اخبار

 آخرین اخبار 
  • به تعمیرات دوره ای ساختمان ، اهمیت دهید پس از اینکه بشر یکجا نشینی را انتخاب نمود ودر یک مکان ساکن شد . انتخاب سرپناه اولویت اصلی زندگی وادامه حیات اوشد . با افزایش جمعیت وپیشرفت های علمی شهر ها گسترش یافت وساخت وسازها توسعه پیدا نمود .امنیت ساختمان ها، نظارت برساخت بناها وارائه خدمات دیگر از وظایف سازمان نظام مهندسی می باشد
  • خودکفایی نیازمند باور است تولید کنندگان برای ادامه تولید واشتغال نیازمند حمایت می باشند . حمایت ازبخش تولید موجب رونق اقتصادی خواهد شد . بروکراسی های اداری وتامین مواد اولیه از مشکلات مهم واساسی در بخش تولیدمی باشد . حذف موانع تولید واشتغال از مطالبات جدی فعالان اقتصادی است. خبرنگار جام جم البرز در این زمینه با یکی از تولید کنندگان گفتگویی انجام داده است که در ادامه می خوانید :
  • موفقیت جوانان در نیروهای مسلح از مصادیق موفق اعتماد به نسل جوان است آیت‌الله حسینی همدانی با اشاره به امکانات و تجهیزات زیردریایی تمام ایرانی فاتح، عنوان کرد: این رزمایش برای داخل کشور حاوی این پیام است که اگر ما به جوانان و استعدادهای داخلی اهمیت دهیم و آنان را مدیریت کنیم کارهایی خواهند کرد که دشمنان انگشت‌به‌دهان خواهند ماند.
  • دست دوستی منامه و ابوظبی به صهیونیسم آل خلیفه و آل نهیان در حالی تَن به سازش با رژیم صهیونیستی دادند که در نهایت این سازش کوچکترین رهاوردی برای آنان نداشت، زیرا آنها علیرغم ادعاهایشان نتوانستند از تل آویو هیچ امتیازی بگیرند.
  • فرق بین جنگ و دفاع مقدس وقتی که بچه بودیم، به ما می گفتند جنگ بد است، با کسی دعوا نکن، جنگ نکن، سعی کن با کسی درگیر نشوی، سعی کن با همه مهربان باشی و ....
  • شناسنامه سیاسی و اجتماعی شهرستان کرج تهیه و تدوین شده است معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج از تهیه و تدوین شناسنامه سیاسی این شهرستان خبر داد.
  • شهرداری درباره اقداماتش پیرامون کاهش خسارت به فضای سبز در احداث زیرگذر جمهوری توضیح دهد رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج گفت: شهرداری درباره اقداماتش پیرامون کاهش خسارت به فضای سبز در احداث زیرگذر جمهوری توضیح دهد.
  • آموزش هوش هیجانی برای آینده کودکان مهم است با توجه به مشکلات زندگی های امروزی مهد کودک ها نقش مهمی در تربیت وآموزش مهارت های اجتماعی کودکان دارند .مهد کودک های مجاز ومود تایید دغدغه های خانواده ها را در زمینه تربیت صحیح فرزندان کاهش می دهند. خبرنگارجام جم البرز با مدیر مهد کودک آرشین گفتگویی انجام داده است که درادامه می خوانید:
  • به دنبال علایق خود بروید بیشتر مواقع بین تخصص وشغل افراد تناسبی وجود ندارد . گاهی با توجه به شرایط خود وجامعه مجبور به انتخاب هایی در تحصیل وشغل هستیم . بهترین حالت موفقیت ایجاد هماهنگی بین علاقه ،تحصیل وشغل می باشد . در این زمینه با یکی از کارآفرینان البرزی گفتگویی انجام داده ایم که با هم می خوانیم:
  • دفتر خانه شعر، ادبیات و انجمن های ادبی البرز افتتاح می شود دفتر خانه شعر، ادبیات و انجمن های ادبی البرز همزمان با روز شعر و ادب فارسی با حضور دبیران محترم انجمن های ادبی افتتاح می شود.

دومین دوره جشنواره «جوان موفق» استان البرز برگزار می شود

دومین دوره جشنواره «جوان موفق» استان البرز برگزار می شود
1398/11/2

دبیر جشنواره «جوان موفق» استان البرز از برگزاری دومین دوره این جشنواره به همت دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه کرج خبر داد.


به گزارش خبرنگار جام جم البرز: صاحبکاری، شناسایی جوانان نخبه، توانمند و اثرگذار، الگو سازی مناسب برای آن ها و کمک به رشد و ارتقای هدفمند این جوانان را از اهداف برگزاری دومین دوره این جشنواره برشمرد و گفت: این جشنواره به همت دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام ‌جمعه کرج در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب برگزار می‌شود.
مدیر روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج با تاکید بر اینکه عملیاتی شدن گام دوم انقلاب نیازمند توجه ویژه به جوانان انقلابی است گفت: رویکرد اصلی گام دوم انقلاب که در بهمن ماه سال گذشته توسط مقام معظم رهبری تبیین شد توجه ویژه به جوانان انقلابی است لذا در این راستا بر آن شدیم تا به منظور ارتقای امیدواری در میان جوانان استان و تقویت روحیه خودباوری در آنان، دومین جشنواره جوان موفق استان البرز را برگزار کنیم.
دبیر جشنواره جوان موفق ارزش نهادن به انديشه‏ سازنده‌ي جوانان و ايجاد زمينه‌هاي لازم براي مشاركت نسل جوان در عرصه های مختلف اجتماعي، اقتصادي، فرهنگي و علمي را از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره برشمرد و اظهار امیدواری کرد: این جشنواره بتواند زمینه‌ساز بروز خلاقیت و افزایش اعتماد به نفس جوانان استان البرز شود.
صاحبکاری با بیان اینکه در تلاش هستیم تا با این شیوه بتوانیم شرایط یکسانی را برای همه جوانان استان برقرار کنیم، خاطرنشان کرد: در نظر داریم در جشنواره «جوان موفق» استان البرز جوانان برتر را در هفده محور فعالیت‌های قرآنی، کشاورزی؛ روستایی، کارآفرینی، سرباز موفق، ادبیات، علمی و دانشگاهی، هنرهای تجسمی و نمایشی، فعالیت‌های اجتماعی، فیلم، موسیقی، فعالیت‌های رسانه‌ای، ابتکارات و اختراعات، دهیاری و شورایاری، معلولین دارای توانایی‌های خاص، طلبه، مبلغ و ورزشکار معرفی کنیم.
وی با بیان اینکه دومین دوره جشنواره جوان موفق مزیت هایی را بر دوره اول این جشنواره دارد تصریح کرد: در دوره دوم بخش ویژه " ایده نو" برای آن دسته از جوانان که تاکنون فرصت پرداخت و پردازش ایده خود را نداشته اند، گنجانده شده است.
صاحبکاری افزود: جوایز دوره دوم جشنواره نیز در مقایسه با دوره اول بسیار متفاوت و نفیس تر خواهد بود که علاوه بر جوایز نقدی، تسهیلات ویژه ای نیز در جهت توسعه و پرورش کسب و کار جوانان شرکت کننده در نظر گرفته شده است.
دبیر جشنواره "جوان موفق" استان البرز با اعلام تاریخ ارسال آثار و مدارک برای شرکت در این جشنواره گفت: از تاریخ یک بهمن‌ماه سال جاری جوانان استان البرز به‌شرط دارا بودن شرایط سنی حداقل هجده و حداکثر سی‌و پنج سال می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام‌جمعه کرج به نشانی emamjomekaraj.ir   مدارک و آثار خود را جهت شرکت در این جشنواره ارسال کنند.
دبیر جشنواره «جوان موفق» استان البرز افزود: درصورت عدم دسترسی اینترنتی، علاقه‌مندان می توانند از طریق دبیرخانه دائمی جشنواره واقع در کرج، بلوار امام‌زاده حسن (ع)، خیابان شهید نصرتی، دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه کرج آثار خود را  ارسال و همچنین می‌توانند  از طرق شماره تماس 32138  اطلاعات تکمیلی را کسب کنند.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر