دهکده تفریحی و گردشگری باغستان کرج؛ میزبان مسابقات دوچرخه سواری جاینت کاپ کوهستان شد

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • تاکید بر فرهنگ سازی،با تولید برنامه های پرمخاطب نماینده ولی فقیه درالبرز: تولید برنامه هایی که با برنامه ریزی و فکر انجام شود باعث جذب مخاطب خواهد شد.
  • استفاده از ظرفیت رسانه برای آگاهی بخشی به مردم کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا وارز با حضور مدیرکل صداوسیما مرکز البرز برگزار شد.
  • چرا نباید یک عنکبوت را کشت؟ اگر چه عنکبوت ها ممکن است ترسناک باشند و شما آن ها را دوست نداشته باشید، ولی کشتن آن ها بیش از آن که برای خانه شما مفید باشد، مضر است.
  • پروژه ناراضی سازی مردم در چله انقلاب ملت ایران تجربه چهل سال زندگی در لوای نظام مقدس جمهوری اسلامی را پشت سر می گذارد و مسئولین نظام به ویژه مقام معظم رهبری تاکید بر هر چه باشکوه تر برگزار شدن جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی دارند. اما ظاهرا در مقام عمل ، شاد و خرسند شدن مردم در چهل سالگی نظام برای عده ای خوشایند نیست و این سخن به دلایل ذیل است:
  • نقش دوچرخه در حمل و نقل امروزه با توجه به روند فزاینده کاربرد اتومبیل های شخصی و مسائل و معضلات اقتصادی ،اجتماعی،زیست محیطی و ... که در پی داشته است،گسترش حمل و نقل عمومی و شیوه های غیر موتوری به عنوان راه حل های اساسی شناسایی شده اند.گرچه گسترش سیستم های حمل و نقل عمومی از قبیل اتوبوس و تاکسی و مترو و ... یک اقدام ارزشمند و مناسب برای کاهش بحران ترافیک در شهرهای بزرگ است، اما در کنار آن می توان با گسترش شیوه های دیگر حمل و نقل مانند دوچرخه به عنوان یک وسیله نقلیه غیر موتوری به عنوان راه حل های مکمل برای کاستن از معضلات ترافیکی استفاده کرد.
  • نشست صمیمی استاندار البرز با اهالی هنر استاندار البرز گفت : اهالی فرهنگ و هنر البرز مانع خاصی سر راه فعالیت خود ندارند.
  • پیام های مردمی توجه خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن02632210009دفتر تحریریه سرپرستی روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.
  • بهار اقتصادی با پوشاک زمستانی مجموعه تولیدی جامه بافت در استان البرز باتوجه به کیفیت تولید محصولاتش، همواره سفارش تولید از کشورهای اروپایی مانند ایتالیا دارد.
  • دیابتی ها چه میوه هایی بخورند؟ متخصصان تغذیه و سلامت افراد دیابتی را به خوردن انواع خاصی از میوه‌ها تشویق می‌کنند که نه تنها برای بدن مفید هستند بلکه به کنترل انسولین در خون نیز کمک می‌کند.
  • آغاز سرشماری حیات وحش طالقان طرح سرشماری زمستانه حیات وحش مناطق شکار ممنوع طالقان آغاز شد. خبرنگار جام جم- البرز: در این طرح محیط بانان به مدت 3 روز در 20مسیر در منطقه طالقان از گونه های مختلف حیات وحش سرشماری خواهند کرد.

دهکده تفریحی و گردشگری باغستان کرج؛ میزبان مسابقات دوچرخه سواری جاینت کاپ کوهستان شد

دهکده تفریحی و گردشگری باغستان کرج؛ میزبان مسابقات دوچرخه سواری جاینت کاپ کوهستان شد
1396/8/10
12:43 1395

دهکده تفریحی و گردشگری باغستان کرج؛

میزبان مسابقات دوچرخه سواری جاینت کاپ کوهستان شد

مسابقات دوچرخه سواری جاینت کاپ کوهستان بخش آقایان در دو رشته دانهیل و کراس کانتری در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان در ارتفاعات دهکده تفریحی و گردشگری باغستان کرج برگزار شد.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج؛ دهکده تفریحی و گردشگری باغستان کرج از جمله مکان های زیبا در شمال غربی شهرستان کرج به وسعت هزار هکتار است که علاوه بر آنکه برای گردشگری و تفریح مناسب می باشد، امکانات برگزاری مسابقات کوهنوردی و دوچرخه سواری در این محیط در نظر گرفته شده است.

گفتنی است قابلیت مناسب این مکان برای ورزش های کوهستانی موجب شده که میزبان بسیاری از ورزشکاران شود و این بار نیز طبق هماهنگی های به عمل آمده از سوی ادارات مربوطه با سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج میزبان دوچرخه سواران برای مسابقات کشوری شد که طی آن  ورزشکاران با عبور از  مسیرهای کوهستانی در کنار لذت از بردن از مناظر زیبای طبیعت دهکده تفریحی و گردشگری باغستان کرج رکاب زدند و به رقابت با یکدیگر پرداختند.

گفتنی است خسرو قمری رییس فدراسیون دوچرخه سواری کشور، امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز، رستم کلهر سرپرست اداره ورزش و جوانان کرج، مجید سبزه پرور رئیس هیئت دوچرخه سواری استان البرز، قدرت الله شمیرانی معاون توسعه منابع و پشتیبانی ورزش و جوانان استان البرز، حمیدرضا لشگری رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کرج و جمعی دیگر از مسئولین به همراه محمدرضا زین العابدینی رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج، در این مسابقه حضور داشتند و رقابت بین ورزشکاران را به نظاره نشستند.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر