برپایی غرفه پیشگیری در نمایشگاه پیوند آسمانی

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

برپایی غرفه پیشگیری در نمایشگاه پیوند آسمانی

برپایی غرفه پیشگیری در نمایشگاه پیوند آسمانی
1396/6/23
12:43 1395

فرهنگ­سازی ازدواج سالم از جمله مسائلی است که از اهمیت ویژه ای برخوردار است. از این رو همه ساله نمایشگاه پیوندهای آسمانی به منظور نهادینه سازی ازدواج سالم، آسان و پایدار در استان البرز با همکاری سازمان­های مربوطه و حضور معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان برگزار شد.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان البرز؛ نظر به اینکه پرداختن به موضوع خانواده و حفظ و تقویت بنیان خانواده همواره یکی از اولویت های معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان البرز بوده و پیشگیری از جرایم و توسعة امنیت اجتماعی در گرو توجه جدی و همه جانبه به مقوله خانواده است، لذا ارائه مشاوره های خانواده و مشاوره های پیش از ازدواج و طلاق در نمایشگاه از جمله برنامه های این معاونت بوده و همه روزه یک نفر از مشاوران و روانشناسان این معاونت در غرفه حاضر بوده و خدمات مشاوره ای رایگان را در اختیار مراجعه کنندگان قرار داده است.

همچنین ارائه بروشور و کتابچه با موضوع خانواده به بازدیدکنندگان، از دیگر برنامه های غرفه معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان البرز بوده است.

گفتنی است این نمایشگاه از 14 لغایت 18 شهریور سال جاری در محل پارک شهید چمران کرج برگزار شده و بازدیدکنندگان از خدماتی همچون مشاوره رایگان ازدواج در این محل بهره مند شده اند.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر