تمام تلاشم را برای تحقق وعده های دولت و نظام در البرز معطوف کرده ام

اخبار

 آخرین اخبار 

نماینده عالی دولت در استان البرز

تمام تلاشم را برای تحقق وعده های دولت و نظام در البرز معطوف کرده ام

 تمام تلاشم را برای تحقق وعده های دولت و نظام در البرز معطوف کرده ام
1398/7/22

 


نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: با تعصب قوانین و اسناد بالادستی که مطالبه مردم است را اجرایی می کنم و تمام تلاش خود را در راستای تحقق وعده ها و سیاست های دولت و نظام در البرز معطوف می کنم.

 

به گزارش خبرنگار جام جم البرز به نقل از  اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی در جلسه شورای معاونین که با حضور معاونین و تعدادی از مدیران کل استانداری، فرمانداران و شهردار کرج و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی، برگزار شد، با اشاره به اینکه کار دولت تعطیلی پذیر نیست و مدیران باید شبانه روزی پای کار باشند، افزود: بر این اساس استقرار مدیران در محل خدمت خود بسیار ضرورت دارد.
وی ادامه داد: سکونت مدیران در محل خدمت، باعث می شود که اشراف کاملی بر روند امور داشته و در مواقع بحران و ضرور به موقع نسبت به اتخاذ تدابیر لازم اقدام کنند.
شهبازی خطاب به مدیران گفت: هیچ تلفنی نباید از دسترس خارج شود چراکه روند خدمات رسانی و حل مشکلات مردم نباید به دلیل عدم حضور مدیران مختل شود.
وی با اشاره به انتخابات پیش رو، افزود: باید با دقت تمهیداتی اندیشیده شود که براساس سیاست های دولت و نظام انتخاباتی بدون حاشیه و در نهایت رعایت اصل بی طرفی با هدف صیانت از آرای مردم برگزار شود تا مردم بتوانند آزادانه کاندیدای قانونی منتخب خود را برگزینند.
استاندار البرز اضافه کرد: ضرورت دارد مدیران به طور دقیق و کامل به مطالعه شیوه نامه برگزاری انتخابات پرداخته و کارشناسی شده و دقیق پیش بروند.
وی خطاب به مدیران استانداری گفت: از اقدامات جزیره ای و پراکنده خودداری کنید و ما دولتی ها باید امین آرای مردم باشیم.
شهبازی افزود: با تعصب قوانین و اسناد بالادستی که مطالبه مردم است را اجرایی می کنم و تمام تلاش خود را در راستای تحقق وعده ها و سیاست های دولت و نظام در البرز معطوف می کنم.
وی عنوان کرد: از مدیران انتظار می رود که به جد و با اهتمام ویژه ای روند پیشرفت پروژه های استان را دنبال کنند.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر