیشگیری را داشته باشد؟
  • چگونگی کنترل هیجان و راه های مدیریت آن همه افراد در برهه هایی از زندگی خود با مشکلات و بحران هایی رو به رو میشوند.این مشکلات میتواند ناشی از مسائل و استرس های محیطی و یا از بحران های درون روانی باشند.
  • عرضه مستقیم محصولات کشاورزی در محور کرج –چالوس محسن موسوی مدیر تعاون روستایی استان گفت : در راستاي اجراي مصوبات ستاد تنظيم بازار استان و عرضه مستقیم محصولات کشاورزی در جایگاههای موقت و دائم ، در سه نقطه از محور کرج – چالوس ؛ دهستان آدران جنب مجموعه دیپلمات ، دهستان آسارا محله ری زمین جنب مسجد الزهرا س و دهستان نساء ورودی روستای امام چشمه با محوریت اجرا توسط بخشداری ، بسیج مردمی و تعاون روستایی به منظور سهولت در امر خرید شهروندان و مسافران ایجاد و راه اندازی گردید .
  • تشریح عملکرد بهزیستی استان با شعار شفافیت ، تحول خدمت، ارتقای سلامت اجتماعی خانواده دکتر اسدالله حیدری مدیر کل بهزیستی استان البرز صبح امروز بیست و دوم تیرماه در نشست خبری با اصحاب محترم رسانه که به صورت ویدیو کنفرانس به مناسبت گرامیداشت هفته بهزیستی و چهلمین سالگرد تاسیس سازمان بهزیستی برگزارشد، ضمن گرامیداشت این رخداد اظهار کرد: امسال از سوی سازمان بهزیستی کشور از تاریخ ۲۱ لغایت ۲۷ تیرماه هفته بهزیستی با شعار بهزیستی در گام دوم شفافیت، تحول خدمت، ارتقای سلامت اجتماعی در خانواده نامگذاری شده است.
  • آغاز فعالیت کارگاه‌های مجازی کانون البرز کارگاه‌های تخصصی برخط کانون البرز از روز یک‌شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ فعالیت خود را آغاز کردند.
  • سند همکاری ایران و چین سخنگوی وزارت امورخارجه اعلام کرد: «سندهمکاری ایران چین » برای نشان دادن همه جانبه و استراتژیک بودن رابطه ما با چین است و هم چنین به آن ها نشان دهیم که نگاه ما به روابط با چین مقطعی نیست و افق ۲۵ ساله دارد و باید به تایید نمایندگان مجلس نیز برسد.

کتاب اصول برگزاری، غرفه داری و بازدید نمایشگاه ها چاپ شد

فرهاد قنبری

کتاب اصول برگزاری، غرفه داری و بازدید نمایشگاه ها چاپ شد
1396/9/19

کتاب اصول برگزاری، غرفه داری و بازدید نمایشگاه ها تالیف محمد طاهری در چهار بخش به نگارش درآمده است.

کرج- خبرنگار جام جم: بخش اول کتاب شامل پنج فصل است که به تعریف و روند تاریخی برگزاری نمایشگاه ها، اهمیت و اهداف برگزاری نمایشگاه ها، انواع نمایشگاه از ابعاد گوناگون، آثار و نتایج برگزاری نمایشگاه ها همچنین مقررات مربوط به برگزاری نمایشگاه ها پرداخته است. بخش دوم کتاب با عنوان اصول مدیریت و برگزاری نمایشگاه ها و در هشت فصل موضوعات نیازسنجی برگزاری نمایشگاه ها، ساختار مدیریتی و تشکیلاتی برگزاری نمایشگاه ها، مراحل برگزاری نمایشگاه ها، انواع برنامه های جنبی در نمایشگاه ها، نکات لازم برای برگزاری نمایشگاه های خوب و موفق همچنین راهکارهایی که به واسطه آنها می توان میزان استقبال از نمایشگاه ها را افزایش داد، اشاره شده است.

در بخش سوم کتاب با عنوان اصول غرفه داری نمایشگاه ها، طی دو فصل ضمن معرفی غرفه دار و بیان انواع اهداف شرکت کنندگان و غرفه داران از شرکت در نمایشگاه ها، نکاتی که غرفه داران برای شرکت در نمایشگاه ها باید انجام داده و رعایت کنند، ذکر شده است.

در بخش چهارم و پایانی کتاب با عنوان اصول بازدید از نمایشگاه ها هم طی دو فصل ضمن بیان انواع و اهداف بازدیدکنندگان، به مواردی که بازدید کنندگان از نمایشگاه ها باید بدانند و رعایت کنند، اشاره شده است.

گفتنی است این کتاب در زمستان 1395 چاپ گردیده و منبع مناسبی برای کسب اطلاعات لازم برگزارکنندگان، شرکت کنندگان و غرفه داران و بازدیدکنندگان نمایشگاه ها می باشد.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر