در سال جاری صورت گرفت

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • خرمالو ضد کم خونی افراد مبتلا به کم‌خونی "خرمالو" بخورند. خبرنگار جام جم البرز: میوه خرمالو سرشار از ویتامین های آ، ب و ث است همچنین حاوی مواد معدنی مانند کلسیم، گوگرد، آهن، فسفر، منیزیم و پتاسیم است.
  • بسیج، خانه من است خبرنگار جام جم البرز: شهيد «سيد مصطفي حسيني» در بيست وششم بهمن ماه 1343 دريك خانواده مذهبي در چهارصد دستگاه كرج متولد شد. با پیروزی انقلاب و با تشکیل سپاه و پس از آن بسيج در سال 58، به سوي اين بازوان انقلاب رفت و اولين دوره آموزشي خود را طي نمود.
  • بررسی مشکلات داروسازان البرزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی درحاشیه بازدید از شرکت داروسازی سها : مواد اولیه صنعت داروسازی با ارز 4200 تومانی وارد نمی شود.
  • آبشاری با هفت چشمه دل انگیز و دیدنی آبشار هفت چشمه، در کیلومتر۱۷ جاده کرج - چالوس و در نزدیکی روستای ارنگه واقع شده است.
  • آیا بیمار من پس از سکته مغزی می تواند راه برود؟ وقتی به مجهزترین کلینیک طب فیزیکی و توانبخشی البرز به نام مجتمع نشاط مراجعه کردیم از تنوع و گستردگی امکانات مفصل این مجتمع حیرت زده شدیم.
  • مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند ترافیک ظهرگاهی و عصرگاهی خیابان های اصلی کرج واقعا عرصه را بر شهروندان تنگ کرده است. لطفا مسئولان ترافیکی کرج با انجام بررسی های میدانی راه حل های بهتری برای خروج از این وضعیت دشوار جستجو نمایند.
  • پیست دیزین درانتظار بازگشایی پیست بین المللی اسکی دیزین درالبرز ،پس از بارش برف مناسب بازگشایی می شود.
  • این پایان راه نیست روایت همت وخودباوری بانوی کارآفرین البرزی را دراین گزارش به تماشا بنشینید.
  • کشف 20 میلیارد ریال کالای احتکاری فرمانده انتظامی البرز گفت : 20 میلیارد ریال انواع ملزومات و نهاده های کشاورزی احتکارشده در استان کشف شد.
  • تا زمانی که کفر هست باید جنگید شهید قنواتی متولد 1339 و از رزمندگان دفاع مقدس بود . از خصوصیات بارز ایشان، صبر بود. واین را همیشه سرلوحه کار خود قرارداده بود. و همین طور به خانواده اش سفارش می کرد.

در سال جاری صورت گرفت

امیر حسین حسنی

در سال جاری صورت گرفت
1396/2/4
12:43 1395

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی واحد البرز از اعطای 247 گواهینامه مربیگری مهد کودک در سال جاری خبر داد.
به گزارش جام جم البرز و به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان البرز؛ منیره سهرابی گفت: در مهد کودک مربی نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کند؛ چراکه مهد کودک مکانی برای آموزش و اجتماعی شدن کودک است.
وی افزود: مهد کودک تنها محلی برای نگهداری کودک نیست، بلکه مربیان با دانش و آگاهی خود باید به سایر نیازهای کودکان نیز توجه داشته باشند و محیطی امن برای کودکان ایجاد کنند.
سهرابی بر لزوم وجود مربیان ورزیده در مهد کودک تأکید کرد و گفت: جهاد دانشگاهی واحد البرز در مراکز آموزش هنر واقع در کرج، هشتگرد و فردیس دوره‌ی تربیت مربی مهد را برگزار می‌کند.
وی با اشاره به سرفصل‌های این دوره آموزشی یادآور شد: «روانشناسی رشد»، «شیوه‌های قصه گویی به کودکان»، «بازی و اسباب بازی»، «آموزش مفاهیم اجتماعی و دینی»، «بیماری های شایع کودکان»، «آشنایی با اختلالات رفتاری و عاطفی» و «آشنایی با کمکهای اولیه» از جمله سرفصل‌های آموزشی دوره مربیگری مهد کودک است.
سهرابی خاطر نشان کرد: فراگیران ضمن گذارندن دوره آموزشی موظف به گذراندن دوره کاروزی در مهدهای کودکِ معرفی شده از سوی سازمان بهزیستی هستند؛ که با گذراندن 120 ساعت دوره آموزشی و کاروزی گواهینامه معتبر دریافت می‌کنند.
معاون آموزشی جهاد دانشگاهی البرز در پایان افزود: 247 گواهینامه برای فراگیران دوره مربیگری مهد از سوی جهاد دانشگاهی البرز در سال جاری صادر شده است.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر