اخبار

 آخرین اخبار 
  • کنترل ذهن موجب آموزش بهتر می شود انسان ها با آموزش های رسمی وارتباطات اجتماعی به تکامل فکری ویادگیری شیوه های صحیح زندگی دست می یابند . مدارس نقش مهمی در این آموزش ها دارنداما با ورود کرونا وخطر ابتلا دانش آموزان مدارس به شیوه های آموزش مجازی روی آورده اند
  • مدیران ومالکان ساختمان ها به صورت ادواری آسانسور را بررسی کنند : با افزایش جمعیت در شهر ها توسعه وساخت آپارتمان های با طبقات زیاد رونق گرفته است . این مجتمع های مسکونی جهت جابه جایی ساکنین مجبور به استفاده از آسانسور می باشد . لزوم توجه به آسانسورهای استاندارد وبا کیفیت در جهت حفظ وامنیت افراد بسیار مهم است
  • روش مخابره خبر از قلعه ای به قلعه دیگر حسن صباح را ما خوب نمی شناسیم، او یکی از مردان بزرگ تاریخ ایران است، مردی وطن پرست که در زمان اشغال ایران توسط ترکان سلجوقی و حمایت مردی فاضل و لایق از خود ایرانیان به نام خواجه نظام الملک که کلیه امور مملکتی را به نحو احسن با تدبیر و درایت بسیار به نفع اشغالگران سلجوقی انجام می داد
  • اطلاعیه قطعی گاز درشهر جدید هشتگرد به منظورتوسعه شبکه گاز شهری، شرکت گاز استان البرز در نظر دارد گاز شهری قسمتی از منطقه شهر جدید هشتگرد را در تاریخ 1399/06/30 از ساعت 8 صبح الی 17 قطع نماید.
  • باغ موزه دفاع مقدس البرز پیشانی فرهنگی استان است معاون استاندار و فرماندار شهرستان کرج گفت: سالها بود که گزینه های متعددی بعنوان نماد استان البرز معرفی می شد، اکنون با افتتاح باغ موزه دفاع مقدس، نماد فرهنگی البرز نیز شناخته خواهد شد.
  • آموزش هوش هیجانی برای آینده کودکان مهم است با توجه به مشغله و گرفتاری های زندگی امروزی و نگرانی والدین بابت فرزندان خردسالشان، مهد کودک ها نقش مهمی در تربیت و آموزش مهارتهای اجتماعی کودکان دارند. در این میان مهدکودک های مجاز و مورد تایید سازمان بهزیستی دغدغه های خانواده ها را در زمینه تربیت صحیح فرزندان کاهش داده اند.
  • حمایت از کسب وکارهای خرد و طرح‌های خوداشتغالی زنان در شهر جدید هشتگرد عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرجدید هشتگرد از حمایت شرکت عمران از کسب و کارهای خرد و خوداشتغالی بانوان در شهرجدید هشتگرد خبر داد.
  • تکمیل امکانات اورژانس البرز در اولویت است از 22 تا 28 شهریور ماه، کارشناسان واحد دیسپچ و ارتباطات اورژانس البرز پاسخگوی 11136 تماس تلفنی بودند و تکنسین های اورژانس البرز نیز به 3676 ماموریت اعزام شدند.
  • رزمندگان کرج هر کدام خالق حماسه بوده اند معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج در پیامی فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را گرامیداشت و گفت: رزمندگان کرج هر کدام خالق حماسه هایی بوده اند که در تاریخ دوران دفاع مقدس ماندگار شده است.
  • کاهش موانع اداری، تراز صادراتی استان را افزایش می‌دهد رئیس اتاق بازرگانی البرز گفت: برای عبور از تحریم‌ها لازم است بخش خصوصی و دولتی در کنار هم باشند نه اینکه بخش خصوصی در بروکراسی اداری گم شود.

پیام تسلیت رئیس جهاد دانشگاهی البرز در پی ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی

امیر حسین حسنی

پیام تسلیت رئیس جهاد دانشگاهی البرز در پی ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی
1396/1/19

رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان البرز با صدور پیامی ارتحال جانگداز حضرت آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام و رهبری را تسلیت گفت.
به گزارش جام جم البرز و به نقل از روابط عمومي جهاد دانشگاهي واحد استان البرز؛ در متن این پیام آمده است:
بسم ‌الله الرحمن الرحیم
إنا لله وإنا إلیه راجعون
عروج ملکوتی و ناگهانی پرچمدار انقلاب اسلامی و یار دیرین و خستگی‌ناپذیر امام، انقلاب و رهبری که ذکر فضایلش در این مجال نمی‌گنجد جامعه را دچار بهتی غریب کرد و مردم و مسئولین جمهوری اسلامی ایران را سوگوار و اندوهناک کرد.
مردی بزرگ که سنگ صبور انقلاب بود و از دوست و دشمن مرارت‌های بسیار دید و دم نزد تا این انقلاب به سرمنزل مقصود برسد و بذرهای کاشته شده در نهال انقلاب به درختی تنومند بدل شود.
آری اکنون یار و همراه همیشگی امام و رهبری و نزدیک‌ترین شخصیت انقلابی به مقام معظم رهبری از قبل از انقلاب تا کنون در میان ما نیست و انقلاب اسلامی با ارتحال این مجاهد نستوه، در سوگ یکی از ارکان بزرگ خود نشست.
بدون تردید یاد و نام و اندیشه این استوانه نظام و شخصیت بی‌بدیل و سیاستمدار آگاه و مردم‌دوست هماره در ذهن‌ها خواهد ماند و راهش در نهضت زنده انقلاب اسلامی ادامه می‌یابد.
این جانب به نمایندگی از جهاد دانشگاهی استان البرز این مصیبت بزرگ و ضایعه دردناک را به پیشگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی و خانواده گرامی ایشان و مردم شریف استان البرز تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال رحمت و غفران و علو درجات آن مرحوم را مسئلت می‌نمایم.
 
سیدعلی‌اکبر هاشمی‌راد
رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان البرز
 

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر