گرمخانه‌های کرج تعطیل نشده است

اخبار

 آخرین اخبار 

با رعایت اصول بهداشتی و ضوابط ستاد مدیریت کرونا

گرمخانه‌های کرج تعطیل نشده است

گرمخانه‌های کرج تعطیل نشده است
1399/1/17

ناظر گرمخانه‌های شهرداری کرج گفت: از هفته آخر اسفندماه تا کنون تعداد مراجعین به گرمخانه‌های کرج بین ۲۰ تا ۳۰ درصد افزایش یافته است.
به گزارش خبرنگار جام جم البرز، جواد غلامی در گفت‌وگو با پایگاه خبری کرج امروز اظهار کرد: علی رغم اینکه شیوع ویروس کرونا گرمخانه‌های برخی از شهرها را به تعطیلی کشانده، گرمخانه‌های کرج با رعایت اصول بهداشتی و ضوابط اعلام شده از سوی ستاد مدیریت کرونای استان فعالیت دارند و از بی خانمانان و افرادی که به دلایل مختلف سرپناهی ندارند، میزبانی می‌کنند.
وی با اشاره به مدت زمان فعالیت این گرمخانه‌ها ادامه داد: گرمخانه زنان واقع در پارک شهید چمران در تمام ایام سال و گرمخانه مردان واقع در میدان شاه عباسی نیز تا ۱۵ اردیبهشت فعالیت دارد.
این مسئول در پاسخ به این سوال که چرا علی رغم فعالیت گرمخانه‌ها بی خانمانان  زیادی در گوشه و کنار شهر به چشم می‌خورند، گفت: با پایان فصل زمستان و گرم شدن هوا بسیاری از بی خانمانانی که در روزهای سرد سال ناچار به مراجعه به گرمخانه‌ها بودند، مکانی را برای خود پاتوق کرده و شب را در آنجا سپری می‌کنند.
ناظر گرمخانه‌های شهرداری کرج گفت: البته از هفته آخر اسفندماه تا کنون تعداد مراجعین به گرمخانه‌های کرج بین ۲۰ تا ۳۰ درصد افزایش یافته  است.
وی افزود: دو گرمخانه سیار نیز در کنار گرمخانه‌های ثابت در مناطق مختلف شهر به خصوص مناطق حاشیه‌ای در تردد هستند تا به جامعه هدف خدمات رسانی کنند.
غلامی توضیح داد: گرمخانه‌های سیار چای، آب، وعده غذایی گرم، پتو و سایر مایحتاج را در اختیار افراد بی خانمان قرار می‌دهند و در صورت نیاز آنها را سرپناهی در جاده قزلحصار معرفی می‌کنند.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.