ضرورت برونسپاری خدمات دستگاه های اجرایی رباط کریم به دفاتر پیشخوان

اخبار

 آخرین اخبار 

سید مهدی ساداتی:

ضرورت برونسپاری خدمات دستگاه های اجرایی رباط کریم به دفاتر پیشخوان

ضرورت برونسپاری خدمات دستگاه های اجرایی رباط کریم به دفاتر پیشخوان
1398/5/27

 

فرماندار رباط کریم گفت: کلیه خدمات شهرداری ها و ادارات خدمات رسان که احصاء شده و قابلیت واگذاری دارند به دفاتر پیشخوان دولت واگذار خواهند شد.

 

به گزارش خبرنگار جام جم اسلامشهر و رباط کریم به نقل از روابط عمومی فرمانداری رباط کریم، سید مهدی ساداتی در دیدار با رئیس اداره پست شهرستان هدف از برونسپاری خدمات به دفاتر پیشخوان را ارائه کارکرد بهتر ادارات دانست و بیان کرد: با توجه به این که برون سپاری خدمات دولتی، در بند ب ماده ۶۷ قانون برنامه ششم توسعه تصریح شده، دستگاه های اجرایی مکلف به برون سپاری خدمات قابل واگذاری به دفاتر پیشخوان هستند در این راستا برای افزایش کیفیت خدمات، یکپارچگی و دوری از به هم ریختگی فعالیت های اداری این مهم لازم الاجرا شد.
مقام عالی دولت در ادامه گفت: ارائه خدمات دستگاههای دولتی به صورت الکترونیکی و غیرحضوری در دفاتر پیشخوان دولت به مردم از جمله راهکارهای موثر در کاهش تصدی، سهولت دسترسی، مراجعات مردم به دستگاه ­های اجرایی  و ارتقای سطح کیفیت ارایه خدمات به شهروندان است که با هدف کاهش هزینه تمام شده خدمات و جلوگیری از ترددهای غیرضرور در سطح شهرستان اتخاذ شده است.
وی درباره دیگر خدمات که در دفاتر پیشخوان دولت قابل ارائه است، اظهار داشت: ارائه کارت هوشمند ملی و ارسال مرسولات به دست شهروندان از دیگر خدمات درنظر گرفته شده برای برنامه کار است. هم چنین بنا به مطالبه مردم و پیگیری های انجام شده، دفتر پست در پرند به زودی راه اندازی خواهد شد.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.