کمک ۱۹ میلیارد ریالی مرکز نیکوکاری سپاه به مناطق سیل‌زده

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • جزیره ای به نام البرز استان البرز یکی از استان های مهم و تاثیر گذار در اقتصاد کشور است . وجود چندین شهرک صنعتی در نقاط مختلف استان البرز ، قرارگرفتن در مسیرترانزیتی شرق به غرب و شمال کشور، همجواری با تهران و ترددهای زیاد از این شاهراه اهمیت آن را دو چندان نموده است .
  • حق ما را بدهید! حدود 18 هزار تن از مدعیان اراضی فاز 5 شهر جدید هشتگرد متعلق به شرکت برق منطقه ای تهران می باشد
  • سرپرست شهرداری رباط کریم معرفی شد با حضور جمعی از معتمدین و اعضای شورای شهر رباط کریم کلید شهر رباط کریم به مهندس عظیم وند تحویل داده شد.
  • تجلیل از کارکنان اورژانس اجتماعی مستقر در نسیم شهر قلیزاده مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری نسیم شهر به همراه شریفی،مدیریت فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری باحضور در محل ساختمان اورژانس اجتماعی مستقر در نسیم شهر،وابسته به اداره بهزیستی شهرستان بهارستان،با تعدادی از کارشناسان و کار کنان تلاشگر اورژانس دیدار و ضمن ابلاغ پیام تبریک مهندس شوندی شهردار نسیم شهر و حسینعلی بابایی رئیس شورای اسلامی شهر،با اهدای لوح از تلاشهای شبانه روزی عزیزان تجلیل و تکریم بعمل آوردند.
  • نقشه استراتژی منابع انسانی شرکت گاز استان البرز تا پایان شهریور رونمایی می شود مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز معتقد است، مدیریت منابع انسانی، مدیریت سرمایه های انسانی است و تقویت روحیه پاسخگویی اولویت این مدیریت است.
  • البرز در زمره امن ترین استان های کشور است نماینده عالی دولت در استان البرز با بیان اینکه البرز در شاخص های امنیتی و انتظامی در زمره استان های برتر کشور است، افزود: صدای وحدت و همدلی در استان استراتژیک البرز طنین انداز شده و اتحاد و انسجام حاکم در این استان طبق منویات مقام معظم رهبری زمینه ساز پیشرفت و توسعه شده است.
  • البرز در راستای اجرای مانور زلزله و ایمنی مدارس در رتبه ممتاز کشور قرار گرفت رییس سازمان مدیریت بحران کشور، طی نامه ای البرز را جزو استان های ممتاز در اجرای موفق مانور زلزله و ایمنی مدارس با شعار مدرسه ایمن، جامعه تاب آور اعلام کرد.
  • خدمت دو میلیارد ریالی مرکز نیکوکاری اسلام آباد به نیازمندان خیّران مرکز نیکوکاری اسلام آباد در مجموع با اعطای کمک دو میلیارد ریالی شامل نقد، کالا و خدمات، بخشی از نیازهای محرومان و مددجویان کمیته امداد امام(ره) البرز را برطرف کردند.
  • تلاش برای کاهش مراجعه شهروندان به مناطق شهرداری کرج شهردار کرج گفت: با همکاری سازمان فاوا درهای یکی از مناطق شهرداری بسته و کلیه خدمات آن به صورت الکترونیکی ارائه خواهد شد.
  • پول ریختن بر روی جنازه مُرده سئوال: برخی در هنگام روبرو شدن باجنازه ای که در معابر،خیابان و یا جاده قرار گرفته، بر روی جنازه مُرده پول می ریزند، این اقدام چه معنا دارد؟

مدیرکل کمیته امداد البرز خبر داد

کمک ۱۹ میلیارد ریالی مرکز نیکوکاری سپاه به مناطق سیل‌زده

کمک ۱۹ میلیارد ریالی مرکز نیکوکاری سپاه به مناطق سیل‌زده
1398/1/29
12:43 1395

مرکز نیکوکاری سپاه از ابتدای سیل اخیر برای هم‌وطنان سیل‌زده استان‌های گلستان، لرستان و خوزستان حدود ۱۹ میلیارد ریال کالا ارسال کرده است.

خبرنگار جام جم البرز: محمد محمدی فرد مدیرکل کمیته امداد البرز ضمن تبریک سالروز ولادت امام حسین (ع) و روز پاسدار گفت: مرکز نیکوکاری سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز از روزهای ابتدایی وقوع حادثه طبیعی سیل اخیر درحرکت جهادی و تحسین‌برانگیز و از طریق پایگاه‌های بسیج نسبت به جمع‌آوری و ارسال کمک‌های مردم نیکوکار استان برای هم‌وطنان سیل‌زده اقدام کردند.

 

وی با اشاره به اینکه مراکز نیکوکاری باهدف توسعه ابعاد مردمی امداد امام (ره) فعالیت می‌کنند افزود: بسیج سازندگی، بسیج کارگری و کارمندی، بسیج خواهران، بسیج اقشار و گروه‌های جهادی در سیل اخیر و در قالب مرکز نیکوکاری سپاه همکاری مناسب و قابل‌تقدیری با کمیته امداد البرز دارند.

 

مدیرکل کمیته امداد البرز پتو، مواد غذایی، آب آشامیدنی، چکمه، موتوربرق، پمپ آب، شیر خشک، فرغون و چراغ‌قوه را جزو عمده‌ترین اقلام اهدایی مرکز نیکوکاری سپاه به هم‌وطنان سیل‌زده اعلام کرد و گفت: مرکز نیکوکاری سپاه از ابتدای سیل اخیر برای هم‌وطنان سیل‌زده استان‌های گلستان، لرستان و خوزستان حدود ۱۹ میلیارد ریال کالا ارسال کرده است.

 

وی بابیان اینکه هم‌اکنون حدود شصت پایگاه شهری شامل دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری برای دریافت کمک‌های کالایی در خدمت مردم البرز هستند گفت: کد دستوری#۹۹*۸۸۷۷* و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۱۰۰۰ نیز برای کمک‌های نقدی مردم و خیران البرزی در نظر گرفته‌شده است.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر