مرکز تخصصی پایش طب کار البرز، ممتاز در حوزه سلامت شغلی

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

مرکز تخصصی پایش طب کار البرز، ممتاز در حوزه سلامت شغلی

 مرکز تخصصی پایش طب کار البرز، ممتاز در حوزه سلامت شغلی
1396/6/20
12:43 1395

دکتر علی ناصربخت متخصص طب کار و بیماری های شغلی معرفی کرد:

 مرکز تخصصی پایش طب کار البرز، ممتاز در حوزه سلامت شغلی

کرج- خبرنگار جام جم: دکترعلی ناصربخت متخصص طب کار و بیماری شغلی با 10 سال سابقه مدیریت موفق  در حوزه سلامت شغلی طی گفتگویی به سئوالات خبرنگار ما چنین پاسخ داد:

لطفا از سوابق شغلی تان برای خوانندگان روزنامه بگوئید:

مدرس دانشگاه در رشته های بیماری های شغلی در دانشگاه های علوم پزشکی و به عنوان عضو هیات مدیره انجمن علمی طب کار ایران طی 2 دوره هستم. همچنین بنده به عنوان مشاور در کمیسیون پزشکی قانونی در زمینه طب کار مشارکت می نمایم و در بخش خصوصی سابقه 10 ساله تاسیس «مرکز تخصصی پایش طب کار البرز» واقع در چهارراه مصباح کرج را دارم که در زمینه معاینات بدو استخدام و دوره ای صنایع و سازمان ها و همچنین معاینات رانندگان حرفه ای فعالیت می نماید.

چه ویژگی هایی شما را از دیگر مدیران متمایز کرده است؟

اینجانب با توجه به بومی بودن و حضور در صنایع مختلف  استان البرز به عنوان مشاور با مشکلات حوزه ی سلامت شغلی در این استان آشنایی دارم و همچنین با علاقه، انجام آموزش های مختلف در این حوزه را برای کارگران، کارشناسان و کار فرمایان  پیگیری می نمایم.

در مورد «طب کار و بیماری شغلی» توضیح دهید؟

یک رشته تخصصی پزشکی می باشد که بعد از پزشکی عمومی طی دوره 3 ساله تخصص آن کسب می شود. متخصص  طب کار بررسی بیماری های مرتبط به کار که ناشی از عوامل مختلف محیط کار ایجاد یا تشدید می شود، شناسایی می کند و راه های پیشگیری و درمانی مناسب به پرسنل کاری و کارفرمایان را در این زمینه ها  منتقل می نماید  و در صورت نیاز محدودیت کاری برای پرسنل ناتوان اعمال می نماید.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر