ارائه مشاوره حقوقي رایگان به 800 مددجوي البرزی

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

ارائه مشاوره حقوقي رایگان به 800 مددجوي البرزی

ارائه مشاوره حقوقي رایگان به 800 مددجوي البرزی
1396/6/23
12:43 1395

رئیس اداره حقوقی کمیته امداد البرز خبر داد:

ارائه مشاوره حقوقي  رایگان  به 800 مددجوي البرزی

800 مددجوی البرزی از ابتدای سال تاکنون از خدمات مشاوره و معاضدت حقوقی و قضایی رایگان کارشناسان حقوقی کمیته امداد و وکلای نیکوکار البرز بهره مند شدند.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از روابط عمومی اداره کل کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) استان البرز؛ رئیس اداره حقوقی کمیته امداد البرز با بیان گزارشی از خدمات حقوقی و قضایی ارائه شده به مددجویان البرزی گفت: ارائه خدمات حقوقی و قضایی در موضوعات ملکی، ارث، مهریه و دعاوی مختلف با هدف کمک به توانمندسازی خانواده های تحت حمایت از طریق باز پس گیری حقوق قانونی آن ها، توسط کمیته امداد با جدیت پیگیری و انجام می شود.

سید مسعود میرزکی با اشاره به ضرورت توجه به استیفای حقوق قانونی طبقه محروم جامعه، گفت: کارشناسان حقوقی این نهاد با حضور در محاکم قضایی به عنوان وکیل قانونی مددجویان از حقوق آن ها دفاع می کنند.

وی افزود: اخذ تخفیف از دفاتر اسناد رسمی برای ارائه خدمات به مددجویان از جمله فعالیت های کمیته امداد در این بخش است و مددجویان مي توانند در صورت مواجهه با مشكلات حقوقي و قضايي در موضوعات مختلف با مراجعه به اداره كل كميته امداد استان، مسائل خود را با مشاورين مجرب اين اداره كل مطرح كنند تا در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار گیرد.

میرزکی با اشاره به ضرورت استفاده از همه ظرفیت ها برای خدمت رسانی به جامعه هدف، گفت: کمیته امداد و کانون وکلای استان البرز برای رفع مشکلات حقوقی مددجویان همکاری می کنند و برخی از پرونده حقوقی خانوارهای تحت حمایت پس از معرفی به این کانون، توسط حقوقدانان و وکلای نیکوکار به صورت رایگان یا با تخفیف های ویژه حل و فصل می شود.

رئیس اداره حقوقی کمیته امداد البرز خاطر نشان کرد: حل مشکلات حقوقی مددجویان با نگاه تحولی و بر اساس سند چشم انداز و برنامه پنج ساله ششم این نهاد انجام می شود.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر