سپاه در امنیت و پاسداری از انقلاب پیشتاز است

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

امام جمعه فردیس

سپاه در امنیت و پاسداری از انقلاب پیشتاز است

سپاه در امنیت و پاسداری از انقلاب پیشتاز است
1398/1/25
12:43 1395

خبرنگار جام جم البرز: حجت‌الاسلام‌ والمسلمین علی‌اکبر ایمانی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته فردیس، ضمن تبریک روز جوان، اظهار کرد:گام دوم انقلاب مربوط به جوانان و خطاب به آن‌ها بیان‌شده است.

وی در ادامه بابیان اینکه جوانان تراز انقلاب باید اخلاق درستی داشته باشند، عنوان کرد: همچنین مسئولیت‌پذیری، دغدغه مندی اصلاح جامعه و وظیفه‌شناسی از دیگر خصوصیات جوانان تراز انقلابی است.

امام‌جمعه فردیس بابیان اینکه روز ۲۹ فروردین روز نیروی زمینی است، تأکید کرد: این روز را تبریک می‌گوئیم و خسته نباشید به این عزیزان می‌گوئیم که در حادثه سیل اخیر که بیش از ۲۰ استان کشور را درگیر کرد، خدمات بسیاری برای کمک به سیل‌زدگان ارائه کردند.

وی در بخش دیگری با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با پاسداران، تصریح کرد: علت خصومت آمریکا با سپاه، پیشتازی سپاه در امنیت و پاسداری از انقلاب است.

حجت‌الاسلام ایمانی با اشاره به اینکه کشور آمریکا خود ایجادکننده تروریسم است، افزود: آمریکا با خواندن سپاه در لیست سیاه، موجب انسجام در کشور شد. آمریکا یک روز قبل از روز پاسدار، سپاه را تروریسم اعلام کرد در همین حال ملت ایران به علت اقدامات پاسداران در کمک به سیل‌زدگان کشور از آن‌ها تقدیر می‌کردند و این اقدام آمریکا موجب ایجاد انسجام ملی در کشور شد.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر