اخبار

 آخرین اخبار 

احتکار لوازم خانگی در کرج

احتکار لوازم خانگی در کرج
1399/3/7


فرمانده انتظامي استان از شناسایی یک مجتمع مسکونی در "کرج" که مقادیر زیادی لوازم خانگی احتکار شده در آن مکان نگهداری می شد، خبر داد .


به گزارش خبرنگار جام جم البرز، سردار "عباسعلی محمدیان" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس در تشریح این خبر، اظهار داشت: در راستاي مبارزه جدي و قاطع با محتکران کالاهاي اساسي و لوازم و مايحتاج ضروري و مورد نياز مردم، ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان البرز  پس از انجام تحقیقات گسترده موفق به شناسایی یک مجتمع مسکونی 4 طبقه در منطقه "شاهین ویلا" شهرستان "کرج" که مقادیر زیادی  لوازم خانگی در آن جا دپو شده بود، شدند.
وی ادامه داد: ماموران پس از بررسی موضوع با هماهنگی مقام قضائی به مجتمع مورد نظراعزام و در بازرسی از آن جا 2 هزار و 121 عدد انواع لوازم خانگی شامل: يخچال فريرز، ماشین لباسشويي، سايد، تلویزیون، پکيج، پنکه، كولر و ... که در تمامی طبقات و همچنین زير زمين ساختمان دپو شده بود، کشف شد.
اين مقام ارشد انتظامي تصريح كرد: براساس برآورد اولیه کارشناسان، ارزش کالاهای مکشوفه 100 میلیارد ریال تخمین زده شد و در این رابطه یک نفر دستگير و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد.
فرمانده انتظامي استان البرز در پایان خاطرنشان کرد: در شرايط كنوني ارتكاب اين گونه اقدامات حركت در مسير اهداف دشمن است و پليس بر خود وظيفه مي داند با اخلالگران اقتصادي با قاطعيت برخورد و نسبت به معرفي آن ها به مراجع قانوني اقدام كند.#

 

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر