رقابت سه هزاردانش آموز البرزی درمسابقات فرهنگی آغاز شد

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • جزیره ای به نام البرز استان البرز یکی از استان های مهم و تاثیر گذار در اقتصاد کشور است . وجود چندین شهرک صنعتی در نقاط مختلف استان البرز ، قرارگرفتن در مسیرترانزیتی شرق به غرب و شمال کشور، همجواری با تهران و ترددهای زیاد از این شاهراه اهمیت آن را دو چندان نموده است .
  • حق ما را بدهید! حدود 18 هزار تن از مدعیان اراضی فاز 5 شهر جدید هشتگرد متعلق به شرکت برق منطقه ای تهران می باشد
  • سرپرست شهرداری رباط کریم معرفی شد با حضور جمعی از معتمدین و اعضای شورای شهر رباط کریم کلید شهر رباط کریم به مهندس عظیم وند تحویل داده شد.
  • تجلیل از کارکنان اورژانس اجتماعی مستقر در نسیم شهر قلیزاده مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری نسیم شهر به همراه شریفی،مدیریت فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری باحضور در محل ساختمان اورژانس اجتماعی مستقر در نسیم شهر،وابسته به اداره بهزیستی شهرستان بهارستان،با تعدادی از کارشناسان و کار کنان تلاشگر اورژانس دیدار و ضمن ابلاغ پیام تبریک مهندس شوندی شهردار نسیم شهر و حسینعلی بابایی رئیس شورای اسلامی شهر،با اهدای لوح از تلاشهای شبانه روزی عزیزان تجلیل و تکریم بعمل آوردند.
  • نقشه استراتژی منابع انسانی شرکت گاز استان البرز تا پایان شهریور رونمایی می شود مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز معتقد است، مدیریت منابع انسانی، مدیریت سرمایه های انسانی است و تقویت روحیه پاسخگویی اولویت این مدیریت است.
  • البرز در زمره امن ترین استان های کشور است نماینده عالی دولت در استان البرز با بیان اینکه البرز در شاخص های امنیتی و انتظامی در زمره استان های برتر کشور است، افزود: صدای وحدت و همدلی در استان استراتژیک البرز طنین انداز شده و اتحاد و انسجام حاکم در این استان طبق منویات مقام معظم رهبری زمینه ساز پیشرفت و توسعه شده است.
  • البرز در راستای اجرای مانور زلزله و ایمنی مدارس در رتبه ممتاز کشور قرار گرفت رییس سازمان مدیریت بحران کشور، طی نامه ای البرز را جزو استان های ممتاز در اجرای موفق مانور زلزله و ایمنی مدارس با شعار مدرسه ایمن، جامعه تاب آور اعلام کرد.
  • خدمت دو میلیارد ریالی مرکز نیکوکاری اسلام آباد به نیازمندان خیّران مرکز نیکوکاری اسلام آباد در مجموع با اعطای کمک دو میلیارد ریالی شامل نقد، کالا و خدمات، بخشی از نیازهای محرومان و مددجویان کمیته امداد امام(ره) البرز را برطرف کردند.
  • تلاش برای کاهش مراجعه شهروندان به مناطق شهرداری کرج شهردار کرج گفت: با همکاری سازمان فاوا درهای یکی از مناطق شهرداری بسته و کلیه خدمات آن به صورت الکترونیکی ارائه خواهد شد.
  • پول ریختن بر روی جنازه مُرده سئوال: برخی در هنگام روبرو شدن باجنازه ای که در معابر،خیابان و یا جاده قرار گرفته، بر روی جنازه مُرده پول می ریزند، این اقدام چه معنا دارد؟

مسابقات فرهنگی در البرز

رقابت سه هزاردانش آموز البرزی درمسابقات فرهنگی آغاز شد

رقابت سه هزاردانش آموز البرزی درمسابقات فرهنگی آغاز شد
1398/1/27
12:43 1395خبرنگار جام جم البرز: معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش البرز در آیین آغاز این دوره از مسابقات گفت: در مرحله آموزشگاهی سی و هفتمین دوره مسابقات فرهنگی هنری البرز، 270 هزار دانش آموز شرکت کردند.
مسعود مهران نیا اظهارداشت: مرحله استانی این دوره از رقابت ها تا هشتم اردیبهشت ماه سال جاری ادامه دارد.
وی ادامه داد: برگزاری مسابقات فرهنگی هنری نقش موثری در مهارت آموزی ، تقویت روحیه مشارکت جویی و تعاون بین دانش آموزان دارد.
مهران نیا خاطرنشان کرد: این مسابقات با هدف شناسایی و شکوفایی استعدادهای دانش آموزان در زمینه هنرهای آوایی، نمایشی و فیلم کوتاه، هنرهای دستی و تجسمی، ادبی و پژوهشی، رسانه، فضای مجازی و کتابخوانی اجرایی شده است.
وی یادآورشد: مسابقات فرهنگی هنری در قالب 72 رشته و گرایش در چهار مرحله آموزشگاهی ، منطقه ای ، استانی و کشوری و با محورهای ادبی و پژوهشی، رسانه و فضای مجازی، هنرهای آوایی، نمایشی و فیلم کوتاه ، دستی و تجسمی در حال برگزاری است.
وی تصریح کرد: نفرات اول و دوم این رقابت ها به مسابقات کشوری که شهریورماه امسال برگزار می شود راه پیدا می کنند.
مهران نیا با بیان اینکه مسابقات فرهنگی هنری دوره دوم متوسطه به صورت حضوری دربرخی از رشته ها همانند تئاتر صحنه ای و مشاعره برگزار می شود، ادامه داد: این مسابقات برعهده یکصد نفر از داوران برجسته فرهنگی هنری استان البرز است.
وی عنوان کرد: دانش آموزان راه یافته به مرحله استانی سی و هفتمین دوره مسابقات فرهنگی هنری ،طبق جدول تنظیم شده به رقابت می پردازند.
مهران نیا گفت: سال گذشته 47 دانش آموز البرزی در مسابقات فرهنگی هنری کشوری حائز رتبه برتر شدند.
استان البرز 460 هزار دانش آموز دارد.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر