اخبار

 آخرین اخبار 

جلسه شورای سیاستگذاری کنگره ملی شعر و داستان " ایران من " برگزار شد

جلسه شورای سیاستگذاری کنگره ملی شعر و داستان " ایران من " برگزار شد
1399/4/17

شورای سیاستگذاری کنگره ملی شعر و داستان " ایران من " در خصوص جمع بندی آثار تشکیل جلسه داد .


به گزارش جام جم البرز ، ناصر مقدم مدیر کل ، علی مرادی نور معاون فرهنگی و رسانه ای و اعضای این شورا ، در خصوص مباحث و موضوعات کلی برگزار گردید.
در ابتدا علی مرادی نور معاون فرهنگی و رسانه ای ضمن تشکر از اعضای شورای سیاستگذاری و دبیرخانه این برنامه ملی، گزارشی از روند برگزاری کنگره و آثار رسیده که حدود 1050 اثر می باشد ارائه کردند.
سپس هر یک از اعضای این شورا دیدگاه ها و نظرات خود را بیان کردند ضرورت تقویت مالی کنگره و داشتن فرصت کافی برای ارزیابی آثار، همچنین چاپ کتاب کنگره و طراحی برنامه های علمی مناسب اهم این مباحث بود.
در ادامه ناصر مقدم مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز ضمن تشکر از اعضای شورای سیاستگذاری و دبیرخانه کنگره شعر و داستان " ایران من " و بیان شرایط ویژه استان با توجه به شیوع کرونا از اعضای شورا خواست طرح لازم برای برگزاری اختتامیه کنگره با توجه به شرایط کرونا ارائه نمایند. همچنین ایشان بر امانتداری اعضا و هیات داوران در عدم افشای اسامی برگزیدگان تا مراسم اختتامیه و برگزاری اختتامیه ای مناسب تاکید کردند.
گفتنی است مقرر گردید جهت ارزیابی شایسته و دقیق آثار رسیده به دبیرخانه کنگره، هیات داوران تا 27 تیرماه سالجاری فرصت بررسی و ارزیابی آثار و اعلام اسامی برگزیدگان را داشته باشند و در نهایت اختتامیه کنگره 8 مرداد 1399 با توجه به شرایط گسترش کرونا و با رعایت پروتکل های بهداشتی و تدابیر اتخاذ شده برگزار شود.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر