تلاش ستودنی البرزی ها در مناطق سیل زده

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

البرز ، معین خوزستان

تلاش ستودنی البرزی ها در مناطق سیل زده

تلاش ستودنی البرزی ها در مناطق سیل زده
1398/1/25
12:43 1395

با حضور تیم های امدادی و کمک رسانی استان البرز ، نوای تلاش و آبادانی درشهرستان باوی استان خوزستان طنین انداز شد.

خبرنگار جام جم البرز: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار البرز که چند روز است در راس تیم های امدادی و کمک رسانی استان در شهرستان باوی استان خوزستان مستقر است گفت : در پی تلاش های مناسب تیم های اعزامی استان البرز ، استاندار خوزستان در تماس تلفنی از فرماندار باوی خواست ، نسبت به انتقال نیرو و تجهیزات به سایر شهرستان های خوزستان نیز اقدام کند.

درویش پور با بیان اینکه شهرستان باوی در معرض خطر جدی قرار داشت اما با تلاش تیم های اعزامی از استان ، اکنون به ثبات نسبی رسیده است افزود:با توجه به روند مطلوب اقدامات البرز بعنوان استان معین خوزستان مستقر در شهرستان باوی، استاندار خوزستان درتماسی از فرماندار باوی خواست که بخشی از امکانات و نیروی انسانی مستقر در باوی را برای امدادرسانی به سایر شهرستان های خوزستان نیز انتقال دهند.

وی افزود:در مدت حضور نیروها و تجهیزات البرز در شهرها و روستاهای شهرستان باوی، به علت ایجاد آب بند جدید از ادامه ورود آب و سیلاب به شهر شیبان جلوگیری شد و اکنون نیز نیروها و تجهیزات البرز به سمت بخش عنافچه و روستاهای زیر مجموعه آن رفته اند.

درویش پور با بیان اینکه کمک های مردم استان البرز پس از دریافت در نقاطی که بیشتر مورد نیاز است توزیع می شود افزود:با توجه به گستردگی منطقه و نیاز به کمک رسانی بیشتر از مردم البرز خواهشمندیم که کمک رستانی ها تداوم داشته باشد

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر