یادی از بسیجی جانباز سرافراز مرحوم حاج جهانبخش گروسی؛ کارهای بزرگ برای او کوچک بود

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

یادی از بسیجی جانباز سرافراز مرحوم حاج جهانبخش گروسی؛ کارهای بزرگ برای او کوچک بود

یادی از بسیجی جانباز سرافراز مرحوم حاج جهانبخش گروسی؛  کارهای بزرگ برای او کوچک بود
1396/6/12
12:43 1395

کرج- خبرنگار جام جم: این مراسم با حضور خیل مردم قدردان استان البرز، خانواده های معزز شهداء و ایثارگران، امام جمعه محمدشهر، اکبریان و کولیوند نمایندگان مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی، اعضای شوراهای اسلامی محمدشهر و ماهدشت، شهرداران محمدشهر و ماهدشت، مدیرکل و معاونت های اداره کل مخابرات استان البرز، بخشدار آسارا و مدیران استانی و شهرستانی برگزار شد.

این جانباز عزیز 52 ساله، دارای 3 فرزند (1 پسر و 2 دختر) بود که در عملیات مسلم ابن عقیل (ع) در سال های دفاع مقدس از ناحیه کمر به درجه جانبازی نائل آمد.

وی حدود دو سال با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می کرد و مدتی نیز برای معالجه به آلمان مسافرت کرده بود که در نهایت در بیمارستان تریتا تهران دار فانی را وداع گفت.

قربان کولیوند از همرزمان این جانباز در گفت و گو با خبرنگار ما با بیان اینکه وی فردی بسیار خوش اخلاق و صبور و با اراده ای قوی بود، گفت: کارهای بزرگ برای او کوچک بود و بسیار در کار جسور بود.

وی ادامه داد: در سا لهای پایانی کارش در مخابرات، مسئول تعاونی بود که با جهد و همتی که داشت، تمامی پرسنل را صاحب خانه کرد.

کولیوند با اشاره به زحمات مرحوم گروسی در برپایی و ساخت مسجد جامع محمدشهر گفت: از توانمندی های بالا و اراده خود استفاده کرد و از پایه گذاران اصلی مسجد جامع محمدشهر بود.

حسین گروسی برادر مرحوم نیز در گفت و گو با خبرنگار ما مردم داری، خوش خلقی، مهربانی و خیّر بودن را از جمله ویژگی های وی ذکر کرد و گفت: تمام پرسنل مخابرات در دوره ای که مسئول تعاونی مسکن بود خانه دار کرد و همچنین با دکتر کولیوند پایه گذاران و بانیان مسجد جامع محمدشهر بودند.

وی ادامه داد: بسیار اهل خیر و در کارهای خیر مثل اهدا جهیزیه به نوعروسان پیشقدم بود و ارادت خاصی به اهل بیت (س) به ویژه حضرت ابوالفضل عباس (ع) داشت و قبل از محرم همیشه دغدغه خریدهای پارچه مشکی و پرچم ها و... را داشت.

شایان ذکر است مراسم بزرگداشت سوم و هفتم این جانباز سرافراز در مورخه دوازدهم شهریور ماه سال جاری از ساعت 16 الی 18 در مسجد جامع محمدشهر واقع در محمدشهر، بلوار امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر