دیدار استاندار البرز با رئیس کل دادگستری استان البرز

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • زنان در پست های مدیریتی کمترین نقش را دارند رئیس مرکز پژوهش ها و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج، با اشاره به این که زنان در پیروزی انقلاب بیشترین سهم را داشتند، اظهار کرد: این در حالی است که در جامعه کنونی کمترین نقش را دارند و این منصفانه نیست.
  • گروه‌های 8 گانه لیگ قهرمانان آسیا تکمیل شد با صعود ذوب آهن و حذف سایپا گروه‌های 8 گانه لیگ قهرمانان آسیا تکمیل شد.
  • تنها یاریگرتان، خدا باشد شهید «محمد محمد پور» در سال،1340 در یکی از روستاهای شهرستان «هشترود» زمانی که قحطی و خشکسالی در آن منطقه عارض شده بود، چشم به جهان گشود. دوران کودکی و نوجوانی خود را که همراه با از کار افتادگی پدرش بود توام با سختی و مشقت فراوان در کنار خانواده ایثارگرش سپری نمود و در همان دوران کلیه امور مربوط به خانه و کشاورزی را بر دوش می کشید و جهت مرتفع شدن مشکلات مادی خانواده با دستمزد اندک به کار در خارج از منزل همت می گماشت.
  • آموزش فرهنگ رانندگی را باید از مدارس شروع کرد شهردار کرج گفت: سازمان های مردم نهاد نقش به سزایی در ارتقاء فرهنگ ترافیکی، کاهش حوادث و افزایش ایمنی در رانندگی دارند.
  • نخود مانع تغییر DNA نخود از تشکیل سلول های سرطانی ناشی از تغییر DNA جلوگیری میکند.
  • پیام های مردمی خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن026-32210009دفتر تحریریه روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.
  • ایجاد بسترهای لازم برای شادی مردم رئیس کمیسیون نظارت و تحول ادرای شورای اسلامی شهر کرج گفت:دو مجتمع تفریحی گردشگری در باغ جهان و حصار کرج با همکاری بخش خصوصی احداث می شود.
  • سرپرست دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز منصوب شد استاندار البرز با صدور حکمی سعید شفیعیان را به عنوان سرپرست دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز منصوب کرد.
  • همایش بزرگ سرمایه گذاری در شهر جدید هشتگرد همایش سرمایه گذاری در شهر جدید هشتگرد با حضور مهندس طاهرخانی معاون وزیر مسکن و شهرسازی در امور شهرهای جدید کشور، مهندس ارتقائی معاون عمرانی استانداری البرز و فرماندار شهر کرج، دکتر جعفری مدیر عامل شهر جدید هشتگرد، شهرداران قدیم و جدید هشتگرد و جمع زیادی از سرمایه گذاران بخش های مختلف کشور در محل پارک گلستان شهر جدید هشتگرد برگزار گردید.
  • رییس پلیس راهور گفت طرح زوج و فرد در استان قابل اجرا نیست رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز خواستار در اختیار گرفتن کنترل دوربینهای شهری شد.

دیدار استاندار البرز با رئیس کل دادگستری استان البرز

امیر حسین حسنی

دیدار استاندار البرز با رئیس کل دادگستری استان البرز
1396/1/19
12:43 1395

سید حمید طهایی، استاندار البرز به همراه عباداله کامکار معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری البرز با حضور در دادگستری کل استان البرز با احمد فاضلیان رئیس کل دادگستری استان البرز دیدار و گفت و گو کردند.
به گزارش جام جم البرز و به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان البرز؛ در این دیدار که با حضور حاجی رضا شاکرمی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان، محمدباقر مازنی معاون قضایی و معاون نظارت رئیس کل، مهدی جوهری معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری البرز همراه بود، فاضلیان با اشاره به تعامل ستودنی بین همه دستگاه‌های اجرایی، قضایی و انتظامی استان البرز، گفت: این تعامل، لازمه برطرف شدن ضعف و کمبودهای زیرساختی است که استان با آن ها دست به گریبان است و به همه دستگاه‌ها کمک می کند تا این برهه حساس و تاریخی در استان را پشت سر گذاریم و محرومیت‌های کنونی برای آیندگان به ارث نماند. وی افزود: تجربه تعاملات نمایندگان دو قوه در استان، همراه با وفاق و همدلی بوده و هر جا مشکل و کمبود بوده تلاش شده در حد بضاعت‌ها و بر اساس موازین قانونی عمل کنیم. رئیس کل دادگستری استان البرز با تاکید بر ظرفیت‌های متعدد استان البرز در عرصه‌های مختلف اقتصادی و فرهنگی که زمینه توسعه همه جانبه را فراهم می‌کند تصریح کرد: با وجود کاستی‌ها و امکانات حداقلی، مردم با متانت و حوصله این نواقص را تحمل می‌کنند که صبر و متانت مدیران در ایجاد این شرایط، بسیار موثر بوده است. وی با تاکید بر بالابردن آستانه تحمل در همه دستگاه‌ها متذکر شد: دستگاه قضایی استان نیز خود را نیازمند نقد سازنده مردم و رسانه‌ها می‌بیند تا مشکلات و ضعف‌ها را از نگاه دیگران ببیند و با رویکرد امر به معروف و نهی از منکر زمینه اصلاح فراهم شود. فاضلیان با اشاره به پروژه‌‌های عمرانی اجرا شده و در دست احداث دادگستری استان، توضیح داد: پروژه باغستان و ساختمان اجرای احکام در مراحل نهایی قرار دارند و در روزهای آتی مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند؛ پروژه ساختمان دادگستری کل استان البرز طبق برنامه پیش‌بینی شده در حال احداث است ولی برای پیشبرد آن، نیازمند تخصیص اعتبارات لازم در موعد مقرر هستیم؛ همچنین دو پروژه 5 هزار متر مربعی نیز تعریف کرده‌ایم که به زودی کلنگ احداث آن‌ها بر زمین زده می‌شود. وی خاطرنشان کرد: با توجه به تلاش‌های انجام شده در دو سال اخیر، بخش عمده‌ای از مشکلات زیر ساختی دادگستری در مرکز استان و شهرستان‌ها برطرف شده یا در آستانه برطرف شدن قرار دارند که با تخصیص اعتبارات می توانیم نوید حل این کمبودها تا پایان سال 1397 را بدهیم.
تاکید بر آموزش حقوق شهروندی
در ادامه این دیدار، استاندار البرز نیز گفت: روابط مجموعه‌های مختلف در استان‌ها بر اساس قانون تعریف شده ولی این ارتباطات در استان البرز مبتنی بر همدلی و تعامل است.
وی افزود: با وجود تفکیک قوا، همه مسئولان با نیت انجام امور برای ایجاد فضای بهتر زندگی برای شهروندان تلاش می‌کنند؛ در اجرای برنامه‌های مختلف همه از دستگاه‌های مختلف، خود را متعلق به یک پیکر واحد می‌دانند که امیدواریم منجر به بهبود شرایط و عمران و آبادانی کشور شود. طهایی تصریح کرد: مردم ولی‌نعمت هستند و اگر این همدلی را ببینند از کمبودها و نارسایی هم دلسرد نمی‌شوند؛ این همدلی اکنون بین دستگاه قضایی، اجرایی و انتظامی استان وجود دارد. وی حقوق شهروندی را یکی از ضروریات آموزش حقوق دانست و ادامه داد: آموزش مباحث حقوقی از سنین پایین می تواند منجر به افزایش دانش حقوقی و کاهش حجم ورودی پرونده به دستگاه قضایی شود.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر