تشدید بازرسی از اصناف در آستانه باز گشایی مدارس

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

تشدید بازرسی از اصناف در آستانه باز گشایی مدارس

تشدید بازرسی از اصناف در آستانه باز گشایی مدارس
1396/6/20
12:43 1395

رئیس بازرسی اتاق اصناف شهرستان ساوجبلاغ از تشدید اجرای طرح بازرسی در آستانه بازگشایی مدارس دراصناف این شهرستان خبر داد.

ساوجبلاغ- خبرنگار جام جم: مرتضی فلاح زاده گفت: در این طرح که به صورت ویژه از دهم شهریور آغاز شده و تا ۵ مهر ادامه خواهد داشت بازرسین از فروشگاه های کیف و کفش، لوازم التحریر و پوشاک به صورت ویژه بازرسی خواهند کرد.

وی با بیان رصد روزانه صنوف بازار توسط بازرسین گفت: طی اجرای طرح ویژه نظارت بر نمایشگاه ها و پارکینگ های محدوده قزلحصار ۱۱مورد پلمب و ۱۷ مورد اخطاریه پلمب صادر شده است.

رئیس بازرسی اتاق اصناف ساوجبلاغ گفت: به منظور ساماندهی و توسعه فرهنگ قانونمداری از ابتدای سال جاری تاکنون ماموران نظارت بر صنوف این شهرستان از ۲ هزار و ۶۷۰ واحد صنفی بازدید کردند.

مرتضی فلاح زاده اظهار داشت: ماموران نظارت موفق شدند در اجرای این طرح ۱۴۰ واحد صنفی متخلف را پلمب و ۳۶۰مورد اخطاریه پلمب را صادر نمایند.

وی ضمن تاکید بر ادامه طرح در تمامی نقاط شهرستان گفت: از ابتدای سال تاکنون۹۱ مورد شکایت تلفنی و ۸۳ مورد شکایت کتبی بررسی که ۷۱ مورد مختومه شده است.

فلاح زاده تصریح کرد: واحد بازرسی در اجرای طرح های مبارزه با قلیان سراها، عطاری ها، دامپزشکی ها، آرایشگران زنانه، صنایع دستی و باغ تالارهای متخلف با ادارات مرتبط همکاری لازم را داشته است.

وی خاطرنشان کرد: در این راستا ۱۴ مورد عطاری متخلف پلمب و ۲۷ مورد اخطاریه پلمب دریافت کرده اند.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر