اکنون شاهد شکوفایی و خودکفایی کشور با دانش ایرانی پس از اعمال تحریم های ظالمانه هستیم

اخبار

 آخرین اخبار 

نماینده عالی دولت در استان البرز

اکنون شاهد شکوفایی و خودکفایی کشور با دانش ایرانی پس از اعمال تحریم های ظالمانه هستیم

 اکنون شاهد شکوفایی و خودکفایی کشور با دانش ایرانی پس از اعمال تحریم های ظالمانه هستیم
1398/7/23

 


نماینده عالی دولت در استان البرز از یکی از بزرگترین هلدینگ تولیدات دارویی کشور در البرز دیدن کرد.

 

به گزارش خبرنگار جام جم البرز به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی در بازدید از یکی از بزرگترین هلدینگ های تولیدات دارویی کشور که در قالب ستاد تسهیل و رفع موانع تولید صورت گرفت، افزود: این بازدید براساس برنامه ریزی قبلی و به دعوت مدیریت هلدینگ برای تسهیل و رفع موانع تولید انجام شد.
وی ادامه داد: این هلدینگ متشکل از 8 شرکت تولیدات دارویی است که با 3 هزار نفر نیروی کار جوان و تحصیل کرده بیش از 60 درصد صادرات دارویی کشور را دارد.
شهبازی گفت: خط تولید این شرکت ها در راستای تولید داروهایی مرتبط با بیماری هایی است که سطح گسترده ای را تشکیل می دهند و اکنون شاهد برنامه ریزی خوب این شرکت در راستای تولید محصولات دانش بنیان برای درمان طیف وسیعی از بیمارها هستیم.
وی افزود: پیش از اعمال تحریم های ظالمانه علیه ایران اسلامی، مخزن های کوچک و بزرگ مخصوص تولیدات دارویی به کشور وارد می شد که برای واردات و خدمات پس از فروش آنها هزینه های هنگفتی صرف می شد اما اکنون این مخازن در این هلدینگ ساخته می شود.
استاندار البرز اضافه کرد: تحریم ها باعث شد که دانش ایرانی دراین مجموعه شرکت ها بروز و ظهور پیدا کند که علاوه بر تولیدات دارویی و مخازن مخصوص نیز با حجم 10 هزار لیتر تولید شود.
وی گفت: امید است همچنان همت ایرانی باعث سرافرازی مردم این مرز و بوم شود.
در این بازدید مقرر شد مشکلات و موانع تولید این هلدینگ بررسی شده و تدابیر لازم جهت رفع آنها اتخاذ شود.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر