اخبار

 آخرین اخبار 

با هدف حمایت از تولیدکنندگان بخش کشاورزی صورت گرفت

عرضه مستقیم محصولات کشاورزی در محور کرج –چالوس

 عرضه مستقیم محصولات کشاورزی در محور کرج –چالوس
1399/4/22

 

محسن موسوی مدیر تعاون روستایی استان گفت : در راستاي اجراي مصوبات ستاد تنظيم بازار استان و عرضه مستقیم محصولات کشاورزی در جایگاههای موقت و دائم ، در سه نقطه از محور کرج – چالوس ؛ دهستان آدران جنب مجموعه دیپلمات ، دهستان آسارا محله ری زمین جنب مسجد الزهرا س و دهستان نساء ورودی روستای امام چشمه  با محوریت اجرا توسط بخشداری ، بسیج مردمی و تعاون روستایی به منظور سهولت در امر خرید شهروندان و مسافران ایجاد و راه اندازی گردید .


به گزارش جام جم البرز : موسوی با اعلام این خبر افزود : هدف از عرضه مستقیم محصولات کشاورزی کوتاه کردن فاصله بین تولید کننده و مصرف کننده است تا محصولات باکیفیت و قیمت مناسب به دست مردم برسد.
وی  تصریح نمود : در حال حاضر تولیدکنندگان محصولات کشاورزی، تولیدات خود را با کمترین قیمت به فروش می‌رسانند اما این محصولات با قیمت بالایی به دست مصرف‌کنندگان می‌رسد که ایجاد این بازارچه‌ها و تکمیل زنجیره‌های اقتصادی تولید از مزرعه تا سفره به حمایت از تولید کمک خواهد کرد.
موسوی در پایان اجرای این طرح را با همکاری تعاونیهای کشاورزی  بخش آسارا واستمرار آن را تا اوایل مهر ماه سال جاری اعلام نمود .

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.