رضایت مردم در امتداد رضایت خداست

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

صفری شهردار محمدشهر:

رضایت مردم در امتداد رضایت خداست

رضایت مردم در امتداد رضایت خداست
1398/3/27
12:43 1395


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مدیریت شهری محمدشهر سعید صفری شهردار محمدشهر در جلسه ویژه ای با معاون و مسئولین خدمات شهری شرکت کرد.


خبرنگار جام جم کرج: به گزارش خبرنگار ما در این جلسه که در محل سالن جلسات شهرداری برگزار گردید ،صفری با تاکید بر اهمیت جایگاه خدمات شهری و تأثیر مستقیم فعالیتهای این حوزه در زندگی روز مره شهروندان دقت و سرعت عمل در انجام کار را از مهمترین فاکتورهای حضور در این حوزه دانست.
وی استفاده از دانش و تخصص را نیز از ملزومات خدمات شهری برشمرد و مسئولی را موفق دانست که دارای اخلاق و تخصص باشد و بالاترین خروجی را در ارائه خدمت داشته باشد.
وی در ادامه افزود ؛ اگر تمام بخشهای شهرداری فعالیت خود را به درستی انجام دهند ولی خدمات شهری خوب کار نکند ،آن شهرداری موفق نخواهد بود . لیکن خدمات شهری به دلیل ارتباط روز مره و لحظه به لحظه با شهروندان در پاکیزگی و فضای سبز تاثیری بسیار و بیش از سایر بخش های شهرداری بر زندگی مردم دارد.
وی در پایان با اشاره به اینکه ارائه خدمات به مردم در شهرداری از تولد تا مرگ به صورت پیوسته ادامه دارد افزود؛ رضایت مردم در ادامه رضایت خداست و چه زیباست که انسان هم رضایت خدا و هم رضایت خلق خدا را بدست آورد.
لازم به ذکر است در طرح جدید ارائه خدمات شهری شهرداری ، طرح محله محوری با استقرار مسئولین هر محله و بررسی کارکرد آنان در قیاس با یکدیگر ،رقابتی متفاوت را در انجام خدمات به وجود آورده که در پایان هر فصل مسئولین موفق در جلسات شورای اداری معرفی و تقدیر خواهند شد .
همچنین در پایان جلسه شرح وظایف مسئولین محلات به ریز بررسی و به یکایک ابلاغ گردید

 

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.