اخبار

 آخرین اخبار 

راه اندازی نرم افزارو سایت معرفی آثار هنرمندان ایرانی

راه اندازی نرم افزارو سایت معرفی آثار هنرمندان ایرانی
1399/3/11

مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان البرز از هنرمندان خواست تا از مزایای نرم افزار و سایت پروانه بهره‌مند شوند.
به گزارش جام جم البرز ، ناصر مقدم مدیر کل ، گفت : صندوق اعتباری هنر با همکاری شرکت توسعه تجارت هنر پروانه، در راستای عمومی سازی دسترسی فرهنگی و هنری و فراهم نمودن بستر جامع و مناسب برای فعالیت هنرمندان سراسر کشور در حوزه نمایش توانمندی‌ها و سوابق در فضای مجازی، نرم افزار و ‌سایت پروانه را به نشانی www.iparvaneh.ir که از اسفند 1398 راه اندازی کرده است.
مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان البرز افزود: هنرمندان با نصب و عضویت در این سامانه می‌توانند از مزایای آن شامل فضای اختصاصی معرفی هنرمند، ارائه سوابق و توانمندی‌ها، فضای اختصاصی فروش آثار هنری و خدمات تجاری کسب و کارهای هنری بهره‌مند شوند.
ناصر مقدم اظهار داشت: در شرایط کنونی، بیشتر امکانات و فضاها برای معرفی آثار در اختیار هنرمندان شناخته شده قرار گرفته و هنرمندان نوظهور علیرغم داشتن آثاری با سطح کیفی بالا، در معرفی و فروش آثار خود چندان موفق نبوده و نیاز به حمایت و پشتیبانی دارن.
خدمات مختلفی که در نرم افزار پروانه ارائه می‌شود به‌نوعی می‌تواند این پشتیبانی را ارائه کند و فضایی رقابتی برای هنرمندان فراهم کند تا بتوانند سطح کیفیت آثار خود را ارتقا داده و برای حضور در بازارهای بین‌المللی آماده شوند.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر