تولید روزانه ۱۵۰۰تن رب گوجه فرنگی

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • خرمالو ضد کم خونی افراد مبتلا به کم‌خونی "خرمالو" بخورند. خبرنگار جام جم البرز: میوه خرمالو سرشار از ویتامین های آ، ب و ث است همچنین حاوی مواد معدنی مانند کلسیم، گوگرد، آهن، فسفر، منیزیم و پتاسیم است.
  • بسیج، خانه من است خبرنگار جام جم البرز: شهيد «سيد مصطفي حسيني» در بيست وششم بهمن ماه 1343 دريك خانواده مذهبي در چهارصد دستگاه كرج متولد شد. با پیروزی انقلاب و با تشکیل سپاه و پس از آن بسيج در سال 58، به سوي اين بازوان انقلاب رفت و اولين دوره آموزشي خود را طي نمود.
  • بررسی مشکلات داروسازان البرزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی درحاشیه بازدید از شرکت داروسازی سها : مواد اولیه صنعت داروسازی با ارز 4200 تومانی وارد نمی شود.
  • آبشاری با هفت چشمه دل انگیز و دیدنی آبشار هفت چشمه، در کیلومتر۱۷ جاده کرج - چالوس و در نزدیکی روستای ارنگه واقع شده است.
  • آیا بیمار من پس از سکته مغزی می تواند راه برود؟ وقتی به مجهزترین کلینیک طب فیزیکی و توانبخشی البرز به نام مجتمع نشاط مراجعه کردیم از تنوع و گستردگی امکانات مفصل این مجتمع حیرت زده شدیم.
  • مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند مسئولان ترافیکی کرج اقدام کنند ترافیک ظهرگاهی و عصرگاهی خیابان های اصلی کرج واقعا عرصه را بر شهروندان تنگ کرده است. لطفا مسئولان ترافیکی کرج با انجام بررسی های میدانی راه حل های بهتری برای خروج از این وضعیت دشوار جستجو نمایند.
  • پیست دیزین درانتظار بازگشایی پیست بین المللی اسکی دیزین درالبرز ،پس از بارش برف مناسب بازگشایی می شود.
  • این پایان راه نیست روایت همت وخودباوری بانوی کارآفرین البرزی را دراین گزارش به تماشا بنشینید.
  • کشف 20 میلیارد ریال کالای احتکاری فرمانده انتظامی البرز گفت : 20 میلیارد ریال انواع ملزومات و نهاده های کشاورزی احتکارشده در استان کشف شد.
  • تا زمانی که کفر هست باید جنگید شهید قنواتی متولد 1339 و از رزمندگان دفاع مقدس بود . از خصوصیات بارز ایشان، صبر بود. واین را همیشه سرلوحه کار خود قرارداده بود. و همین طور به خانواده اش سفارش می کرد.

در ساوجبلاغ

تولید روزانه ۱۵۰۰تن رب گوجه فرنگی

تولید روزانه ۱۵۰۰تن رب گوجه فرنگی
1397/7/16
12:43 1395

کارخانه تولیدی رب گوجه فرنگی در ساوجبلاغ روزانه ۱۵۰۰تن، رب گوجه فرنگی تولید می‌کند.

به گزارش جام جم البرز و به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز البرز: در حالی که رب گوجه فرنگی در بعضی از فروشگاه‌ها با جو سازی رسانه‌های غربی نایاب یا با افزایش قیمت مواجه شد خبرنگار ما به سراغ شرکت رب سازی رفته که یکی از تولید کنندگان رب مطرح کشور است.

مدیر کارخانه رب سازی در مصاحبه با خبرنگار ما گفت:اکنون هیچ مشکلی در روند تولید رب نداریم و این کارخانه قادر است روزانه ۱۵۰۰تن رب تولید کند.

قاسملو گفت: با التهاب بازار و صادرات گوجه فرنگی و خرید بی رویه مردم مشکلی در دپوی این محصول اتفاق افتاد، ولی در حال حاضر ما در تولید و فروش محصول مشکلی نداریم.

رییس تعزیرات ساوجبلاغ هم گفت: به صورت مرتب تمام انبار‌های شرکت‌های تولیدی بازرسی و با تعاملی که با تولیدکنندگان داریم سعی در ایجاد آرامش بازار داریم.
راستین گفت: تمام ظرفیت تولید به کار گرفته شده و با محدود شدن صادرات، بازار از تولیدات داخلی اشباع خواهد شد.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر