اخبار

 آخرین اخبار 
  • حمایت ازتولیدکننده جزووظایف دستگاههای اجرایی است جلسه بررسی مشکلات آب کشاورزان و گلخانه داران شهرستان به ریاست مهندس صادقلو فرماندار نظرآباد و باحضور بخشدار مرکزی، روسای ادارات جهادکشاورزی، برق و امور آب برگزار شد.
  • مرکز مبادلات کالا های الکترونیک در پیام راه انداز ی می شود رئیس و اعضای اتحادیه فروشندگان دستگاه های صوتی و تصویری ، تلفن همراه و لوازم جانبی به همراه جمعی از تجار این حوزه و با هدف بررسی حضور اصناف در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام و ایجاد مرکزی تحت عنوان مرکز تجارت الکترونیک از این منطقه بازدید کردند.
  • هجوم ملخ زبرا به روستاهای البرز مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کرج ضمن تشریح جزئیات هجوم ملخ زبرا به روستاهای استان از حفر کانال روغن برای مقابله خبر داد.
  • اصحاب رسانه خود را آلوده جناح های سیاسی نکنند اولین جلسه اعضای شورای سازمان بسیج رسانه البرز با حضور ابراهیم نوروزی فر رییس سازمان بسیج رسانه البرز و جمعی از اعضا در محل دفتر این سازمان با محوریت اهداف، دستورالعمل ها و ماموریت های جدید بسیج رسانه استان برگزار شد.
  • اعطای وام اشتغال به بانوان سرپرست خانوار رئیس کمیته امداد ساوجبلاغ از جذب و تامین اعتبار وام قرض الحسنه برای راه اندازی کسب و کار به بانوان خود سرپرست خبر داد.
  • نشست کمیته فرعی مقابله باکرونابه ریاست بخشدار چهارباغ برگزارگردید درنشست فوق که درمحل سالن جلسات بخشداری و با حضور فرمانده انتظامی بخش،فرمانده حوزه مقاومت بسیج چهارباغ،مسئول سیاسی بخشداری ، روسا و نمایندگان ادارات متولی امر و دهیاران روستاهای تابعه بخش چهارباغ برگزار گردید
  • بررسی مشکلات شهرجدیدهشتگرد سرپرست شهردارى و اعضاى شوراى اسلامى شهرجدیدهشتگردبهمراه رئيس كلانترى با رئیس دادگستری شهرستان ساوجبلاغ ديدار و گفتگو كردند.
  • فراخوان ایجاد مراکز نوآوری مشترک با صنایع در حوزه های مواد و انرژی معاونت فناوری پژوهشگاه مواد و انرژی در راستای تقویت توافق نامه منعقده با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با موضوع "ایجاد مرکز نوآوری با هدف رسوخ فناوری و نوآوری در زنجیره ارزش شرکت های بزرگ کشور از طریق مشارکت در تامین فضای استقرار، تامین تجهیزات و ارائه مشاوره های تخصصی"؛ فراخوان ایجاد مراکز نوآوری مشترک با صنایع در حوزه های مواد و انرژی در این مرکز را منتشر کرد.
  • کووید 19 آن روی سکه را هم نشان داد رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز از تغییر علائم ابتلا به کرونا با بروز مشکلاتی از جمله گوارشی، عصبی و مغزی خبر داد.
  • مثبت بورس مثبت بورس عنوان یک برنامه ی رادیویی است .

سرمربی تیم تنیس روی میز شهرداری کرج

پلی اف لیگ برتر تنیس روی میزبسیار سخت است

 پلی اف لیگ برتر تنیس روی میزبسیار سخت است
1399/3/11

سرمربی تیم تنیس روی میز شهرداری کرج گفت: بازی های سختی در مرحله پلی اف داریم اما تمام تلاش خود را برای کسب یک عنوان ارزشمند به کار خواهیم گرفت.


به گزارش جام جم البرز، امیر بخشی اظهار کرد: سال گذشته با حمایت شهرداری کرج وبا اتکا به بازیکنان جوان و بومی در لیگ برتر تنیس روی میز مردان کشور حاضر شدیم و خوشبختانه خود را در حضور تیم های مدعی به مرحل پلی اف رساندیم.
وی با بیان اینکه دیدارهای پلی اف از 17 خرداد در تهران برگزار می شود گفت: حریف ما در این مرحله تیم مدعی پتروشیمی است که از وجود برادران عالمیان سود می برد وتلاش داریم با ارائه بهترین نمایش راهی دیدار نهایی شویم.
بخشی با اشاره به اجرای پروتکل های سخت گیرانه در این مرحله مسابقات گفت: تیم های 48 ساعت قبل از اولین مسابقه باید تست کرونا بدهند ضمن آنکه در هر روز تنها یک بازی انجام می شود.
سرمربی تیم تنیس روی میز شهرداری کرج حضور در مرحله پلی اف را مطابق با هدف گذاری ابتدای فصل دانست و گفت: خوشحالم که با همت و تلاش بازیکنان توانستیم پاسخ خوبی به اعتماد مدیریت شهری کرج ومدیریت باشگاه بدهیم.
وی ادامه داد: حضور در جمع 4 تیم برتر در حالی رقم خورده که به جز یک بازیکنان بقیه تجربه حضور در لیگ برتر تنیس روی میز بزرگسالان کشور را نداشتند و همین موضوع ارزش این موفقیت را دو چندان می کند.
بخشی در پایان گفت: بازیکنان در ایام قرنطینه و شیوع کرونا سطح آمادگی خود را تا حد قابل قبولی حفظ کرده اند و طی مدت زمان باقیمانده تا شروع دوباره بازی ها با برپایی اردوی آماده سازی منظم به شرایط خوب گذشته باز می گردند.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر