اخبار

 آخرین اخبار 
  • مصاف گل ریحان البرز مقابل سپید رود رشت تیم فوتبال گل ریحان البرز امروز یکشنبه ۲۲ تیرماه 99 مقابل سپید رود رشت صف آرایی می‌کند.
  • عفاف و حجاب نشان دهنده کرامت انسان است رئیس کمیسیون خدمات شهری و ایمنی شورای شهر کرج: رعایت حجاب نه تنها برای خود زن ارزش‌آفرین بوده و موجب حفظ کرامت انسانی می‌شود بلکه موجب سلامت روحی و حفظ ارزش‌های انسانی، کاهش چشمگیر آسیب‌های فردی و اجتماعی، آرامش و پایداری و استحکام نهاد مقدس خانواده، تربیت صحیح فرزندان و پاک نگه‌داشتن محیط اجتماع می‌شود.
  • سال ۱۴۰۱، استان البرز سبز خواهد شد تا پایان سال ۹۸، مجموعاً ۳۳۲ واحد صنعتی گازدار شده که این میزان، معادل ۹۶ درصد برنامه تعیین‌شده بود، ضمن آن که ۲۶۳ مورد واحد صنعتی دیگر هم در حال اجراست که ان‌شاءالله بزودی به مرحله بهره‌برداری خواهد رسید.
  • دیدارمدیر ومسئولین دوایر مختلف بهزیستی ساوجبلاغ با فرماندار مهندس ورزشی به مناسبت هفته بهزیستی با رییس اداره ومدیران زیرمجموعه بهزیستی ساوجبلاغ دیدار وگفتگو کرد.
  • با ماسك خانگی از ابتلا به كرونا پیشگیری كنید دکتر سید حمیدرضا مژگانی متخصص ویروس شناسی پزشکی و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی البرز : اگر تهیه ماسک سه لایه و دیگر ماسک های موجود برایتان مقدور نیست، از ماسک خانگی استفاده کنید. ماسک خانگی را چگونه تهیه کنیم تا بیشترین اثر پیشگیری را داشته باشد؟
  • چگونگی کنترل هیجان و راه های مدیریت آن همه افراد در برهه هایی از زندگی خود با مشکلات و بحران هایی رو به رو میشوند.این مشکلات میتواند ناشی از مسائل و استرس های محیطی و یا از بحران های درون روانی باشند.
  • عرضه مستقیم محصولات کشاورزی در محور کرج –چالوس محسن موسوی مدیر تعاون روستایی استان گفت : در راستاي اجراي مصوبات ستاد تنظيم بازار استان و عرضه مستقیم محصولات کشاورزی در جایگاههای موقت و دائم ، در سه نقطه از محور کرج – چالوس ؛ دهستان آدران جنب مجموعه دیپلمات ، دهستان آسارا محله ری زمین جنب مسجد الزهرا س و دهستان نساء ورودی روستای امام چشمه با محوریت اجرا توسط بخشداری ، بسیج مردمی و تعاون روستایی به منظور سهولت در امر خرید شهروندان و مسافران ایجاد و راه اندازی گردید .
  • تشریح عملکرد بهزیستی استان با شعار شفافیت ، تحول خدمت، ارتقای سلامت اجتماعی خانواده دکتر اسدالله حیدری مدیر کل بهزیستی استان البرز صبح امروز بیست و دوم تیرماه در نشست خبری با اصحاب محترم رسانه که به صورت ویدیو کنفرانس به مناسبت گرامیداشت هفته بهزیستی و چهلمین سالگرد تاسیس سازمان بهزیستی برگزارشد، ضمن گرامیداشت این رخداد اظهار کرد: امسال از سوی سازمان بهزیستی کشور از تاریخ ۲۱ لغایت ۲۷ تیرماه هفته بهزیستی با شعار بهزیستی در گام دوم شفافیت، تحول خدمت، ارتقای سلامت اجتماعی در خانواده نامگذاری شده است.
  • آغاز فعالیت کارگاه‌های مجازی کانون البرز کارگاه‌های تخصصی برخط کانون البرز از روز یک‌شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ فعالیت خود را آغاز کردند.
  • سند همکاری ایران و چین سخنگوی وزارت امورخارجه اعلام کرد: «سندهمکاری ایران چین » برای نشان دادن همه جانبه و استراتژیک بودن رابطه ما با چین است و هم چنین به آن ها نشان دهیم که نگاه ما به روابط با چین مقطعی نیست و افق ۲۵ ساله دارد و باید به تایید نمایندگان مجلس نیز برسد.

در سال جاری صورت گرفت

امیر حسین حسنی

در سال جاری صورت گرفت
1396/2/4

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی واحد البرز از اعطای 247 گواهینامه مربیگری مهد کودک در سال جاری خبر داد.
به گزارش جام جم البرز و به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان البرز؛ منیره سهرابی گفت: در مهد کودک مربی نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کند؛ چراکه مهد کودک مکانی برای آموزش و اجتماعی شدن کودک است.
وی افزود: مهد کودک تنها محلی برای نگهداری کودک نیست، بلکه مربیان با دانش و آگاهی خود باید به سایر نیازهای کودکان نیز توجه داشته باشند و محیطی امن برای کودکان ایجاد کنند.
سهرابی بر لزوم وجود مربیان ورزیده در مهد کودک تأکید کرد و گفت: جهاد دانشگاهی واحد البرز در مراکز آموزش هنر واقع در کرج، هشتگرد و فردیس دوره‌ی تربیت مربی مهد را برگزار می‌کند.
وی با اشاره به سرفصل‌های این دوره آموزشی یادآور شد: «روانشناسی رشد»، «شیوه‌های قصه گویی به کودکان»، «بازی و اسباب بازی»، «آموزش مفاهیم اجتماعی و دینی»، «بیماری های شایع کودکان»، «آشنایی با اختلالات رفتاری و عاطفی» و «آشنایی با کمکهای اولیه» از جمله سرفصل‌های آموزشی دوره مربیگری مهد کودک است.
سهرابی خاطر نشان کرد: فراگیران ضمن گذارندن دوره آموزشی موظف به گذراندن دوره کاروزی در مهدهای کودکِ معرفی شده از سوی سازمان بهزیستی هستند؛ که با گذراندن 120 ساعت دوره آموزشی و کاروزی گواهینامه معتبر دریافت می‌کنند.
معاون آموزشی جهاد دانشگاهی البرز در پایان افزود: 247 گواهینامه برای فراگیران دوره مربیگری مهد از سوی جهاد دانشگاهی البرز در سال جاری صادر شده است.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر