برگزاری آئین قدردانی و معارفه مديران سابق و جدید حراست شركت شهرك هاي صنعتي البرز

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • نماز شب بخشی از رزم شبانه پسرم بود رامین معمولاً هر شب کشیک می‌داد و نماز شب می‌خواند. شب‌هایی هم که نوبتش نبود از دوستانش می‌خواست او را برای رزم شبانه بیدار کنند. منظورش برای نماز شب بود. می‌گفتند خیلی شجاع بود و به جای دیگران هم کشیک می‌داد.
  • سخت‌ترین روز اسارتم تیرباران ۶۰ نفر از دوستانم بود هر اسیری را بر طبق مهارتی که داشت در گروه‌هایی جا می‌دادند. مثلاً گروه بناها، آهنگرها، باربر‌ها و...، چون ما تازه‌وارد بودیم در گروه حمل بار قرار گرفتیم. باورکردنی نبود که از ما می‌خواستند کیسه‌های سیمان یا سنگ‌های سنگین را روی دوشمان بیندازیم و چند کیلومتر در ناهمواری کوهستان جا‌به‌جا کنیم
  • قتل با ماده سرطان‌زا! در رابطه با قتل مرحوم ربانی، روزی با آقای... در تهران در منزل قبلی ایشان -گویا اختیاریه بود- صحبت کردیم که چگونه یک ضربه به ایشان بزنیم. گفت: ما وسایل و امکانات سمی و دارو‌های مسموم‌کننده و سرطان‌زا در اختیار داریم که می‏توان به صورت نامرئی فرد را مسموم نمود که در اثر این مسمومیت، به سرطان کشنده مبتلا خواهد شد...
  • «صلوات» حلّال مشکلات حاج‌احمد بود با وقوع زلزله بم در سال ۱۳۸۲ شهید کاظمی خیلی خودجوش و جهادی امکانات نیروی هوایی را در خدمت زلزله‌زده‌ها قرار داد. ایشان با آماده‌سازی فرودگاه بم، ناوگان نیروی هوایی سپاه را برای نجات مردم بم بسیج کرد
  • هشدار آبفای البرز به شهروندان برای رعایت صرفه جویی در آب شرکت آب و فاضلاب استان البرز به شهروندان استان برای رعایت بیشتر صرفه جویی در مصرف آب هشدار داد.
  • فلسفه خبر ؛ در منطقِ خبیر سکوت بود و سایه و سیاهی و خدا در خلوت خلود تنها بود. بعد از آن به حکم " کُن فَیَکون " آسمان‌ها و زمین، جماد و نبات و حیوان و فرشته آفریده شدند و باز خدا تنها بود. آن گاه تنهایی‌اش را در عالم قِدَم و آیینه احدیًت و تماشاخانه وحدت به نظاره نشست
  • پیام های مردمی فضای سبز خیابان رسالت واقع در جنب بازار بزرگ ملاصدرا در حال از بین رفتن است. لطفا مسئولان شهرداری نسبت به بازسازی فضای سبز مذکور و آبیاری درختان حاشیه خیابان با جدیت اقدام نمایند.
  • استان البرز با کمبود 100 میلیون متر مکعبی آب مواجه می‌شود با روند فعلی مهاجرت به استان البرز تا سال 1405 شمسی، این استان با کمبود آب شرب به میزان 100 میلیون متر مکعب در سال مواجه می‌شود.
  • صدای مسلسل و فریاد معترضان بلند شد آیت‌الله میرزا حسین سبزواری: در سنه ۱۳۵۲قمری حکم شد که باید کلاه بین‌المللی پوشیده شود که عبارت از کلاه دوره بود و مردم همگی اطاعت کرده و پوشیدند، مگر مشهد که قیام و مخالفت کرد.
  • یک نفر در کسوت روحانیت منکر وجوب حجاب شد! مروری بر زمینه‌ها و چگونگی دست‌یازی رضاخان به فرهنگ و لباس ایرانیان در آیینه روایت‌ها

برگزاری آئین قدردانی و معارفه مديران سابق و جدید حراست شركت شهرك هاي صنعتي البرز

برگزاری آئین قدردانی و معارفه مديران سابق و جدید حراست شركت شهرك هاي صنعتي البرز
1396/7/5
12:43 1395

مراسم توديع عبدالرحمن حسني و معارفه مهدي گلكار مدير جدید حراست شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز، البرز با حضور محسن الفت مديركل حراست وزارتخانه و مشاور وزير، جمال عليرضا پور مشاور معاون وزير و مدير حراست سازمان متبوع و مديرعامل و معاونين و مديران  شركت شهرك هاي صنعتي البرز در دفتر مدیرعامل این شركت برگزار شد .

به گزارش جام جم البرز و به نقل از روابط عمومی شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز؛
در این مراسم جهانگير شاهمرادي مدیرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز ضمن تسليت و تعزيت به مناسبت ايام سوگواری حضرت سيد الشهداء(ع) و گراميداشت هفته دفاع مقدس؛ رضایت خود و همکاران را از دوران مسئولیت آقای عبدالرحمن حسني اعلام و همچنین تشکر خود را از مسئولان حراست سازمان نسبت به انتصاب روسای جدید حراست شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز بیان کرد.

وي ضمن تشکر و قدردانی از عملکرد مطلوب حوزه حراست در سنوات گذشته، آقای مهدي گلكار را به عنوان مدير جدید اداره حراست شركت شهرك هاي صنعتي استان البرز معرفی و طی سخنانی اعلام داشت: محور کار حراست ها در چهار حوزه حفاظتIT ، حفاظت فیزیکی، حفاظت پرسنلی و حفاظت اسناد محسوب می شود که کار بسیار سخت و دشواری است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز، ویژگی های مهم اعتدال، صبوری، امانت داری و رازداری را در احراز مسئولیت حراست برای خدمتگزاری ویژه به همکاران و صنعتگران دانست و تاکید کرد: امنیت به عنوان یکی از مهمترین مقوله ای است که در تمامی دوران بشر و بالاخص در اسلام همواره به آن تاکید و سفارش شده است .

وی با اشاره به حدیث شریف «نعمتان مجهولتان الصحه و الامان» افزود: اگر چکیده نعمت های خدا را در دو نعمت امنیت و سلامتی تعریف نماییم، خواهیم دید که اگر تمام دنیا را به کسی بدهیم ولی یکی از این دو نعمت را از او بگیریم، زندگی او کاملا بی ارزش خواهد بود.

شاهمرادي در تشبیهی حراست را، مسئول حفظ و برقراری این دو نعمت در دستگاه و سازمان دانست و تصریح کرد: امروز اگر به چهار گوشه، کشور عزیزمان ایران نگاه کنیم، می بینیم که در ممالک همسایه، علیرغم اینکه در میان آنها کشورهای ثروتمندی هم دیده می شود لیکن در تمامی آنها مشکلات عدیده ای دیده می شود که گواه بر دخالت کشورهای بیگانه و ابرقدرت ها و یا درگیری و جنگ در آنها می باشد اما آنچه بی شک باعث شده است تا هیچ دشمن نابکار و چشم طمع کاری جرات نزدیک شده به مرز و بوم ما را نداشته باشد، چیزی نیست مگر هوشیاری و بصیرت بالای سرویس های اطلاعاتی و امنیتی که به خوبی به کارشان واقفند و اجازه هرگونه حرکت نابجای دشمن را در مرزهای ایران اسلامی زدوده اند.

وی، تلاش برای پاکدستی و سلامتی شركت را یکی از اهداف حراست های سازمانی دانست و اظهار داشت: حراست بایستی در کار خود با بهره گیری از تمامی ظرفیت های موجود و استفاده از دیدگاه های کارشناسی که به طور حتم در این مسیر متفاوت خواهد بود با برقراری تعاملی مناسب با مدیریت و هماهنگی کامل با حراست سازمان متبوع در راستای وظایف و تحقق شعارهای محوری این حوزه یعنی «حراست اثرگذار، تصمیم ساز و پاسخگو» تلاش نمایند.

الفت، مدیركل حراست و مشاور وزير صنعت نیز در این آئین، رسالت حراست را در حوزه صیانت دانست و گفت: این صیانت اتفاق نمی افتد مگر با شناخت دقیق و صحیح از مجموعه و حراست بایستی به خوبی تهدیدها و فرصت ها و نیز گلوگاه ها را تشخیص دهند تا قبل از وقوع هر اتفاقی از آن پیشگیری نمایند.

وی با تاکید بر اینکه در حراست اصل بر برائت است، افزود: از دیدگاه حراست همه به درستی کار می کنند، مگر اینکه عکس آن اتفاق بیفتد و البته این نه به معنای خوش بینی تام است و نه به معنای ساده شمردن کار. بلکه این به معنای اعتماد و اطمینان مجموعه به کارکنان است و برای همین است که مبانی اصلی کار حراست باید بر پایه پیشگیری استوار باشد نه مچ گیری.

در ادامه مدير جدید حراست شركت شهرك هاي صنعتي البرز نیز در سخنانی ابراز امیدواری کرد که از نظرات و تجربیات ارزشمند تک تک همکاران در این حوزه در جهت خدمت و رضایت هر چه بیشتر صنعتگران استان بهره خواهد برد.

در خاتمه لوح سپاس و هدایایی از سوی جهانگير شاهمرادي مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي البرز به عبدالرحمن حسني اهداء و همچنین حکم انتصاب مهدي گلكار مدير جدید شركت شهرك هاي صنعتي البرز نیز به وی اعطاء شد.

 

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر