راهپیمایی 13 آبان نشان خواهد داد، تحریم ها اثری بر اراده مردم نداشته است

اخبار

 آخرین اخبار 

حجت الاسلام والمسلمین محمد حسین روحی یزدی:

راهپیمایی 13 آبان نشان خواهد داد، تحریم ها اثری بر اراده مردم نداشته است

راهپیمایی 13 آبان نشان خواهد داد، تحریم ها اثری بر اراده مردم نداشته است
1398/7/22

 


اما ملت همیشه در صحنه ایران با حضور پررنگ خود در راهپیمایی 13 آبان نشان خواهند داد که این تحریم ها اثری بر اراده مردم نداشته است.

 

به گزارش خبرنگار جام جم البرز به نقل از  روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز، دومین جلسه هماهنگی مراسم 13 آبان استان البرز در محل اداره کل آموزش و پرورش استان البرز با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمد حسین روحی یزدی رئیس شورای هماهنگی نبلیغات اسلامی استان البرز برگزار گردید .
در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین روحی یزدی به بیان تاریخپه 13 آبان در طول تاریخ اشاره داشته و افزودند: هر سه اتفاق مهم در روز 13 آبان نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی می باشد و تاثیر بسزایی در شکل گیری نهضت امام خمینی(ره) داشته است.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز به اتفاقات 13 آبان سال 97 اشاره داشتند و بیان نمودند: حلقه تحریمات توسط ترامپ در 13 آبان سال گذشته تنگ تر شد و شرایط را به گمان خودشان برای جمهوری اسلامی ایران سخت تر نمودن.
حاج آقای روحی یزدی در ادامه افزودند: در دنیا بسیاری منتظر عکس العمل ملت ایران در برابر تحریم ها هستند، که ملت ایران در این زمان در پی اجرای منویات ولایت بوده اند و نظام را تنها نگذاشتند ولی با این حال آمریکا و کشورهای اروپایی همسوی با آن، به دنبال مشاهده آثار تخریبی تحریم ها بر ملت ایران هستند. اما ملت همیشه در صحنه ایران با حضور پررنگ خود در راهپیمایی 13آبان نشان خواهند داد که این تحریم ها اثری بر اراده مردم نداشته است.
رییس ستاد یوم الله سیزدهم آبان به امید داشتن مردم به خلاقیت و توانایی خودشان اشاره داشته و افزودند : بیشتر داشته های کنونی ما به برکت تحریم ها است و نمایشگاهی که این روزها در حال برگزاری می باشد مقام معظم رهبری نیز از آن دیدن فرمودند خود گواه این موضوع می باشد.
حجت الاسلام و المسلمین روحی یزدی به فرمایش حضرت امام خمینی (ره) در خصوص اینکه جنگ نعمت است اشاره داشته و افزودند : در آن زمان بسیاری متوجه عمق بیانات حضرت امام نشدند ولی اکنون این بیان گوهر بار به زیبایی خود را نشان می دهد.
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز به ثمرات تحریم ها در یکسال اخیر اشاره داشته و افزودند : دنیا در انتظار این است که ببیند آیا مردم ایران هنوز پای نظام و مواضع رهبر انقلاب هستند یا خیر . این سیزدهم آبان است که می تواند یک حضور معنا دار داشته باشد . در راهپیمایی 22 بهمن و روز جهانی قدس حضور مردم در هر یک از آنها معنای متفاوتی دارد.ولی  سیزدهم آبان فقط و فقط برای کوبیدن بر سرآمریکا است و اثبات این نکته که هرچه آمریکا مردم ایران را در تنگنا قرار دهد مردم هوشیار تر ، آگاه تر و مستحکم تر در مقابل آمریکا خواهند ایستاد.
حجت الاسلام و المسلمین روحی یزدی به برگزاری هرچه با شکوه تر و جذاب تر راهپیمایی سیزدهم آبان اشاره داشته و افزودند : تا چند سال قبل این روز فقط بعنوان روز دانش آموز شناخته می شود و مختص این قشر از جامعه بود . اما در سالیان اخیر علاوه بر اینکه دانش آموزان محور برگزاری این مراسم هستند ولی حضور تمام قشر ها لازم و ضروری است و تلاش بر این است تا مجریان برگزاری مراسم دانش آموزان باشند.
حاج آقای روحی یزدی به اهمیت برگزاری باشکوه راهپیمایی 13آبان در سال جاری اشاره داشته و افزودند: در طی عمر 40 ساله انقلاب، در هیچ دوره ای جمهوری اسلامی ایران قدرت و اقتدار کنونی را نداشته است و همین موضوع باعث می شود تا ملت ایران حضور چشمگیری در صحنه داشته باشد.
رئیس شورای هماهنگی تبیلیغات اسلامی استان البرز به نفوذ ایران در منطقه اشاره داشتند و بیان نمودند: نه تنها در منطقه بلکه در دنیا ایران از جایگاه ویژه و خیره کننده ای برخوردار است و دشمنان همواره به این موضوع اذعان داشته اند که در منطقه خاورمیانه بدون حضور ایران هیچ کاری امکان پذیر نیست.
در پایان حجت الاسلام والمسلمین روحی یزدی به افول قدرت آمریکا اشاره کرد و افزود: بنا به گفته تحلیل گران و سیاستمداران آمریکایی و غربی، در هیچ زمانی از تاریخ آمریکا اینچنین افول و ضعف قدرتی نداشته است.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر