در سال جاری صورت گرفت

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • زنان در پست های مدیریتی کمترین نقش را دارند رئیس مرکز پژوهش ها و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج، با اشاره به این که زنان در پیروزی انقلاب بیشترین سهم را داشتند، اظهار کرد: این در حالی است که در جامعه کنونی کمترین نقش را دارند و این منصفانه نیست.
  • گروه‌های 8 گانه لیگ قهرمانان آسیا تکمیل شد با صعود ذوب آهن و حذف سایپا گروه‌های 8 گانه لیگ قهرمانان آسیا تکمیل شد.
  • تنها یاریگرتان، خدا باشد شهید «محمد محمد پور» در سال،1340 در یکی از روستاهای شهرستان «هشترود» زمانی که قحطی و خشکسالی در آن منطقه عارض شده بود، چشم به جهان گشود. دوران کودکی و نوجوانی خود را که همراه با از کار افتادگی پدرش بود توام با سختی و مشقت فراوان در کنار خانواده ایثارگرش سپری نمود و در همان دوران کلیه امور مربوط به خانه و کشاورزی را بر دوش می کشید و جهت مرتفع شدن مشکلات مادی خانواده با دستمزد اندک به کار در خارج از منزل همت می گماشت.
  • آموزش فرهنگ رانندگی را باید از مدارس شروع کرد شهردار کرج گفت: سازمان های مردم نهاد نقش به سزایی در ارتقاء فرهنگ ترافیکی، کاهش حوادث و افزایش ایمنی در رانندگی دارند.
  • نخود مانع تغییر DNA نخود از تشکیل سلول های سرطانی ناشی از تغییر DNA جلوگیری میکند.
  • پیام های مردمی خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن026-32210009دفتر تحریریه روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.
  • ایجاد بسترهای لازم برای شادی مردم رئیس کمیسیون نظارت و تحول ادرای شورای اسلامی شهر کرج گفت:دو مجتمع تفریحی گردشگری در باغ جهان و حصار کرج با همکاری بخش خصوصی احداث می شود.
  • سرپرست دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز منصوب شد استاندار البرز با صدور حکمی سعید شفیعیان را به عنوان سرپرست دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز منصوب کرد.
  • همایش بزرگ سرمایه گذاری در شهر جدید هشتگرد همایش سرمایه گذاری در شهر جدید هشتگرد با حضور مهندس طاهرخانی معاون وزیر مسکن و شهرسازی در امور شهرهای جدید کشور، مهندس ارتقائی معاون عمرانی استانداری البرز و فرماندار شهر کرج، دکتر جعفری مدیر عامل شهر جدید هشتگرد، شهرداران قدیم و جدید هشتگرد و جمع زیادی از سرمایه گذاران بخش های مختلف کشور در محل پارک گلستان شهر جدید هشتگرد برگزار گردید.
  • رییس پلیس راهور گفت طرح زوج و فرد در استان قابل اجرا نیست رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز خواستار در اختیار گرفتن کنترل دوربینهای شهری شد.

در سال جاری صورت گرفت

امیر حسین حسنی

در سال جاری صورت گرفت
1396/2/4
12:43 1395

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی واحد البرز از اعطای 247 گواهینامه مربیگری مهد کودک در سال جاری خبر داد.
به گزارش جام جم البرز و به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان البرز؛ منیره سهرابی گفت: در مهد کودک مربی نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کند؛ چراکه مهد کودک مکانی برای آموزش و اجتماعی شدن کودک است.
وی افزود: مهد کودک تنها محلی برای نگهداری کودک نیست، بلکه مربیان با دانش و آگاهی خود باید به سایر نیازهای کودکان نیز توجه داشته باشند و محیطی امن برای کودکان ایجاد کنند.
سهرابی بر لزوم وجود مربیان ورزیده در مهد کودک تأکید کرد و گفت: جهاد دانشگاهی واحد البرز در مراکز آموزش هنر واقع در کرج، هشتگرد و فردیس دوره‌ی تربیت مربی مهد را برگزار می‌کند.
وی با اشاره به سرفصل‌های این دوره آموزشی یادآور شد: «روانشناسی رشد»، «شیوه‌های قصه گویی به کودکان»، «بازی و اسباب بازی»، «آموزش مفاهیم اجتماعی و دینی»، «بیماری های شایع کودکان»، «آشنایی با اختلالات رفتاری و عاطفی» و «آشنایی با کمکهای اولیه» از جمله سرفصل‌های آموزشی دوره مربیگری مهد کودک است.
سهرابی خاطر نشان کرد: فراگیران ضمن گذارندن دوره آموزشی موظف به گذراندن دوره کاروزی در مهدهای کودکِ معرفی شده از سوی سازمان بهزیستی هستند؛ که با گذراندن 120 ساعت دوره آموزشی و کاروزی گواهینامه معتبر دریافت می‌کنند.
معاون آموزشی جهاد دانشگاهی البرز در پایان افزود: 247 گواهینامه برای فراگیران دوره مربیگری مهد از سوی جهاد دانشگاهی البرز در سال جاری صادر شده است.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر