رونمایی از سامانه اینترنتی «آی سیما» در البرز

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

رونمایی از سامانه اینترنتی «آی سیما» در البرز

رونمایی از سامانه اینترنتی «آی سیما» در البرز
1396/6/20
12:43 1395

سامانه جدید خدمات اینترنتی با عنوان «آی سیما» در نشست مدیرکل مخابرات استان البرز با حضور اصحاب رسانه و خبرنگاران رونمایی و راه اندازی شد.

کرج- خبرنگار جام جم: مدیرکل مخابرات استان البرز در این مراسم با تشریح فعالیت های این اداره کل گفت: تاکنون یک میلیون و 700 هزار تلفن ثابت در استان البرز از طریق 163مرکز پرظرفیت و کم ظرفیت فعال شده است و140 هزار مشترک دیتا در 27 مرکز پرظرفیت و 136 مرکز کم ظرفیت از این خدمات استفاده می کنند.

حمیدرضا همت زاده ابراز داشت: اکنون 649 کافو فیبر نوری در این استان به طول 4 هزار و 300 کیلومتر فعال بوده و امیدواریم با برنامه ریزی انجام شده این ظرفیت تا پایان سال جاری به 182هزار پورت برسد.

وی در ادامه با اشاره به خدمات ارائه شده سامانه «آی سیما» گفت: این سامانه خدماتی شامل فیلم های داستانی، محتوای ویژه کودک، فیلم ویدیویی آموزشی، کنسرت و نماهنگ، جشنواره و رویدادها، ورزشی و مسابقه سرگرمی را به مخاطبان ارائه می دهد.

همت زاده خاطرنشان کرد: در این سامانه می توان هزاران ساعت از محتواهای جذاب را با بالاترین کیفیت موجود در دستگاه گیرنده خود مشاهده کرد و جذاب ترین بخش فناوری جدید را به بستر اینترانتی در اختیار مشترکان «ای دی سی ال» قرار می دهد.

مدیرکل مخابرات استان البرز در پایان اظهار داشت: مشترکانی که علاقه مند به دریافت سرویس آی سیما هستند، می توانند اپلیکیشن موبایلی آی سیما را بر روی تبلت و یا گوشی تلفن همراه خود نصب کرده و از خدمات این فناوری بهره مند شوند.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر