لزوم آگاهی مردم در مقابله با تهاجمات رسانه‌ای

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

در بزرگداشت روز بسیج رسانه در البرز مطرح شد

لزوم آگاهی مردم در مقابله با تهاجمات رسانه‌ای

 لزوم آگاهی مردم در مقابله با تهاجمات رسانه‌ای
1398/10/29
12:43 1395

مراسم بزرگداشت روز بسیج رسانه و سالگرد شهید غلامرضا رهبر اولین شهید رسانه همراه با تجلیل از خانواده‌های شهدای رسانه در گرمدره برگزار شد.

به گزارش خبرنگار جام جم البرز،  مراسم بزرگداشت روز بسیج رسانه و سالگرد شهید غلامرضا رهبر اولین شهید رسانه در مسجد جامع گرمدره برگزار شد. در این مراسم که امام جمعه شهر گرمدره، مسؤولین شهری و عموم فعالان بسیج رسانه و نیز اصحاب رسانه حضور داشتند، ضرورت توسعه فعالیت‌های رسانه‌ای و ارتقای بصیرت خبرنگاران مورد تأکید قرار گرفت و از چند تن از خانواده‌های شهدای رسانه با اهدای تندیس و لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.
گفتنی است همه ساله این برنامه به صورت متمرکز در کرج برگزار می‌شد اما بنا به تدابیر صورت گرفته از سال جاری مقرر شد این مراسم توسط کانون‌های بسیج رسانه در سطح استان البرز برگزار شود که امسال به میزبانی و همت کانون بسیج رسانه شهر گرمدره انجام شد.
در این برنامه حاج فرید نجف‌نیا، معاون فرهنگی دادگستری استان البرز به بیان مطالبی در وصف و خصوصیات شهید رهبر و همچنین جنگ رسانه‌ای دشمن و لزوم آگاهی مردم و رسانه‌ها در مقابله با تهاجمات رسانه‌های معاند پراخت. همچنین حاج رحمان نوازانی مداح اهل بیت علیهم السلام نیز به مناسبت ایام سوگواری حضرت زهرا سلام الله علیها ذکر مصیبت کرد.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر