هیچ فرهنگی بالاتر از فرهنگ ایثار و شهادت نیست

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • جزیره ای به نام البرز استان البرز یکی از استان های مهم و تاثیر گذار در اقتصاد کشور است . وجود چندین شهرک صنعتی در نقاط مختلف استان البرز ، قرارگرفتن در مسیرترانزیتی شرق به غرب و شمال کشور، همجواری با تهران و ترددهای زیاد از این شاهراه اهمیت آن را دو چندان نموده است .
  • حق ما را بدهید! حدود 18 هزار تن از مدعیان اراضی فاز 5 شهر جدید هشتگرد متعلق به شرکت برق منطقه ای تهران می باشد
  • سرپرست شهرداری رباط کریم معرفی شد با حضور جمعی از معتمدین و اعضای شورای شهر رباط کریم کلید شهر رباط کریم به مهندس عظیم وند تحویل داده شد.
  • تجلیل از کارکنان اورژانس اجتماعی مستقر در نسیم شهر قلیزاده مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری نسیم شهر به همراه شریفی،مدیریت فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری باحضور در محل ساختمان اورژانس اجتماعی مستقر در نسیم شهر،وابسته به اداره بهزیستی شهرستان بهارستان،با تعدادی از کارشناسان و کار کنان تلاشگر اورژانس دیدار و ضمن ابلاغ پیام تبریک مهندس شوندی شهردار نسیم شهر و حسینعلی بابایی رئیس شورای اسلامی شهر،با اهدای لوح از تلاشهای شبانه روزی عزیزان تجلیل و تکریم بعمل آوردند.
  • نقشه استراتژی منابع انسانی شرکت گاز استان البرز تا پایان شهریور رونمایی می شود مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز معتقد است، مدیریت منابع انسانی، مدیریت سرمایه های انسانی است و تقویت روحیه پاسخگویی اولویت این مدیریت است.
  • البرز در زمره امن ترین استان های کشور است نماینده عالی دولت در استان البرز با بیان اینکه البرز در شاخص های امنیتی و انتظامی در زمره استان های برتر کشور است، افزود: صدای وحدت و همدلی در استان استراتژیک البرز طنین انداز شده و اتحاد و انسجام حاکم در این استان طبق منویات مقام معظم رهبری زمینه ساز پیشرفت و توسعه شده است.
  • البرز در راستای اجرای مانور زلزله و ایمنی مدارس در رتبه ممتاز کشور قرار گرفت رییس سازمان مدیریت بحران کشور، طی نامه ای البرز را جزو استان های ممتاز در اجرای موفق مانور زلزله و ایمنی مدارس با شعار مدرسه ایمن، جامعه تاب آور اعلام کرد.
  • خدمت دو میلیارد ریالی مرکز نیکوکاری اسلام آباد به نیازمندان خیّران مرکز نیکوکاری اسلام آباد در مجموع با اعطای کمک دو میلیارد ریالی شامل نقد، کالا و خدمات، بخشی از نیازهای محرومان و مددجویان کمیته امداد امام(ره) البرز را برطرف کردند.
  • تلاش برای کاهش مراجعه شهروندان به مناطق شهرداری کرج شهردار کرج گفت: با همکاری سازمان فاوا درهای یکی از مناطق شهرداری بسته و کلیه خدمات آن به صورت الکترونیکی ارائه خواهد شد.
  • پول ریختن بر روی جنازه مُرده سئوال: برخی در هنگام روبرو شدن باجنازه ای که در معابر،خیابان و یا جاده قرار گرفته، بر روی جنازه مُرده پول می ریزند، این اقدام چه معنا دارد؟

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز

هیچ فرهنگی بالاتر از فرهنگ ایثار و شهادت نیست

هیچ فرهنگی بالاتر از فرهنگ ایثار و شهادت نیست
1398/1/27
12:43 1395


به گزارش خبرنگار جام جم و به نقل از خبرگزاری «ایثار»، مراسم روز جانباز و روز فرهنگی کرج بعدازظهر چهارشنبه 21 فرودین ماه هم‌زمان با سالروز میلاد باسعادت حضرت ابوالفضل العباس علیه‌السلام با حضور خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان، ابراهیم طاهرنژاد مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، علی اصغرکمالی زاده شهردار کلان‌شهر کرج و اعضای شورای شهر در تالار شهیدان نژادفلاح کرج برگزار شد.
طاهرنژاد در این مراسم با بیان اینکه هیچ فرهنگی بالاتر از فرهنگ ایثار و شهادت نیست، گفت: جانبازان شهدای زنده هستند و ما به وجود تک‌تک این عزیزان افتخار می‌کنیم.
وی اضافه کرد: ما مدیون جانبازان و ایثارگران هستیم. امروز ما نیاز به ایثارگری داریم؛ ایثارگری حتماً به معنای جنگ سخت نیست بلکه ایثارگری در روح و جان ملت است. ملتی که ایثارگری دارد شکست ندارد و همیشه پیروز است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در پایان با تشکر از تمامی دست‌اندرکاران اجرایی این برنامه علی‌الخصوص شهرداری و شورای شهر کرج گفت: استان البرز باوجود 5250 شهید والامقام و 15 هزار جانباز سرافراز یکی از استان‌های اسوه‌ ایثارگری است و ما از این بابت به خود افتخار می‌کنیم.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر