اخبار

 آخرین اخبار 
  • زمزمه عشق آخرین کلامش بود شهید «مجتبی زارع‌میرک‌آبادی» در سال 1344 در خانواده‌ایی مذهبی و متدین دیده به جهان گشود. وی دوران کودکی را در دامان مادری مهربان سپری کرد.
  • باغ موزه دفاع مقدس ثبت ملی می شود مدیرکل میراث فرهنگی گردشگری وصنایع دستی البرز در حاشیه نشست مشترک با سردار اسلامی مدیرکل حفظ و نشر آثار دفاع مقدس استان البرز از جهش این استان در حوزه گردشگری با بهره برداری از باغ موزه دفاع مقدس این استان خبر داد
  • محدودیت‌های ویژه شیوع بیماری کرونا در استان یک هفته دیگر تمدید شد استاندار البرز با اشاره به شدت مرگ و میر ناشی از کرونا در استان البرز، گفت: اعمال محدودیت‌ها در استان البرز یک هفته دیگر تمدید شد.
  • برگزاری جلسه بررسی مشکلات بخش کشاورزی در نظرآباد به گزارش جام جم البرز، جلسه بررسی مشکلات بخش کشاورزی شهرستان نظرآباد در حوزه انرژی و در راستای تحقق اهداف شعار سال مبنی بر جهش تولید، به ریاست مهندس صادقلو فرماندار نظرآباد و باحضور مدیر آب و خاک و امور مهندسی سازمان جهاد کشاورزی استان البرز، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان و دیگر روسای ادارات باهمراهی چندتن از کشاورزان برگزار شد.
  • درخواست برای اهدا پلاسما از بهبود یافتگان کووید ۱۹ مدیرکل انتقال خون البرز از بهبودیافتگان کووید ۱۹ درخواست کرد برای کمک به درمان دیگر مبتلایان به این بیماری ، پلاسمای خون اهدا کنند.
  • دستاوردهای اداره کل تامین اجتماعی استان البرز در هشت سال منتهی به سال ۹۹ مرتضی سلامی مدیرکل تامین اجتماعی استان البرز به بیان دستاوردهای این اداره کل در زمینه طرحهای عمرانی و خدمات غیر حضوری در غالب دولت الکترونیک و بهبود خدمت رسانی به مخاطبان سازمان در هشت سال منتهی به سال99 پرداخت.
  • خطر آسانسورهای غیر استاندارد را جدی بگیرید متأسفانه صنعت ساختمان و صنف آسانسور نیز، در ایام شیوع ویروس کرونا و همچنین نوسانات قیمت ارز و دلار، به شدت متضرر شده و در شرایط بدی به سر می برد.
  • تخفیف ۲۰ درصدی مالیات شرکت‌های تعاونی در البرز مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از تصویب و اجرای تخفیف ۲۰ درصدی مالیات شرکت‌های تعاونی در البرز خبر داد.
  • ادبیات کودکان و نوجوانان را تقویت کنیم 18تیر ماه را به عنوان روز ادبیات کودکان و نوجوانان در اوراق تقویم ملی نامگذاری کرده اند. بدون تردید ادبیات کودکان و نوجوانان یکی از موضوعات و محورهای اساسی جامعه به حساب می آید، چرا که شاکله شخصیت فردی و اجتماعی کودکان و نوجوانان در این دوران نظم و نسق پیدا نموده و پایه ریزی می شود
  • بانوی البرزی به عنوان نمونه معرفی شد مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری البرز گفت: انسیه غلامی سال 93 فعالیت خودرا در زمینه تولید لباس کار در شهرستان اشتهارد آغاز کرد و با حضور معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری به صورت ویدئو کنفرانس مورد تجلیل قرار گرفت.

در گردهمایی اساتید مشاور و اعضای ستاد شاهد و ایثارگران استان البرز مطرح شد

تاسیس بانک اطلاعات دانش پژوهان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی البرز

 تاسیس بانک اطلاعات دانش پژوهان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی البرز
1399/3/12

  در جلسه ستاد شاهد و ایثارگران استان البرز هماهنگی لازم جهت تاسیس و راه اندازی بانک اطلاعات دانش پژوهان شاهد و ایثارگر در دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز صورت گرفت.
     به گزارش جام جم البرز، ستاد شاهد و ایثارگران با حضور اعضای ستاد، مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز، مسئولین بنیاد امور شاهد و ایثاگران البرز و اساتید مشاور دانشگاه آزاد اسلامی این استان به منظور بررسی مسائل مالی، آموزشی، رفاهی و علمی دانشجویان شاهد و ایثارگر تشکیل جلسه داد.
   در این نشست پس از بررسی مسائل مطرح شده با توجه به اهمیت فعالیت های دانش بنیان در سیاستگزاری های دانشگاه آزاد اسلامی در استان البرز مقرر شد بانک اطلاعات دانش پژوهان و محققان دانشجویان شاهد و ایثارگر در دانشگاه آزاد اسلامی البرز تاسیس شده و پس از تایید ایده ها و پروژه های تحقیقاتی کاربردی این دانشجویان در کمیته های تخصصی واحدهای دانشگاهی، طرح های مذکور به منظور جذب حمایت های مالی به سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی و بنیاد امور شاهد و ایثارگران استان البرز ارسال گردد.
    همچنین مسائل و مشکلات مالی و آموزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر زیر 25% نیز در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت و در پایان مقرر شد مشکلات خاص این دانشجویان پس از بررسی و تایید امور شاهد و ایثارگران دانشگاه، جهت بررسی های تکمیلی و حمایت های کمیسیون موارد خاص بنیاد شهید البرز به این سازمان ارسال شود.
    در این نشست همچنین مصوب شد براساس عملکرد کلاس های تقویت بنیه علمی دانشجویان شاهد و ایثارگر در این استان، بودجه لازم از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز تامین گردد.
                                

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر