تقدیر وزیر بهداشت از تیم های بهداشتی ؛ درمانی و بسیج

اخبار

 آخرین اخبار 

تقدیر وزیر بهداشت از تیم های بهداشتی ؛ درمانی و بسیج

تقدیر وزیر بهداشت از تیم های بهداشتی ؛ درمانی و بسیج
1399/1/20

دکنر سعید نمکی وزیر بهداشت طی پیامی از تمامی فعالان عرصه ی مقابله با کرونا ، کادر بهداشتی و درمانی ، مردمی ، بسیجی و .... تقدیر کرد
به گزارش خبرنگار جام جم البرز، همان گونه که اطلاع دارید برنامه غربالگری بسیج ملی با اهتمام مدیران و کارشناسان بخش بهداشت در وزارت و دانشگاه ها و همکاری و تلاش همه جانبه و شبانه روزی کارکنان واحد های محیطی به ویژه بهورزان، مراقبین سلامت و پزشکان در حال انجام است و تا کنون بیش از 69 میلیون نفر از مردم کشور مورد ارزیابی، آموزش، مراقبت از راه دور، ارجاع به مراکز منتخب و پیگیری قرار گرفته اند. این اقدامات یک رخداد موثر، بزرگ و نمونه در جهان است که با مساعدت گسترده کارکنان ایثارگر و گمنام حوزه بهداشت و با مشارکت تمامی سازمانهای همکار به ویژه نیرو های مقاومت بسیج انجام شده است. اگرچه بی تردید اقدامات خالصانه این عزیزان در درگاه احدیت در زمره صدقات جاریه ثبت خواهد شد، اما این جانب و تمامی مسئولین وزارت نیز بر خود واجب دانستیم مراتب قدردانی عمیق خود را به این همکاران که با هوشمندی و شناخت درست برای انجام فعالیت های اولویت دار تلاشی ویژه را مصروف این رخداد بزرگ می کنند اعلام نماییم.
در ایامی که گذشت به کرات  شاهد صحنه هایی بی نظیر از تلاش خستگی ناپذیر کارکنان نظام سلامت کشور بودیم و امروز با تکیه بر این شواهد با اعتقادی راسخ می توان گفت همکاران پر تلاش در بخش های بهداشت و درمان فرهنگی نو سرشار از لطف و دلدادگی و ایثار در عرصه خدمتگزاری سلامت برای آحاد مردم شریف کشور آفریدند. به یقین خاطره این تلاش ها و فرهنگ مجاهدتی که در این راستا به ظهور رسید ذخیره ای ارزشمند برای آیندگان خواهد بود و آنها را نیز به سعادت خدمتگزاری و تلاش بی وقفه برای سلامت مردم رهنمون خواهد کرد.
لذا تشکر اینجانب و همکارانم را به این خواهران و برادران ارجمند و نیز سایر اعضای تیم سلامت که در طرح ملی بسیج ملی در زمینه های سلامت محیط و کار مداخله دارند و نیز تمام همکارانی که در مدیریت شبکه سلامت، ثبت داده ها و انجام برنامه های پیش گیری و مراقبت های بیماری به هر نحو فعالیت می کنند و نیز آموزش دهندگان کارکنان و مربیان بهورزان  اعلام نمایید.
سعادت همگی ما در کسب رضای الهی است. این سعادت را همراه با سلامت، بهروزی و آرامش برای همه همکاران عزیز و خانواده هایشان از درگاه ایزد منان خواستارم.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.