اسفند ماه مدل 99 را از ما بخرید

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

عباس نصرتی مدیر بزرگترین مرکز خرید و فروش خودرو

اسفند ماه مدل 99 را از ما بخرید

 اسفند ماه مدل 99 را از ما بخرید
1398/11/29
12:43 1395

اول اردیبهشت از دم قسط می فروشیم
خبرنگار جام جم البرز: صنعت خودرو جزو مهمترین صنایع پیشرو در رشد و شکوفایی اقتصاد ملی است.در فرآیند این زنجیره مستحکم، حلقه توزیع منصفانه خودرو و ارائه خدمات تملیکی با شرایط فوق العاده، مانند نگینی درخشان جلوه می کند.این مهم دستاورد مردانی خوشفکر، دلسوز و معتمد است که در وهله اول رضایت خریداران، هدف اصلی آن هاست.وقتی در اتوگالری شیک و مجهز با مدیریت آقای عباس نصرتی حضور پیدا کردیم متوجه شدیم، استانداردهای توزیع خودرو با میزان کاملا درجه یک و ممتاز در خدمات این نمایشکاه کاملا مشهود است. مدیریت و هوشمندی این کارآفرین جوان و نخبه ستودنی است. علت این تعاریف صادقانه آن است که فردی تمام هم وغم خود را برای تامین خودرو خانواده ها جزم کرده و نیت پاکی دارد تا حتی اقشار ضعیف هم بتوانند صاحب اتومبیل شوند. توجه شما را به خلاصه ای از مصاحبه ما با این مدیر توانمند جلب می کنیم:


علاوه بر خودرو خارجی تمام محصولات ایرانی را هم داریم
عباس نصرتی مدیر بزرگترین مرکز خرید و فروش خودرو در استان البرز ابتدا اعلام کرد: حدود ۵ سال است مجموعه خودروی عباس نصرتی شروع به فعالیت کرده و ۱۵ سال است که در این زمینه مشغول به کار هستم. ۲۱ پرسنل فروش به صورت مستقیم و 42 نفر غیر مستقیم در مجموعه با ما همکاری می کنند. خدمات فروش خودرو به صورت نقد و اقساط را به همشهریان عزیز عرضه می کنیم. خودروهای ایرانی و خارجی مدل صفر و کارکرده همیشه در نمایشگاه و پارکینگ مجموعه موجود و قابل رویت است.

اقساط عالی 36 ماهه
وی در بخش دیگری از سخنان خود ادامه داد: از ابتدای اردیبهشت ماه برای خریداران محترم تسهیلاتی با مشارکت بانک در نظر گرفته ایم که با دریافت وام تا سقف 100 میلیون تومان می توانند صاحب خودرو شوند. از این طرح قبلا استقیال خوبی بعمل آمده که مجددا همکاری ما با تعدادی از بانک ها از ابتدای اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد. تحویل فوری خودرو با اقساط عالی تا 36 ماه در این مجموعه صورت می پذیرد.


خودروهای خارجی  نوسانات قیمت دارند
این کارشناس حرفه ای در زمینه نوسانات قیمت اتومبیل های خارجی تصریح کرد: افزایش قیمت خودروهای خارجی نسبت به ایرانی بسیار چشمگیراست. ماشینهای ایرانی افزایش یا کاهش قیمت ۲ تا 10 میلیون تومان دارند در صورتی که خودرو خارجی ۵۰ تا 300 میلیون  نوسانات قیمت دارند، خودروهای خارجی ریسک خیلی بالایی دارند.
اسناد خودرو اولویت کار ماست
رئیس بزرگترین مرکز خرید و فروش خودرو با تاکید بر دریافت و یا ارائه اسناد قانونی متعلق به خودروهای گوناگون بر اهتمام نخست در تایید هویت این مدارک تصریح کرد و خاطر نشان ساخت: نمیگوییم که در زمینه فروش خودرو نفر اول هستیم اما به جرات این موضوع را عنوان می کنیم که تا به حال  کسی از ما ناراضی نبوده است. تمرکز ما روی اسناد خودرو می باشد و اسناد خودرو از فروش برای مجموعه ما از اهمیت بیشتری برخوردار است.

از خریداران در اسفند ماه حق کمیسیون دریافت نمی‌کنیم
عباس نصرتی همچنین اعلام کرد:هدیه ای نوروزی که در اسفند ماه برای خریداران در نظر گرفته ایم نگرفتن حق کمیسیون است. خریداران محترم با مراجعه به مجموعه خودروی عباس نصرتی در اسفند ماه از پرداخت کمیسیون معاف هستند.
به اتحادیه خود افتخار می کنیم
این مدیر کارآفرین سپس ضمن تمجید از همکاران دلسوز و فعال در اتحادیه نمایشگاه داران خودرو البرز افزود: از جناب آقای حمید کریمی ریاست محترم اتحادیه نمایشگاه داران کرج و اعضای هیئت رئیسه نهایت تشکر را دارم چرا که خیلی برای این صنف زحمت کشیدند و نظارت بسیار خوبی دارند. به اتحادیه خودمان می نازیم و افتخار می کنیم. از طرف مجموعه عباس نصرتی  به ایشان و اعضای هیئت رئیسه خسته نباشد می گوییم.
برای خرید خودرو چند روز دیگر صبر کنید
وی در ادامه یادآور شد: همشهریان عزیز اگر قصد خرید دارند چند روز صبر کنند و دست نگه دارند تا مدلهای ۹۹ به بازار برسد که نهایتا تا نیمه اول اسفند ماه اتفاق می افتد. در سال های گذشته خیلی سریع تر خودروهای مدل جدید وارد بازار می شدند.امسال به دلیل آشفتگی بازار با تاخیر انجام شد.  
هنگام خرید مدارک خودرو را رویت نمایید
وی متذکر شد: به مردم عزیز توصیه می کنم که جهت خرید به دفاتر غیر نمایشگاهی مراجعه نکنند تا با مشکل مواجه نشوند. البته هیئت رئیسه اتحادیه نمایشگاه داران کرج سنگ تمام گذاشته‌اند و نظارت‌ عالی در این زمینه دارند. هنگام خرید خودرو به اعتبار محل توجه کنند، دارا بودن جواز کسب را از اتحادیه استعلام بگیرند، مدارک ماشین را رویت کنند و با مالک خودرو معامله انجام دهند.

راه های ارتباطی:
عباس نصرتی مدیر بزرگترین مجموعه خرید و فروش خودرو در پاسخ به این سوال که متقاضیان خودرو چگونه می توانند از خدمات شما بهره مند شوند اعلام کرد: خریداران عزیز می توانند به آدرس ما واقع در کرج. بلوار دانش آموز. روبروی بیمارستان قائم مراجعه و از طریق تلفن های
09122050060 – 09121671003 – 09122630902 - 36679700-026 در ارتباط باشند

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.