کتاب اصول برگزاری، غرفه داری و بازدید نمایشگاه ها چاپ شد

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • خرمالو ضد کم خونی افراد مبتلا به کم‌خونی "خرمالو" بخورند. خبرنگار جام جم البرز: میوه خرمالو سرشار از ویتامین های آ، ب و ث است همچنین حاوی مواد معدنی مانند کلسیم، گوگرد، آهن، فسفر، منیزیم و پتاسیم است.
  • بسیج، خانه من است خبرنگار جام جم البرز: شهيد «سيد مصطفي حسيني» در بيست وششم بهمن ماه 1343 دريك خانواده مذهبي در چهارصد دستگاه كرج متولد شد. با پیروزی انقلاب و با تشکیل سپاه و پس از آن بسيج در سال 58، به سوي اين بازوان انقلاب رفت و اولين دوره آموزشي خود را طي نمود.
  • بررسی مشکلات داروسازان البرزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی درحاشیه بازدید از شرکت داروسازی سها : مواد اولیه صنعت داروسازی با ارز 4200 تومانی وارد نمی شود.
  • آبشاری با هفت چشمه دل انگیز و دیدنی آبشار هفت چشمه، در کیلومتر۱۷ جاده کرج - چالوس و در نزدیکی روستای ارنگه واقع شده است.
  • آیا بیمار من پس از سکته مغزی می تواند راه برود؟ وقتی به مجهزترین کلینیک طب فیزیکی و توانبخشی البرز به نام مجتمع نشاط مراجعه کردیم از تنوع و گستردگی امکانات مفصل این مجتمع حیرت زده شدیم.
  • مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند ترافیک ظهرگاهی و عصرگاهی خیابان های اصلی کرج واقعا عرصه را بر شهروندان تنگ کرده است. لطفا مسئولان ترافیکی کرج با انجام بررسی های میدانی راه حل های بهتری برای خروج از این وضعیت دشوار جستجو نمایند.
  • پیست دیزین درانتظار بازگشایی پیست بین المللی اسکی دیزین درالبرز ،پس از بارش برف مناسب بازگشایی می شود.
  • این پایان راه نیست روایت همت وخودباوری بانوی کارآفرین البرزی را دراین گزارش به تماشا بنشینید.
  • کشف 20 میلیارد ریال کالای احتکاری فرمانده انتظامی البرز گفت : 20 میلیارد ریال انواع ملزومات و نهاده های کشاورزی احتکارشده در استان کشف شد.
  • تا زمانی که کفر هست باید جنگید شهید قنواتی متولد 1339 و از رزمندگان دفاع مقدس بود . از خصوصیات بارز ایشان، صبر بود. واین را همیشه سرلوحه کار خود قرارداده بود. و همین طور به خانواده اش سفارش می کرد.

کتاب اصول برگزاری، غرفه داری و بازدید نمایشگاه ها چاپ شد

فرهاد قنبری

کتاب اصول برگزاری، غرفه داری و بازدید نمایشگاه ها چاپ شد
1396/9/19
12:43 1395

کتاب اصول برگزاری، غرفه داری و بازدید نمایشگاه ها تالیف محمد طاهری در چهار بخش به نگارش درآمده است.

کرج- خبرنگار جام جم: بخش اول کتاب شامل پنج فصل است که به تعریف و روند تاریخی برگزاری نمایشگاه ها، اهمیت و اهداف برگزاری نمایشگاه ها، انواع نمایشگاه از ابعاد گوناگون، آثار و نتایج برگزاری نمایشگاه ها همچنین مقررات مربوط به برگزاری نمایشگاه ها پرداخته است. بخش دوم کتاب با عنوان اصول مدیریت و برگزاری نمایشگاه ها و در هشت فصل موضوعات نیازسنجی برگزاری نمایشگاه ها، ساختار مدیریتی و تشکیلاتی برگزاری نمایشگاه ها، مراحل برگزاری نمایشگاه ها، انواع برنامه های جنبی در نمایشگاه ها، نکات لازم برای برگزاری نمایشگاه های خوب و موفق همچنین راهکارهایی که به واسطه آنها می توان میزان استقبال از نمایشگاه ها را افزایش داد، اشاره شده است.

در بخش سوم کتاب با عنوان اصول غرفه داری نمایشگاه ها، طی دو فصل ضمن معرفی غرفه دار و بیان انواع اهداف شرکت کنندگان و غرفه داران از شرکت در نمایشگاه ها، نکاتی که غرفه داران برای شرکت در نمایشگاه ها باید انجام داده و رعایت کنند، ذکر شده است.

در بخش چهارم و پایانی کتاب با عنوان اصول بازدید از نمایشگاه ها هم طی دو فصل ضمن بیان انواع و اهداف بازدیدکنندگان، به مواردی که بازدید کنندگان از نمایشگاه ها باید بدانند و رعایت کنند، اشاره شده است.

گفتنی است این کتاب در زمستان 1395 چاپ گردیده و منبع مناسبی برای کسب اطلاعات لازم برگزارکنندگان، شرکت کنندگان و غرفه داران و بازدیدکنندگان نمایشگاه ها می باشد.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر