فرمانده انتظامی استان البرز اذعان داشت: همچنان فضا برای مجرمان ناامن است

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

فرمانده انتظامی استان البرز اذعان داشت: همچنان فضا برای مجرمان ناامن است

فرمانده انتظامی استان البرز اذعان داشت:  همچنان فضا برای مجرمان ناامن است
1396/8/22
12:43 1395

فرمانده انتظامی استان البرز اذعان داشت:

همچنان فضا برای مجرمان ناامن است

فرمانده انتظامی استان البرز ضمن قدردانی از زحمات اصحاب رسانه در انعکاس اخبار، اطلاع رسانی در خصوص پیشگیری از جرائم و گزارش عملکرد پلیس، آمار اقدامات انجام شده در حوزه مبارزه با مواد مخدر را در عملیات های اخیر شرح داد.

کرج- خبرنگار جام جم: سردار عباسعلی محمدیان با اعلام خبر خوش به البرزنشینان گفت: بر اساس درخواست های مکرر مردم شریف استان و همچنین در راستای مبارزه با مواد مخدر اعم از خرید، فروش و وجود معتادین در سطح استان به عنوان یکی از اولویت های پلیس، بیش از 60 نقطه از محل های تهیه و توزیع مواد مخدر شناسایی شده و طی اجرای عملیات گسترده ای 37 نفر دستگیر شده و بسته های آماده توزیع از آنها به دست آمد.

وی افزود: از مخفیگاه های دستگیر شدگان مقادیری مشروبات الکلی، آلات استعمال مواد مخدر و سلاح های سرد کشف و ضبط گردید.

سردار محمدیان ادامه داد: همچنین با تلاش مأموران انتظامی طی عملیات دیگری 226 کیلو مواد مخدر از نوع تریاک کشف و در این رابطه تعداد 3 نفر قاچاقچی دستگیر شده و تعدادی خودرو و وجوه نقد مربوط به این قاچاقچیان را ضبط کردند.

وی با اشاره به آمار کشفیات از ابتدای سال تا کنون اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 7 تن انواع موادمخدر اعم از صنعتی و سنتی کشف شده است.

سردار محمدیان خاطرنشان کرد: این عملیات ها از سلسله عملیات های گسترده پلیس بوده که به طور مستمر ادامه داشته و فضا را برای مجرمان و اعمال مجرمانه آنها ناامن خواهد ساخت.

فرمانده انتظامی استان البرز در پایان از تمامی شهروندان خواست تا هرگونه اطلاعات و اخبار در خصوص فعالیت های مجرمانه را از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 در اختیار پلیس قرار دهند تا در سریع ترین زمان اقدامات عملیاتی انجام گردد.

 

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر