اخبار

 آخرین اخبار 

استاندار البرز:

البرز با همدلی به کارگاه بزرگ اجرایی تبدیل شده است

البرز با همدلی به کارگاه بزرگ اجرایی تبدیل شده است
1398/8/20


شهبازی، استاندارالبرز به همراه معاونین ومسئولان مربوطه ازشهرستان نظرآباد بازدید نمودند.


خبرنگارجام جم ساوجبلاغ و نظرآباد: جواد صادقلو سرپرست جدید فرمانداری شهرستان نظرآباد در جلسه ای با حضوراستاندار و مسئولان شهرستان ضمن عرض خوشامد به حضار، نظرآباد را شهرستانی با ظرفیت های غنی معرفی نموده و گفت: شهرستان نظرآباد با وسعت 586 کیلومتری و جمعیت حدودا 170هزار نفری که 80درصد شهرنشین می باشند دارای 2 بخش مرکزی است. وی ادامه داد: نظرآباد مفتخر به تقدیم 313 شهید والامقام در مسیر انقلاب اسلامی و 8 سال دفاع مقدس بوده و 776 جانباز گرانقدر و 43 آزاده عزیز می باشد.
صادقلو وجود 315 واحد صنعتی و تولیدی فعال در شهرکهای صنعتی نظرآباد و سپهر را گامی موثر برای رونق اشتغال و خودکفایی ملی بیان کرده و گفت: قطع بر یقین تلاش خواهیم نمود تحت حمایت و نظارت استاندار محترم البرز افزون بر تلاش جهت رفع موانع و رونق دوباره 131 واحد صنعتی غیرفعال شهرستان اقدام نمائیم. هم چنین در راستای جذب سرمایه گذاران بخش های مختلف صنعتی، گردشگری و... نیز اقدامات ثمربخش به عمل  خواهیم آورد.
این مسئول در ادامه با اشاره  82 هزار دام سنگین و باغات و اراضی کشاورزی وسیع در شهرستان نظرآباد اظهار کرد:  این شهرستان با بهره گیری از پتانسیل های بخش کشاورزی و دامی خود در حال حاضر قطب تولید شیر استان با تامین 4درصد از شیر کشور، قطب تولید زعفران و... می باشد.
سرپرست فرمانداری شهرستان نظرآباد در خاتمه در بیان نیازهای اساسی و درخواست مساعدت از نماینده عالی دولت در استان البرز خاطرنشان کرد: امتداد خط مترو گلشهر تا نظرآباد، بهره مندی نظرآباد از مالیات مودیان بزرگ مالیاتی خود از جمله چی توز، محور خودرو، جمع ساز و ساران، ساماندهی آبهای سطحی شهر نظرآباد، مشکل ترافیک شدید سطح شهر و نیاز به تهیه و تدوین طرح ساماندهی ترافیک و هم چنین طراحی و اتمام کمربندی شرقی و غربی شهر، توسعه بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) با استفاده از ظرفیت اراضی همجوار، نیاز به احداث کلینیک شبانه روزی تامین اجتماعی، تعبیه ایستگاه راه آهن برای قطار تهران_تبریز، احداث کلانتری جدید نیروی انتظامی بنا به وسعت و تراکم جمعیت ، تحویل مسکن مهر به شهرداری  از اداره کل راه و شهرسازی و... از جمله نیازهای اساسی شهرستان می باشد که ازاستاندار محترم البرز درخواست دارم با مساعدت های خود، دستورات لازم را مبنی بر حل مشکلات صادر نمایند.همچنین مجتبی عسگری شهردارنظرآباد نیز ضمن بیان بدهی ۳۰میلیاردتومانی شهرداری،انتقال زباله های شهربه حلقه دره راموجب مضاعف شدن بیش ازپیش هزینه ها دانست وبیان نمود، یک مجموعه فرهنگی و گردشگری به مساحت 20 هکتار شامل هتل، مجموعه ورزشی و بیمارستان در این شهرستان در حال احداث است که برای نخستین بار در کشور صورت گرفته و نیازمند یاری کمیسیون ماده پنج در این زمینه هستیم تا هرچه زودتر تکمیل شود.
شهردار نظرآباد با اشاره به اینکه تردد زیادی از جاده بادامک صورت می‌گیرد و با تأکید بر ضرورت احداث زیرگذر در این مسیر خاطرنشان نمودعلیرغم نیاز این شهر به ایستگاه مسافربری قطار بین شهری و با توجه به استقرار واحدهای تولیدی لازم است خط مترو از هشتگرد به نظرآباد نیز امتداد پیدا کند.
در ادامه، شهبازی استاندارالبرز نیز شهرستان نظرآباد را نام آور و افتخارآفرین با تاریخ 9هزار ساله بیان نموده و گفت: خوشبختانه امروز در ای شهرستان همدلی و هم افزایی مابین مسئولین سطح شهرستان راشاهدبودیم که قطعا این اتحاد موجود، توسعه و پیشرفت روزافزون  را در پی خواهد داشت.
استاندار البرز در ادامه با اشاره به انتخابات پیش رو اظهارنمود میزان آمادگی مسئولین برای انتخابات 98امروز سنجیده شد و قطع بر یقین بامردم ولایتمدار و شریف شهرستان نظرآباد این انتخابات نیز در کمال آرامش و به خوبی برگزار خواهد شد که امید است همه ما مسئولین نیز در هر پست و جایگاهی بتوانیم خادمان خوبی برای این مردم نجیب باشیم.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.