اخبار

 آخرین اخبار 
  • حمایت ازتولیدکننده جزووظایف دستگاههای اجرایی است جلسه بررسی مشکلات آب کشاورزان و گلخانه داران شهرستان به ریاست مهندس صادقلو فرماندار نظرآباد و باحضور بخشدار مرکزی، روسای ادارات جهادکشاورزی، برق و امور آب برگزار شد.
  • مرکز مبادلات کالا های الکترونیک در پیام راه انداز ی می شود رئیس و اعضای اتحادیه فروشندگان دستگاه های صوتی و تصویری ، تلفن همراه و لوازم جانبی به همراه جمعی از تجار این حوزه و با هدف بررسی حضور اصناف در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام و ایجاد مرکزی تحت عنوان مرکز تجارت الکترونیک از این منطقه بازدید کردند.
  • هجوم ملخ زبرا به روستاهای البرز مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کرج ضمن تشریح جزئیات هجوم ملخ زبرا به روستاهای استان از حفر کانال روغن برای مقابله خبر داد.
  • اصحاب رسانه خود را آلوده جناح های سیاسی نکنند اولین جلسه اعضای شورای سازمان بسیج رسانه البرز با حضور ابراهیم نوروزی فر رییس سازمان بسیج رسانه البرز و جمعی از اعضا در محل دفتر این سازمان با محوریت اهداف، دستورالعمل ها و ماموریت های جدید بسیج رسانه استان برگزار شد.
  • اعطای وام اشتغال به بانوان سرپرست خانوار رئیس کمیته امداد ساوجبلاغ از جذب و تامین اعتبار وام قرض الحسنه برای راه اندازی کسب و کار به بانوان خود سرپرست خبر داد.
  • نشست کمیته فرعی مقابله باکرونابه ریاست بخشدار چهارباغ برگزارگردید درنشست فوق که درمحل سالن جلسات بخشداری و با حضور فرمانده انتظامی بخش،فرمانده حوزه مقاومت بسیج چهارباغ،مسئول سیاسی بخشداری ، روسا و نمایندگان ادارات متولی امر و دهیاران روستاهای تابعه بخش چهارباغ برگزار گردید
  • بررسی مشکلات شهرجدیدهشتگرد سرپرست شهردارى و اعضاى شوراى اسلامى شهرجدیدهشتگردبهمراه رئيس كلانترى با رئیس دادگستری شهرستان ساوجبلاغ ديدار و گفتگو كردند.
  • فراخوان ایجاد مراکز نوآوری مشترک با صنایع در حوزه های مواد و انرژی معاونت فناوری پژوهشگاه مواد و انرژی در راستای تقویت توافق نامه منعقده با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با موضوع "ایجاد مرکز نوآوری با هدف رسوخ فناوری و نوآوری در زنجیره ارزش شرکت های بزرگ کشور از طریق مشارکت در تامین فضای استقرار، تامین تجهیزات و ارائه مشاوره های تخصصی"؛ فراخوان ایجاد مراکز نوآوری مشترک با صنایع در حوزه های مواد و انرژی در این مرکز را منتشر کرد.
  • کووید 19 آن روی سکه را هم نشان داد رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز از تغییر علائم ابتلا به کرونا با بروز مشکلاتی از جمله گوارشی، عصبی و مغزی خبر داد.
  • مثبت بورس مثبت بورس عنوان یک برنامه ی رادیویی است .

برگزاری ششمین جلسه کنگره ی ملی شعر و داستان ایران من

برگزاری ششمین جلسه کنگره ی ملی شعر و داستان ایران من
1399/3/7

 

خبرنگار جام جم البرز : این  جلسه با حضور مرادی نور معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی البرز و قائم مقام کنگره  ، طاهری رٸیس اداره فرهنگی ، جعفریان مسٸول شعر و ادب  و مسئول دبیرخانه کنگره ، نوری  مسئول کمیته تبلیغات ، نوراله نریمانی عضو شورای سیاست گزاری ، خسرو عباسی مسئول کمیته اجرایی ، خانم رضاتاجی مسئول کمیته علمی ، خانم الهی عصر کمیته اجرایی و بزرگمهر مدیر روابط عمومی اداره کل  برگزارشد .
مرادی نور قائم مقام کنگره در رابطه با فعالیت کمیته ها و چگونگی برگزاری کنگره ملی توضیحاتی ارائه کرد  و در ادامه مسئولین کمیته ها نیز هر کدام از فعالیت های خود گزارشی ارائه  و پیشنهاد های خود را در جهت پر بارتر شدن این کنگره مطرح  نمودند .

گفتنی است نخستین کنگره ی ملی شعر و داستان " ایران من " که در بخش های شعر و داستان ایرانی و طنز ،  شعر و داستان کوتاه  کودک و نوجوان و بخش ویژه سردار ایرانی مقاومت می باشد تا تاریخ ۲۰ خرداد ماه تمدید شده است .

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر