جلسه بررسی و رفع موانع پیش رو ی مجتمع صنفی صنعتی شیخ آباد برگزار شد.

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

جهت یافتن راهکار های حل موانع و مشکلات پیش رو :

جلسه بررسی و رفع موانع پیش رو ی مجتمع صنفی صنعتی شیخ آباد برگزار شد.

جلسه بررسی و رفع موانع پیش رو ی مجتمع صنفی صنعتی شیخ آباد برگزار شد.
1398/3/27
12:43 1395

 

نشست بررسی و رفع موانع پیش روی مجتمع بزرگ صنفی ،صنعتی شیخ آباد کرج با حضور عزیز اکبریان ،نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی ،جهانگیر شاهمرادی ،رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان البرز ،حمید کریمی ،رئیس اتاق اصناف مرکز استان البرز ، روسای اتحادیه های صنفی حاضر در مجموعه و جمعی از سهام داران این مجموعه بزرگ برگزار شد. .


خبرنگار جام جم کرج: در این نشست ،ظرفیت های ویژه اقتصادی مجتمع ، راهکار های حل موانع و مشکلات پیش رو ، ضرورت تسریع در روند صدور مجوزهای لازم جهت بهره برداری کارگاه های ساخته شده و پیگیری مجدانه مسئولان با هدف راه اندازی و تکمیل تمامی فاز های این پروژه مورد بررسی قرار گرفت .
حمید کریمی رئیس اتاق اصناف مرکز استان البرز در همین رابطه گفت : جا دارد از تلاش و پیگیری تمامی افرادی که تا این لحظه در کنار هشت اتحادیه صنفی و سهام داران این مجموعه بزرگ بوده اند و برای راه اندازی و افتتاح کارگاه های آن قدم برداشته اند تشکر و قدردانی کنم .
وی افزود : هر چند که از زمان کلنگ زنی این پروژه سالهای زیادی گذشته و تاخیر در روند ساخت آن ،لطمات جبران ناپذیری بر پیکره اقتصادی استان البرز وارد ساخته است .اما طی دو الی سه سال گذشته و با همت بلند بزرگانی چون دکتر نجفی استاندار سابق البرز .دکتر شاهمرادی ،رئیس سازمان صمت استان البرز .نمایندگان مردم کرج در مجلس شورای اسلامی .اعضای کارگروه تسهیل و رفع موانع پیش روی صنایع استان البرز و دیگر عزیزان و دلسوزان ،گام های بلندی برای رفع موانع پیش روی مجتمع صنفی وصنعتی شیخ آباد کرج برداشته شد که نوید بخش آینده ای درخشان برای مجتمع صنفی ،صنعتی شیخ آباد و دیگر مراکز بزرگ اقتصادی و تولیدی در استان البرز است .
کریمی افزود : وسعت منطقه و پیش بینی فضاهای خدماتی متفاوت در فاز های مختلف این پروژه ، تمرکز واحد های صنعتی و صنفی و ایجاد بازار بورس ، دسترسی آسان کارخانجات بزرگ صنعتی استان به این مجموعه ، توانمندی در حوزه حمل و نقل و انتقال محصولات تولیدی به تمامی نقاط کشور ، کاهش ترافیک شهری ، کارآفرینی و ایجاد زمینه اشتغال برای پنج هزار نفر ،گردش سرمایه در استان ،از جمله ظرفیت های ویژه این مجموعه بزرگ است که اهمیت آنها ،ضرورت رفع موانع و تسریع در روند بهره برداری از آنرا دو چندان می کند .
کریمی با اشاره به دیگر ظرفیت های پیش بینی شده در این مرکز افزود : از مدت ها پیش ،طرح تمرکز و تجمیع تشکل های صنفی کرج با هدف ارائه خدمات شایسته به مردم در دستور کار اتاق اصناف بوده است و متعاقب آن نشست هایی نیز با مسوولان برگزار شده است .
وی افزود : طرح ساخت برج اصناف و استقرار تمامی اتحادیه های صنفی از جمله موضوعاتیست که در پروژه صنفی ،صنعتی شیخ آّباد در نظر گرفته شده و فضای کافی جهت ساخت برج و تاسیسات مورد نیاز آن موجود می باشد . که البته پیگیری این امر نیاز به همفکری ،مساعدت و همراهی تمامی مسئولان شهری دارد .
کریمی افزود : مجموعه صنفی و صنعتی شیخ آّباد ، یک نگین خاک گرفته در جوار شهر کرج است که با راه اندازی و افتتاح آن ،شاهد درخشش و تحول بزرگ اقتصادی در سطح استان البرزخواهیم بود .
در پایان ضمن سپاس و قدردانی از استاندار محترم البرز خواهشمندیم توجه ویژه ای به این موضوع داشته باشند.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.