ظرفیت تولید مپنا لکوموتیو 120 ناوگان ریلی در سال است

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • نماز شب بخشی از رزم شبانه پسرم بود رامین معمولاً هر شب کشیک می‌داد و نماز شب می‌خواند. شب‌هایی هم که نوبتش نبود از دوستانش می‌خواست او را برای رزم شبانه بیدار کنند. منظورش برای نماز شب بود. می‌گفتند خیلی شجاع بود و به جای دیگران هم کشیک می‌داد.
  • سخت‌ترین روز اسارتم تیرباران ۶۰ نفر از دوستانم بود هر اسیری را بر طبق مهارتی که داشت در گروه‌هایی جا می‌دادند. مثلاً گروه بناها، آهنگرها، باربر‌ها و...، چون ما تازه‌وارد بودیم در گروه حمل بار قرار گرفتیم. باورکردنی نبود که از ما می‌خواستند کیسه‌های سیمان یا سنگ‌های سنگین را روی دوشمان بیندازیم و چند کیلومتر در ناهمواری کوهستان جا‌به‌جا کنیم
  • قتل با ماده سرطان‌زا! در رابطه با قتل مرحوم ربانی، روزی با آقای... در تهران در منزل قبلی ایشان -گویا اختیاریه بود- صحبت کردیم که چگونه یک ضربه به ایشان بزنیم. گفت: ما وسایل و امکانات سمی و دارو‌های مسموم‌کننده و سرطان‌زا در اختیار داریم که می‏توان به صورت نامرئی فرد را مسموم نمود که در اثر این مسمومیت، به سرطان کشنده مبتلا خواهد شد...
  • «صلوات» حلّال مشکلات حاج‌احمد بود با وقوع زلزله بم در سال ۱۳۸۲ شهید کاظمی خیلی خودجوش و جهادی امکانات نیروی هوایی را در خدمت زلزله‌زده‌ها قرار داد. ایشان با آماده‌سازی فرودگاه بم، ناوگان نیروی هوایی سپاه را برای نجات مردم بم بسیج کرد
  • هشدار آبفای البرز به شهروندان برای رعایت صرفه جویی در آب شرکت آب و فاضلاب استان البرز به شهروندان استان برای رعایت بیشتر صرفه جویی در مصرف آب هشدار داد.
  • فلسفه خبر ؛ در منطقِ خبیر سکوت بود و سایه و سیاهی و خدا در خلوت خلود تنها بود. بعد از آن به حکم " کُن فَیَکون " آسمان‌ها و زمین، جماد و نبات و حیوان و فرشته آفریده شدند و باز خدا تنها بود. آن گاه تنهایی‌اش را در عالم قِدَم و آیینه احدیًت و تماشاخانه وحدت به نظاره نشست
  • پیام های مردمی فضای سبز خیابان رسالت واقع در جنب بازار بزرگ ملاصدرا در حال از بین رفتن است. لطفا مسئولان شهرداری نسبت به بازسازی فضای سبز مذکور و آبیاری درختان حاشیه خیابان با جدیت اقدام نمایند.
  • استان البرز با کمبود 100 میلیون متر مکعبی آب مواجه می‌شود با روند فعلی مهاجرت به استان البرز تا سال 1405 شمسی، این استان با کمبود آب شرب به میزان 100 میلیون متر مکعب در سال مواجه می‌شود.
  • صدای مسلسل و فریاد معترضان بلند شد آیت‌الله میرزا حسین سبزواری: در سنه ۱۳۵۲قمری حکم شد که باید کلاه بین‌المللی پوشیده شود که عبارت از کلاه دوره بود و مردم همگی اطاعت کرده و پوشیدند، مگر مشهد که قیام و مخالفت کرد.
  • یک نفر در کسوت روحانیت منکر وجوب حجاب شد! مروری بر زمینه‌ها و چگونگی دست‌یازی رضاخان به فرهنگ و لباس ایرانیان در آیینه روایت‌ها

ظرفیت تولید مپنا لکوموتیو 120 ناوگان ریلی در سال است

ظرفیت تولید مپنا لکوموتیو 120 ناوگان ریلی در سال است
1396/8/7
12:43 1395

مدیرعامل شرکت ساخت و مهندسی مپنا لکوموتیو:

ظرفیت تولید مپنا لکوموتیو 120 ناوگان ریلی در سال است

مدیرعامل شرکت ساخت و مهندسی مپنا لکوموتیو اظهار داشت: ظرفیت تولید سالانه ما در فاز اول ساخت 120 لکوموتیو و ناوگان ریلی است که با بکارگیری نیروهای متخصص و ارتقای دانش فنی این ظرفیت قابل توسعه می باشد.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج؛ مهندس حسین قماشی در جریان بازدید و نشست با اعضای کمیسیون عمران و معماری شورای اسلامی شهر کرج، گفت: در ابتدا به محضر عزیزان که نمایندگان مردم در دوره جدید شورای اسلامی شهر کرج و از چهره های علمی و دانشگاهی و فرهیخته هستند، خیر مقدم عرض می کنم و یقین دارم که زیرساخت های عمرانی و ترافیکی شهر به ویژه در حوزه حمل و نقل ریلی درون شهری طی 4 سال آتی دستخوش تغییر مثبتی خواهد داشت و مپنا نیز به عنوان یک شریک تجاری سودآور در خدمت تحقق اهداف مدیریت شهری کرج خواهد بود.

وی با بیان اینکه ما به پیشرفت های مطلوبی در زمینه بومی سازی صنعت ساخت لکوموتیو دست یافته ایم و الگوی حرکت مان نیز شرکت زیمنس آلمان می باشد، افزود: مپنا لکوموتیو مجهز به سالن های بوژی، بدنه، رنگ، مونتاژ و تست به منظور تولید انواع لکوموتیو و واگن است و برنامه های آتی ما نیز تولید 150 دستگاه لکوموتیو زیمنس می باشد.

قماشی در بخش دیگری از سخنانش ادامه داد: چنانچه شهرداری کرج به مهارت هایی همچون جوش و رنگ با کیفیت بسیار بالا نیز نیاز داشته باشد، ما به دانش و توان لازم در این حوزه مجهز هستیم و در مجموع 45 هزار مترمربع از مساحت 16 هکتاری شرکت متعلق به فضای صنعتی و 12 هزار مترمربع نیز فضاهای اداری و پشتیبانی را شامل می شود.

به گفته وی، گروه مپنا مصمم است طي 20 سال آينده به مجموعه اي معتبر در سطح جهاني و معتبرترين مجموعه در منطقه خاورميانه و غرب آسيا در زمينه ايجاد و اداره ظرفيت هاي توليد برق، توسعه ظرفيت هاي توليد نفت و گاز و حمل و نقل ريلي تبديل شود. در 20 سال آينده گروه مپنا به مجموعه اي تبديل خواهد شد كه ظرفيت هاي توليد نفت و گاز و حمل و نقل ريلي را با بهترين كيفيت به نحو اقتصادي و رقابتي در سطح دنيا و به خصوص منطقه طراحي، توليد و يا احداث خواهد كرد.

وی در پایان عنوان کرد: با استناد به سند چشم انداز گروه مپنا و با در نظر گرفتن شرايط فعلي بخش حمل و نقل ريلي مپنا و همچنين با توجه به نظرات مديران ارشد اين بخش، مپنا قادر است با اتكا بر نياز بازار داخل كشور، انواع پروژه هاي طراحي، ساخت و تعمير و نگهداري در حوزه صنعت ريلي را در سطح كشور به انجام رسانده و با استفاده از نيروي متخصص و كارآمد و حسن شهرت گروه مپنا، مشتريان اصلي اين صنعت را شناسايي و جذب نمايد.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر