به نفع دانش آموزان محروم در کرج؛ برگزاری نمایشگاه عکس «سرزمین من»

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

به نفع دانش آموزان محروم در کرج؛ برگزاری نمایشگاه عکس «سرزمین من»

به نفع دانش آموزان محروم در کرج؛ برگزاری نمایشگاه عکس «سرزمین من»
1396/6/20
12:43 1395

به همت شرکت گردشگری «البرز من» و فروشگاه پارس فیلم و با حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز نمایشگاه عکس گروهی «سرزمین من» با هدف فروش خیریه به نفع دانش آموزان محروم در این شهرستان برگزار شد.

کرج خبرنگار جام جم: در این نمایشگاه مجموعه عکس هایی از دو سفر گروهی به مناطق ماسوله و اشتهارد به نمایش گذاشته شده و میزان فروش حاصل از آثار نمایشگاه مذکور صرف خرید لوازم التحریر برای دانش آموزان مناطق محروم خواهد شد.

مسئول برپایی نمایشگاه در حاشیه این نمایشگاه به خبرنگار ما گفت: با همکاری دوستان نمونه ای از این نمایشگاه به نفع دانش آموزان مناطق محروم از جمله سیستان و بلوچستان و کودکان  سرطانی  برگزار شد و اکنون نیز قصد دارم بعد از اتمام این نمایشگاه لوازم التحریر و نوشت افزار بچه هایی که در مدارس عشایری استان خوزستان، چهارمحال و بختیاری و کرمان مشغول تحصیل هستند را تامین کنم و با انجام این گونه حرکات عام المنفعه اثبات کنم همه ی مردم ایران می توانند به نوعی به هم کمک کنند تا سرزمین شاد و آبادی داشته باشیم. شعبانی خاطرنشان کرد: از میان 400 فریم ارسالی 69 اثر از 31 عکاس در نمایشگاه «سرزمین من» در معرض دید عموم قرار گرفت که 42 عکس از شهر ماسوله و 27 عکس مربوط به شهرستان  اشتهارد بود.

گفتنی است این نمایشگاه از 12 الی 20 شهریور ماه سال جاری همه روزه  از ساعت 9 الی 18 در نگارخانه زنده یاد استاد سیروس قائم مقامی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز پذیرای علاقه مندان به رشته عکاسی بود.

 

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر