سی وشش  نقطه ورودی شهر‌های البرز مسدود است

اخبار

 آخرین اخبار 

سی وشش نقطه ورودی شهر‌های البرز مسدود است

سی وشش  نقطه ورودی شهر‌های البرز مسدود است
1399/1/17

۳۶ نقطه ورودی شهر‌های البرز مسدود است
پلیس راهور به صورت الکترونیکی از طریق دوربین‌ها ،خودرو‌های متخلف را اعمال قانون می‌کند و از ورود کسانی که ساکن شهر‌های استان نیستند خودداری می کند .
جام جم البرز: به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز البرز، سرهنگ شرق گفت : به منظور کنترل تردد‌ها و کاهش تردد‌ها در کلانشهر کرج از ۶ فروردین مقرر شد ، تمامی خودرو‌ها در  این کلانشهر  ، از درب منزل در طرح زوج و فرد حضورداشته باشند. 
وی افزود :پلیس راهور ، به صورت الکترونیکی از طریق دوربین‌ها خودرو‌های متخلف را اعمال قانون می‌کنند و این طرح تا اطلاع ثانوی ادامه دارد.
وی گفت: در ورودی‌های استان نیز از ۸ فروردین تصمیمات جدید برای کنترل آن‌ها انجام شد و ۶۳ ورودی در تمامی شهرستان‌ها و شهر‌های استان شناسایی و از این تعداد ۳۶ نقطه با استفاده از موانع فیزیکی مسدود شد.
وی افزود : به صورت شبانه‌روزی گیت‌های ورودی به استان و شهر‌ها کنترل می شود و از ورود مسافرانی که ساکن شهر‌های استان نیستند خودداری می‌شود.
سرهنگ شرق گفت : تنها مالکان و افرادی که مدرک شناسایی به همراه داشته باشند و پلاک خودرو یا کد ملی آن‌ها مربوط به استان باشد یا بیمه نامه شخص ثالث که همراه دارند حق تردد دارند.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.