اخبار

 آخرین اخبار 
  • باغ موزه دفاع مقدس ثبت ملی می شود مدیرکل میراث فرهنگی گردشگری وصنایع دستی البرز در حاشیه نشست مشترک با سردار اسلامی مدیرکل حفظ و نشر آثار دفاع مقدس استان البرز از جهش این استان در حوزه گردشگری با بهره برداری از باغ موزه دفاع مقدس این استان خبر داد
  • محدودیت‌های ویژه شیوع بیماری کرونا در استان یک هفته دیگر تمدید شد استاندار البرز با اشاره به شدت مرگ و میر ناشی از کرونا در استان البرز، گفت: اعمال محدودیت‌ها در استان البرز یک هفته دیگر تمدید شد.
  • برگزاری جلسه بررسی مشکلات بخش کشاورزی در نظرآباد به گزارش جام جم البرز، جلسه بررسی مشکلات بخش کشاورزی شهرستان نظرآباد در حوزه انرژی و در راستای تحقق اهداف شعار سال مبنی بر جهش تولید، به ریاست مهندس صادقلو فرماندار نظرآباد و باحضور مدیر آب و خاک و امور مهندسی سازمان جهاد کشاورزی استان البرز، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان و دیگر روسای ادارات باهمراهی چندتن از کشاورزان برگزار شد.
  • درخواست برای اهدا پلاسما از بهبود یافتگان کووید ۱۹ مدیرکل انتقال خون البرز از بهبودیافتگان کووید ۱۹ درخواست کرد برای کمک به درمان دیگر مبتلایان به این بیماری ، پلاسمای خون اهدا کنند.
  • دستاوردهای اداره کل تامین اجتماعی استان البرز در هشت سال منتهی به سال ۹۹ مرتضی سلامی مدیرکل تامین اجتماعی استان البرز به بیان دستاوردهای این اداره کل در زمینه طرحهای عمرانی و خدمات غیر حضوری در غالب دولت الکترونیک و بهبود خدمت رسانی به مخاطبان سازمان در هشت سال منتهی به سال99 پرداخت.
  • خطر آسانسورهای غیر استاندارد را جدی بگیرید متأسفانه صنعت ساختمان و صنف آسانسور نیز، در ایام شیوع ویروس کرونا و همچنین نوسانات قیمت ارز و دلار، به شدت متضرر شده و در شرایط بدی به سر می برد.
  • تخفیف ۲۰ درصدی مالیات شرکت‌های تعاونی در البرز مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از تصویب و اجرای تخفیف ۲۰ درصدی مالیات شرکت‌های تعاونی در البرز خبر داد.
  • ادبیات کودکان و نوجوانان را تقویت کنیم 18تیر ماه را به عنوان روز ادبیات کودکان و نوجوانان در اوراق تقویم ملی نامگذاری کرده اند. بدون تردید ادبیات کودکان و نوجوانان یکی از موضوعات و محورهای اساسی جامعه به حساب می آید، چرا که شاکله شخصیت فردی و اجتماعی کودکان و نوجوانان در این دوران نظم و نسق پیدا نموده و پایه ریزی می شود
  • بانوی البرزی به عنوان نمونه معرفی شد مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری البرز گفت: انسیه غلامی سال 93 فعالیت خودرا در زمینه تولید لباس کار در شهرستان اشتهارد آغاز کرد و با حضور معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری به صورت ویدئو کنفرانس مورد تجلیل قرار گرفت.
  • پویش سراسری #من ماسک میزنم رئیس و کارکنان موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی با هدف ترویج فرهنگ استفاده از ماسک برای مقابله با شیوع کرونا به پویش #من ماسک میزنم پیوستند.

دریافت پیامکی قبض آب مشترکان البرزی

دریافت پیامکی قبض آب مشترکان البرزی
1399/3/12

 

آبفای استان البرز از آن دسته از مشترکان خود که تاکنون شماره تلفن همراه خود را درسامانه پیامکی آبفا ثبت نکرده اندخواست تا برای دریافت پیامکی قبض،با تلفن همراه خود شناسه قبض آب بها را به سرشماره 300026122 ارسال نمایند.


به گزارش جام جم البرز، مهندس مهدی نظری معاون خدمات مشترکین ودرآمد آبفای استان البرز با اعلام این خبرگفت:به منظور حذف قبوض کاغذی وجلوگیری از قطع درختان وحفظ بیشتر محیط زیست وسلامت شهروندان به ویژه درزمان شیوع ویروس کرونا وهمچنین تسهیل دردریافت وپرداخت قبوض آب وفاضلاب بها توسط مشترکان،تاکنون از مجموع 470 هزار مشترک ،تعداد 224 هزار شماره تلفن همراه درالبرز درسامانه 300026122  ثبت شده است.
وی افزود: نماینده یا مدیر هر ساختمان که جزو مشترکان آبفای البرز است ، باید شناسه قبض کاغذی خود را به سرشماره 300026122 ارسال کند تا به این ترتیب درخواست دریافت پیامکی قبوض آببها راثبت نماید.
معاون خدمات مشترکین ودرآمد آبفای البرز تصریح کرد:با توجه به طرح یکپارچه سازی آبفای شهری وروستایی البرز از آغاز سال 99 تعداد مشترکان آبفا به حدود 470 هزار مشترک افزایش یافته است و تاکنون 48 درصد آنها،شماره خود را دراین سامانه ثبت کرده اند.
وی تشریح کرد: علاوه برروش مذکور،مشترکان می توانند با تماس با مرکز 122 ویا مراجعه به دفاتر پیشخوان ویا ارایه شماره تلفن به مامور قرائت کنتور (این ماموران فعلاً بطور موقت به درب منازل مراجعه می کنند)درزمان مراجعه وهمچنین با مراجعه به سایت آبفای البرز به نشانی
www.abfa-alborz.ir نسبت به این کار اقدام نمایند.

 

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر