نیاز حیاتی شهرک های صنعتی به رسانه ها و آموزش

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

نیاز حیاتی شهرک های صنعتی به رسانه ها و آموزش

نیاز حیاتی شهرک های صنعتی به رسانه ها و آموزش
1396/7/10
12:43 1395

همان طوری که در یادداشت قبل (گذر از چالش های امروزی شهرک های صنعتی البرز) تاکید شد، معضل بسیار مهم ضعف اطلاع رسانی و انعکاس توانمندی های یکی از چالش های اصلی این حوزه بوده است.

بدین لحاظ ارزیابی اثرگذاری و اهتمام این که رسانه ها می توانند حوزه مهم تولید و اشتغال و اقتصاد مولد را از رکورد، مغفولیت و انزوا خارج سازند اصلی جهانی و مبرهن است.

در مجموع به زبان ساده تر باید فرایندی تعریف شود که پیوند بین تولید، کارآفرینی، رسانه و آموزش را مورد توجه ویژه قرار داد و بتوان از منابع موجود فیزیکی با انتخاب و بکارگیری شیوه های مناسب بهره مند شده و با استفاده درست و مطلوب از منابع انسانی، ایجاد انگیزش و روحیه همکاری با آموزش های تخصصی و عمومی، بازرگانی داخلی و خارجی، جایگاه یابی، بازارسازی، بازاریابی و بازارسنجی میسر می گردد.

به طور حتم در شهرک های صنعتی البرز با انبوه مدیران کارآزموده مجرب، متخصص و حتی دانشمند و نیز تکنو کرات هایی که به مثابه فن سالاران در تولید و اقتصاد کشور رتبه اول را دارند موضوع رسانه مانند اتومبیلی است که در شب حتما باید چراغ روشنایی داشته باشد تا عابران پیاده آن خودرو را ببینند و حتی ارزیابی کنند.

سرپرستی روزنامه جام جم در استان البرز آمادگی دارد با استفاده از توانمندی های اطلاع رسانی و توزیع فراگیر و اثرگذار در سطح استان و انعکاس پتانسیل های شهرک های صنعتی البرز اقدامات عاجلی را اعمال و در دستور کار قرار دهد.

در ادامه این مقاله ضرورت بحث آموزش مورد تاکید است چرا که در مسیر تولید و کارآفرینی مسائلی همچون اصول ارتباطات مورد غفلت قرار گرفته و رئوس مطالب آن با سرفصلهایی همچون کنترل خشم، اصول ارتباطات، کنترل اضطراب و استرس مورد مداقه خواهد بود.

همچنین در مباحث مربوط به سواد رسانه ای از جمله ارزیابی هر فرد با تراز جهانی قرار گرفته است که سازمان علمی و فرهنگی یونسکو(متعلق به سازمان ملل متحد) سواد رسانه ای را یکی از دلایل مهم سواد یک فرد دانسته است.

حال در اینجا سرپرستی روزنامه جام جم در استان البرز اعلام می نماید که می تواند آموزش مدیران عامل و مدیران روابط عمومی و بازرگانی و... را در عرصه روزنامه نگاری، خبرنگاری و خبرنویسی را تمهید نماید.

فرزاد حق الذاکرین

مدیر بازرگانی سرپرستی روزنامه جام جم در استان البرز

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر