نمایشگاه پیوندهای آسمانی در ساوجبلاغ

اخبار

 آخرین اخبار 

به منظور تهیه جهیزیه آسان؛

نمایشگاه پیوندهای آسمانی در ساوجبلاغ

نمایشگاه پیوندهای آسمانی در ساوجبلاغ
1398/5/28


به همت اداره ورزش و جوانان ساوجبلاغ، نمایشگاه بزرگ پیوندهای آسمانی در مجموعه شهید جوینی هشتگرد آغاز به کار کرد.


به گزارش  خبرنگار جام جم ساوجبلاغ و نظرآباد به نقل از خبرگزاری صدا و سیما ، مرکز البرز؛ فرماندار ساوجبلاغ در افتتاحیه این نمایشگاه گفت: راه اندازی این نمایشگاه به خانواده هایی که در تدراک جشن ازدواج فرزندانشان هستند کمک می کند و تهییه جهیزیه آسان باتخفیف ویژه بصورت اقساط برای زوجین در حال ازدواج از اهداف مهم برگزاری این نمایشگاه است.
پالیزگیر افزود: این نمایشگاه مجموعه کاملی است تا زوج های جوان با شرایط ویژه از لوازم خانگی و لباس گرفته تا تالار و گل ماشین عروس تهیه کنند و با شرایط خوب و تخفیف واقعی یک ازدواج آسان را پیش رو داشته باشند.
امام جمعه ساوجبلاغ هم این رویگرد را مهم ارزیابی کرد و گفت: کار کردن برای مردم از سوی مدیران باید اینگونه باشد، همه قدم بردارند.
روستا کاری رئیس اداره ورزش و جوانان ساوجبلاغ نیز از همه مردم دعوت کرد تا از نمایشگاه  بزرگ پیوندهای آسمانی که در مجموعه ورزشگاه شهید جوینی هشتگرد بر گزار شده بازدید نمایند.
وی گفت: تهیه جهیزیه آسان باتخفیف ویژه بصورت اقساط برای زوجین در حال ازدواج از مهمترین اهداف بر گزاری این نمایشگاه است.
روستاکاری افزود: ساعات کار نمایشگاه از ساعت ۱۷ الی ۲۳ با تخفیف ۳۰ الی ۶۰ درصدی است و بازدید برای عموم مردم آزاد است.
وی ادامه داد: تولیدات داخلی لوازم خانگی، لباس عروس، کت و شلواری دامادی، تزئین ماشین عروس، خنچه عقد، باغ تالار، صنایع مبلمان، پرده و... در ۴۴ غرفه این نمایشگاه محصولات خود را ارائه می دهند.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.