برپایی غرفه پیشگیری در نمایشگاه پیوند آسمانی

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

برپایی غرفه پیشگیری در نمایشگاه پیوند آسمانی

برپایی غرفه پیشگیری در نمایشگاه پیوند آسمانی
1396/6/23
12:43 1395

فرهنگ­سازی ازدواج سالم از جمله مسائلی است که از اهمیت ویژه ای برخوردار است. از این رو همه ساله نمایشگاه پیوندهای آسمانی به منظور نهادینه سازی ازدواج سالم، آسان و پایدار در استان البرز با همکاری سازمان­های مربوطه و حضور معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان برگزار شد.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان البرز؛ نظر به اینکه پرداختن به موضوع خانواده و حفظ و تقویت بنیان خانواده همواره یکی از اولویت های معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان البرز بوده و پیشگیری از جرایم و توسعة امنیت اجتماعی در گرو توجه جدی و همه جانبه به مقوله خانواده است، لذا ارائه مشاوره های خانواده و مشاوره های پیش از ازدواج و طلاق در نمایشگاه از جمله برنامه های این معاونت بوده و همه روزه یک نفر از مشاوران و روانشناسان این معاونت در غرفه حاضر بوده و خدمات مشاوره ای رایگان را در اختیار مراجعه کنندگان قرار داده است.

همچنین ارائه بروشور و کتابچه با موضوع خانواده به بازدیدکنندگان، از دیگر برنامه های غرفه معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان البرز بوده است.

گفتنی است این نمایشگاه از 14 لغایت 18 شهریور سال جاری در محل پارک شهید چمران کرج برگزار شده و بازدیدکنندگان از خدماتی همچون مشاوره رایگان ازدواج در این محل بهره مند شده اند.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.