رسانه‌ها تأثیر قدرتمندی بر رفتار و هنجارهای اجتماعی دارد

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز

رسانه‌ها تأثیر قدرتمندی بر رفتار و هنجارهای اجتماعی دارد

رسانه‌ها تأثیر قدرتمندی بر رفتار و هنجارهای اجتماعی دارد
1397/7/16
12:43 1395

آیت‌الله حسینی همدانی ضمن تأکید بر اهمیت رسانه در عصر حاضر و انجام برنامه‌ریزی برای مقابله با هجمه‌های رسانه‌ای دشمن خاطرنشان ساخت: رسانه‌ها قدرت جریان سازی، مطالبه گری و فرهنگ‌سازی رادارند.

 

کرج- جام جم البرز  و به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه کرج: در روزهای گذشته جمعی از مدیران مسئول خبرگزاری‌ها و روزنامه‌های استان البرز با حضور در دفتر آیت‌الله حسینی همدانی با ایشان دیدار و گفتگو کرده و به بیان مسائل، انتقادات و ارائه پیشنهاد‌ها خود در حوزه رسانه پرداختند.

در این دیدار آیت‌الله حسینی همدانی ضمن گرامی داشت تقارن این جلسه با ایام اسارت خبرنگار واقعه کربلا، حضرت زینب کبرا (س) بیان داشت: رسانه‌ رسای حضرت زینب (س) و امام سجاد (ع) باعث حفظ دین شد.

وی در ادامه افزود: رسانه‌ها قدرت جریان سازی، مطالبه گری و فرهنگ‌سازی رادارند، اما متأسفانه نقش رسانه‌های استان در این خصوص کم‌رنگ هست.

امام‌جمعه کرج با اشاره به درخواست از مسئولین استان در خصوص ارائه گزارش عملکرد اقتصادی، تصریح کرد: اصحاب رسانه می‌توانند با برگزاری نشست‌های خبری این مطالبات را پیگیری کنند و موردبررسی قرار دهند.

آیت‌الله حسینی همدانی با اعلام حمایت از رسانه‌های استان در خصوص پیگیری مطالبات مردم گفت: رسانه‌ها مطالبات به‌حق مردم را پیگیری کنند و در مقابل تهدیدات محکم بایستند.

وی ضمن تأکید بر اهمیت رسانه در عصر حاضر و انجام برنامه‌ریزی برای مقابله با هجمه‌های رسانه‌ای دشمن خاطرنشان ساخت: رسانه‌ها توانایی قدرتمند سازی یک پیام رادارند و می‌توانند جریان ساز باشند.

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز بابیان این که قریب به ۹۰۰ هزار نفر از جمعیت استان حاشیه‌نشین هستند، عنوان کرد: رسانه ابزار قدرتمندی است که می‌توان به‌وسیله آن فرهنگ‌سازی کرد.

آیت‌الله حسینی همدانی در پایان ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این‌گونه نشست‌ها اظهار داشت: باید با ادامه و تداوم این جلسات مشکلات و آسیب‌های رسانه شناسایی و اقدامی برای مرتفع شدن آن انجام شود.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.