اخبار

 آخرین اخبار 
  • به تعمیرات دوره ای ساختمان ، اهمیت دهید پس از اینکه بشر یکجا نشینی را انتخاب نمود ودر یک مکان ساکن شد . انتخاب سرپناه اولویت اصلی زندگی وادامه حیات اوشد . با افزایش جمعیت وپیشرفت های علمی شهر ها گسترش یافت وساخت وسازها توسعه پیدا نمود .امنیت ساختمان ها، نظارت برساخت بناها وارائه خدمات دیگر از وظایف سازمان نظام مهندسی می باشد
  • خودکفایی نیازمند باور است تولید کنندگان برای ادامه تولید واشتغال نیازمند حمایت می باشند . حمایت ازبخش تولید موجب رونق اقتصادی خواهد شد . بروکراسی های اداری وتامین مواد اولیه از مشکلات مهم واساسی در بخش تولیدمی باشد . حذف موانع تولید واشتغال از مطالبات جدی فعالان اقتصادی است. خبرنگار جام جم البرز در این زمینه با یکی از تولید کنندگان گفتگویی انجام داده است که در ادامه می خوانید :
  • موفقیت جوانان در نیروهای مسلح از مصادیق موفق اعتماد به نسل جوان است آیت‌الله حسینی همدانی با اشاره به امکانات و تجهیزات زیردریایی تمام ایرانی فاتح، عنوان کرد: این رزمایش برای داخل کشور حاوی این پیام است که اگر ما به جوانان و استعدادهای داخلی اهمیت دهیم و آنان را مدیریت کنیم کارهایی خواهند کرد که دشمنان انگشت‌به‌دهان خواهند ماند.
  • دست دوستی منامه و ابوظبی به صهیونیسم آل خلیفه و آل نهیان در حالی تَن به سازش با رژیم صهیونیستی دادند که در نهایت این سازش کوچکترین رهاوردی برای آنان نداشت، زیرا آنها علیرغم ادعاهایشان نتوانستند از تل آویو هیچ امتیازی بگیرند.
  • فرق بین جنگ و دفاع مقدس وقتی که بچه بودیم، به ما می گفتند جنگ بد است، با کسی دعوا نکن، جنگ نکن، سعی کن با کسی درگیر نشوی، سعی کن با همه مهربان باشی و ....
  • شناسنامه سیاسی و اجتماعی شهرستان کرج تهیه و تدوین شده است معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج از تهیه و تدوین شناسنامه سیاسی این شهرستان خبر داد.
  • شهرداری درباره اقداماتش پیرامون کاهش خسارت به فضای سبز در احداث زیرگذر جمهوری توضیح دهد رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج گفت: شهرداری درباره اقداماتش پیرامون کاهش خسارت به فضای سبز در احداث زیرگذر جمهوری توضیح دهد.
  • آموزش هوش هیجانی برای آینده کودکان مهم است با توجه به مشکلات زندگی های امروزی مهد کودک ها نقش مهمی در تربیت وآموزش مهارت های اجتماعی کودکان دارند .مهد کودک های مجاز ومود تایید دغدغه های خانواده ها را در زمینه تربیت صحیح فرزندان کاهش می دهند. خبرنگارجام جم البرز با مدیر مهد کودک آرشین گفتگویی انجام داده است که درادامه می خوانید:
  • به دنبال علایق خود بروید بیشتر مواقع بین تخصص وشغل افراد تناسبی وجود ندارد . گاهی با توجه به شرایط خود وجامعه مجبور به انتخاب هایی در تحصیل وشغل هستیم . بهترین حالت موفقیت ایجاد هماهنگی بین علاقه ،تحصیل وشغل می باشد . در این زمینه با یکی از کارآفرینان البرزی گفتگویی انجام داده ایم که با هم می خوانیم:
  • دفتر خانه شعر، ادبیات و انجمن های ادبی البرز افتتاح می شود دفتر خانه شعر، ادبیات و انجمن های ادبی البرز همزمان با روز شعر و ادب فارسی با حضور دبیران محترم انجمن های ادبی افتتاح می شود.

نمایشگاه توانمندی های صنعتی البرز بازسازی می شود

نمایشگاه توانمندی های صنعتی البرز بازسازی می شود
1398/11/2

رئیس اتاق بازرگانی البرز از بازسازی نمایشگاه توانمندی های تولیدی، صنعتی  و خدماتی البرز مستقر در اتاق بازرگانی البرز خبر داد.

به گزارش خبرنگار جام جم البرز به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی البرز، رحیم بنامولایی با اظهار تاسف از آشوب‌های ایجاد شده و تخریب اموال عمومی توسط عده ای مخل امنیت در استان البرز‌ گفت: متاسفانه بر اثر حمله عناصر آشوبگر و اغتشاشگر خسارات زیادی به اتاق بازرگانی  از جمله نمایشگاه توانمندی های صنعتی مسقر در اتاق بازرگانی  وارد شد.


وی خاطرنشان کرد: نمایشگاه توانمندی های صنعتی البرز در راستای توسعه صادرات و آشنایی فعالان اقتصادی داخل و خارج از کشور از ظرفیت های صنعتی استان تشکیل شده بود.
وی ادامه داد:بازديد از واحد هاي توليدي و نمايشگاه توانمندي هاي صنعتي استان مستقر در اتاق از برنامه هايي است كه همواره در سفر هيات هاي تجاري به استان مد نظر قرار گرفته است .
وی تاکید کرد: برخلاف تبلیغات گسترده دشمنان‌، مردم ما در هیچیک از اینگونه اعمال ناشایست دخالت نداشته اند.
وی ادامه داد: مستکبرین که تاکنون همه توطئه هایشان برای ضربه وارد کردن به جمهوری اسلامی خنثی شده است، این بار توسط مزدورانشان اعتراض مردم به افرایش بهای بنزین را‌ بهانه مناسبی دانسته و با به آتش کشیدن تعدادی فروشگاه های زنجیره ای و  همچنین بانکها قصد داشتند نظام‌ پولی و اماکن اقتصادی کشور را به چالش بکشند.
وی اتاق بازرگانی را مادر تشکل ها توصیف کرد و افزود: این نهاد متعلق به مردم و فعالان اقتصادی است و مسئولیت خطیر رسیدگی  به مشکلات صنعتگران، کشاورزان و صادرکنندگان را برعهده دارد و چالش های دست اندرکاران اقتصاد کشور را جهت اتخاذ تصمیمات مقتضی به سران سه قوه منتقل می کند.

رئیس اتاق بازرگانی البرز اظهار کرد: بررسی های همه جانبه مسئولان و مجریان حاکمیت  برای رفع مشکلات ناشی از خرابکاری های اخیر آغاز شده و بار دیگر به دنیا ثابت خواهیم کرد که ایران اسلامی همچون کوهی استوار پابرجاست و توطئه های دشمنان هیچگونه خللی در اراده راسخ ملت بزرگ ایران وارد نخواهد کرد.
 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر